cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielOOL od kiedy dyspozycja na boisku ma znaczenie? Tutaj większość zachowuje się jak boty. Niezależnie od wszystkiego z automatu wiadomo kto będzie krytykowany po meczu. W sumie to nawet przed.
1
@Yosemite z tym, że Mourinho właśnie o wiele lepiej wygląda w tych na pozór nieco mniejszych zespołach. W tych największych na koniec zawsze czegoś brakowało.
0
Fajny ten zwycięski projekt City. Nie ma co, Messi miał rację olewając treningi by trafić do Manchesteru.
1
W Portugalskich mediach były doniesienia, że Todibo po przerwie na reprezentacje będzie miał okazje zadebiutować w Benfice.
Otóż nie. Nadal nie trenuje z zespołem i naturalnie nie został powołany na spotkanie pucharowe.
Chłopak może sobie przybić piątkę z Umtitim. Do tej pory opuścił więcej spotkań niż miał okazję rozegrać.
2
@LuisSalvano a to jaki projekt ma Laporta?
0
@Fawrf no i w taki sposób w kadrze znalazł się Braithwaite.
0
@Dankhog ale ustawienie 4-2-3-1 nigdy nie miało na celu poprawy defensywy. Chodziło tylko i wyłącznie o możliwość wykorzystania potencjału kadry. Mamy w kadrze trzy klasyczne "10". Gra Messim i Griezmannem na skrzydłach jest absurdalna.
0
@Dankhog że co? Przecież on wtedy grał na boku pomocy w ustawieniu 4-4-2 lub na skrzydle w 4-3-3. W środku pola grał na samym początku kolejnego sezonu. I Valverde szybko zrezygnował z tego absurdalnego pomysłu.
0
@Dankhog Coutinho może grać w środku jedynie przy przy grze na dwóch pivotow. Więc albo skrzydło, albo ławka.
0
@Szogi przeczytałeś w ogóle moją odpowiedź?
1
@Szogi a co ma pozycja do wykorzystywania sytuacji? Przecież chodzi o wkład w samą grę który choćby z Betisem był ogromny.
1
@Jakchcesz jest jeszcze niezniszczalny Roberto który będzie ogarniał rotacje na bokach obrony i w pomocy. No i mimo wszystko w razie czego wolę chyba jednak na pivocie Carlesa "oddaj do najbliższego" Alene. Ten przynajmniej wie gdzie i kiedy ma być i nie będzie głupio tracił piłki.
Puig chce być wszędzie, lata za piłką jak pies a generalnie to nie o to chodzi. Zwłaszcza, że swoją ryzykowną grą prowokuje wiele strat co przy naszej defensywie... No nie.
1
@AlexDark00 no nie, nie jest bez sensu. To pozwala zwrócić większą uwagę na problem. A ten jest naprawdę spory i dziwi spora ignorancja moderacji w tym temacie.
0
@LuisSalvano o czytaniu regulaminu mówi osoba która nagminnie dostaje bany? Niesamowite... Aż nie wiem jak to traktować.
@AlexDark00 niektórym może zależy na jakimkolwiek poziomie dyskusji? Bo tutaj coś takiego jak "merytoryczna dyskusja" nie istnieje a poziom jest na poziomie gry Barcelony prowadzonej przez Setiena.
1
@Dankhog jeśli chcesz oglądać Griezmanna czy Coutinho na skrzydłach to proszę bardzo, wracajmy do 4-3-3.
1
@Jakchcesz Puig jako pivot i Frenkie w obronie? Aż mi przykro z uwagi na Ter Stegena. On na to nie zasługuje.
2
@Krzeczo jak dla mnie to powinien grać za za Pique.
1
Raczej mało prawdopodobne jest, że Barcelona w obecnej sytuacji finansowej będzie gotowa zaoferować warunki choćby zbliżone do tych które Dembouz ma dziś na kontrakcie. A dlaczego sam piłkarz miałby się godzić na podpisanie długoterminowej umowy na znacznie gorszych warunkach?
Obawiam się niestety czarnego scenariusza czyli przeciągania liny przez Francuza aż do 2022 roku i odejścia za darmo. Jeśli Ousmane jasno się nie zadeklaruje co do swojej przyszłości to w przypadku niezłej oferty należy go sprzedać przy pierwszej okazji - nawet w styczniu.
1
@Polnar McKennie niby w tym Juventusie gra całkiem regularnie, jednak dla mnie to wciąż grajek najwyżej na ławkę topowych klubów. Wyżej chyba raczej nie skoczy. Choć to wciąż poziom wyższy niż którykolwiek z pomocników reprezentacji Polski (wyłączając Zielińskiego oczywiście).
0
@pluszek no chyba, że odmówi przedłużenia kontraktu i będzie chciał wrócić za darmo w 2022. Oczywiście biorąc pod uwagę znaczną obniżkę pensji.
Szansę na taki scenariusz to mniej niż 1% ale w piłce widzieliśmy już chyba wszystko. A wypowiedzi Fonta są jednoznaczne.
4
@Lordzi otóż to. Poza tym to nie był pierwszy lepszy skrzydłowy z łapanki tylko Dembele chcieliśmy kupić jeszcze jak grał w Rennes. A i zanim odszedł Neymar był przecież temat transferu Francuza.
1
@Yosemite tylko teraz pytanie, które lata traktujemy jako jego prime?
1
@TezertMC w styczniu Garcia może mieć już oficjalny kontrakt z Barceloną od przyszłego sezonu. Sam Hiszpan jest dopiero piątym wyborem Pepa w defensywie i nie ma zbyt wielkiego doświadczenia. A dodając do tego pandemie wychodzi, że to kwota absurdalnie wysoka.
27
@Szklaner takich niestety nie brakuje. A wtedy decyzja wydawała się prosta. Dembele przed transferem nie łapał kontuzji i profilem zdecydowanie bardziej pasował do zespołu. A to, że historia potoczyła się tak a nie inaczej... Nikt nie ma magicznej kuli która przepowiada przyszłość.
0
@Pertezm wystarczy przeczytać wywiad. Jest tam odpowiedź.
4
Warto jednak przypomnieć, że ten sam Pan chwalił się deadline na odejścia z klubu by chwilę później próbować zamknąć transfer do ostatnich godzin okienka.
Cytujac klasyka "wszystko się może zdarzyć".
3
@Undertaker87 De Jonga z Puigiem? To może od razu z Messim i Coutinho w pomocy? To nie jest Fifa... Takie ustawienie to samobójstwo. Zwłaszcza, że sam De Jong w defensywie wygląda słabo.
1
@insp1re no według whoscored we wszystkich ligowych spotkaniach faktycznie zanotował 10 odbiorów. A są to raczej nieco bardziej rzetelne źródła statystyk niż MD ;)
3
Taka sytuacja. No ale wciąż mówimy o chłopaku który w trakcie kariery częściej się leczy niż gra.
0
@Coutinho007 bez niego nie jest lepiej, bez niego nie jest gorzej. Po prostu sobie jest i tyle.
Tylko w momencie gdzie zarabia kilkanaście milionów za sezon a klub zainwestował w niego 80M to zdecydowanie za mało. Czy Alena nie byłby w stanie robić tego samego?