0

@MrCules jakie SPO z Juventusem? Ty w ogóle oglądałeś ten mecz?

O kurde, tak głupiego argumentu się nie spodziewałem.

0

@VenoM kim ma grać? No mógł zagrać w zestawieniu Sergio, Frenkie, Pjanic - Braithwaite, Griezmann, Messi. W czym problem?

Nasz najlepszy zawodnik? No to super, ale z nim w składzie wygraliśmy jeden mecz o stawkę. Faktycznie, odmienił naszą grę!

O jakich pomocnikach na skrzydle mówisz? Bo chyba nie o Coutinho który praktycznie całą karierę spędził na skrzydle.

Aha, czyli młodzi mają grać ale Trincao i Pedri się nie liczą. No okej.

0

@VenoM "młodym szans nie daje".

Na skrzydłach 18 latek i 20 latek.
No tak.

0

@VenoM ale zdajesz sobie sprawę, że piłkarzy można obserwować na treningach, prawda?

0

@MrCules ten środkowy pomocnik praktycznie cały sezon w Las Palmas grał na dokładnie tej samej pozycji co dzisiaj.

No ale lepiej pieprzyć głupoty zamiast weryfikować.

0

@busquets5 to co, na lewym skrzydle Messi, Trincao czy Griezmann?

0

@busquets5 a skąd ten absurdalny pomysł?

4

@Joe_Barbaro no tutaj akurat wygra raczej Ronaldo.

0

@MaTt_BarcaFan no Messi w tym sezonie wygrywa nam mecz za meczem, nie ma co.

1

@pele1282 z czego w tym sezonie:
Ronaldo - 5.80 xG - 8 bramek
Messi - 6.66 xG - 4 bramki

0

@Avatarr w takim układzie mogę się podpisać.

9

@BarcaInfo mamy w kadrze 3 klasyczne "10" więc zespół chce zmienić ustawienie na takie bez klasycznej "10". Logiczne. Pomijając, że dla De Jonga jedyna sensowna pozycja to lewy pivot.

Tylko później niech nie narzekają, że ten nie gra, tamten gra słabo a trzeci gra 3 metry za wysoko i 2 metry za bardzo na lewo.

0

@Coutinho007 no dobra, akurat w pierwszym wspomniałem jedynie o tym, że nie będzie go długo i nie wiadomo w jakiej dyspozycji wróci. Za to w jednej wypowiedzi napisałem

"Wow, Pique wróci za 3 miesiące! No super, w tym czasie mamy zaledwie około 20 spotkań do rozegrania. Żaden problem. Poza tym wiadomo, że leczenie się uda w 100% a 34 letni Pique błyskawicznie wróci do dobrej formy. Co się może nie udać?"

No dobrze, będziemy budować projekt na piłkarzu za słabym na rezerwy. To się uda!

0

@Coutinho007 miło, że postanowiłeś napisać czwarty komentarz pod rząd. Zwłaszcza, że wykorzystałeś by go napisać dokładnie to samo co ja napisałem w moim pierwszym.

1

@Coutinho007 Mingueza pozytywnie zaskoczył? Dwoma próbami zaliczenia asysty do rywala z Osasuną czy dramatycznym meczem z Cadiz? No i kolejny raz potwierdzasz, że nawet nie potrafisz czytać. Znów piszesz o Haalandzie i milczysz na temat Zeballosa i Manaja. Naprawdę?

Poza tym nie musisz pisać po 15 odpowiedzi, serio. Wystarczy zamieścić jedną odpowiedź. Cztery razy wrzucasz dwie odpowiedzi na jedną wiadomość. To chyba podchodzi pod spam, ale nic nie mówię.

0

@Coutinho007 No nie. To Ty podajesz Mingueze jako alternatywe do pierwszego zespołu. A dokładnie taką samą alternatywą jest Manaj i Zeballos w ofensywie. To bardzo podobny poziom piłkarski.

Żadnego z nich nie można traktować poważnie.

0

@Coutinho007 dobra, po co ja pytałem.

W sumie, po co nam Haaland czy jakikolwiek inny napastnik. Mamy Manaja i Zeballosa!

Właśnie tak wygląda Twoja logika z Mingueza.

To ja Tobie gratuluję. Nie rozumiesz w jakiej sytuacji jest kadra i finanse klubu. Czego oczekujesz? Transferu De Ligta?

4

@Avatarr a dlaczego miałby nie wystawić Busquetsa skoro ten prezentuje się po prostu lepiej od De Jonga? No chyba, że mówimy o duecie Pjanic - Alena. A o beznadziejnym Frenkim po prostu zapomniałeś napisać.

No i kogo by miał wystawić w miejsce Coutinho? Trincao który nie jest lewo skrzydłowym czy może Pedriego który w ostatnich meczach wcale nie wyglądał lepiej od Brazylijczyka?

0

@Coutinho007 kto jest tym drugim młodym stoperem obok Araujo? Lenglet który prezentuje się beznadziejnie i popełnia błąd za błędem?

Aaa Umtiti będzie naszym transferem. No super, prawie jak Dembele w poprzednim sezonie czy kiedyś Puyol. Ja wierzę!
Wow, Pique wróci za 3 miesiące! No super, w tym czasie mamy zaledwie około 20 spotkań do rozegrania. Żaden problem. Poza tym wiadomo, że leczenie się uda w 100% a 34 letni Pique błyskawicznie wróci do dobrej formy. Co się może nie udać?
No i jest jeszcze nasz fenomenalny De Jong, no prawda, wygląda świetnie i jest urodzonym stoperem!

1

@Coutinho007 ale teraz sytuacja jest kompletnie inna. Wtedy okienko skończyliśmy z 6 stoperami w kadrze. Teraz mamy właściwie dwóch. Z czego jeden prezentuje się beznadziejnie.

Nie dobra, ta dyskusja naprawdę nie ma sensu. Przynajmniej teraz nie muszę szukać tweetów na potwierdzenie początku posta.

0

@Coutinho007 no ja wolę piłkarza który się nie przebija w czołowym Angielskim klubie niż kolesia który się nie przebija w 3ligowych rezerwach. Zwłaszcza, że jakimś dziwnym cudem w poprzednim sezonie Rudiger grał właściwie zawsze. W dodatku dziwnym trafem mimo pewnych problemów w klubie jest pierwszym wyborem w reprezentacji Niemiec.

0

@Coutinho007 czyli lepiej stawiać na piłkarza który nie miał pewnego miejsca w 3 lidze zamiast podstawowego piłkarza reprezentacji Niemiec.

Aha.

1

Cules to jedna z najbardziej specyficznych społeczności w internecie. Dzisiaj w Sporcie pojawiły się doniesienia o ponownym zainteresowaniu Barcelony sprowadzeniem Rudigera z Chelsea. Oczywiście zapewne miałoby chodzić o wypożyczenie Niemca do końca sezonu.

Jakie były twitterowe reakcje? Większość mówiła o przyszłości Minguezy, trochę mniej o Todibo i Araujo. No naprawdę?

Z całym szacunkiem do Oscara ale co to za pytanie? Mingueza to nie jest piłkarz na poziom La Liga, być może na Segunda. W poprzednim sezonie rozegrał zaledwie 12 spotkań w pierwszym składzie zespołu rezerw. A mówimy o 21 letnim piłkarzu. Ostatnie dwa spotkania pierwszego zespołu pokazały, że nie bez powodu chłopak nie był pierwszym wyborem nawet w rezerwach.

Rudiger nie jest idealny, po kontuzji wygląda dosyć przeciętnie i w poprzednich rozgrywkach miał problem by wrócić do pełnej dyspozycji. Jednak mimo wszystko jest podstawowym piłkarzem reprezentacji Niemiec. W tym sezonie jeśli już dostał szansę to wyglądał nawet nieźle.

Sytuacja w defensywie Barcelony jest wciąż dramatyczna. Pique nie wiadomo kiedy wróci. A nawet jeśli wróci to nie wiadomo w jakiej dyspozycji. Lenglet... No nie będę się znęcał. Zostaje jedynie ten Araujo który ma spore umiejętności ale właściwie to nie został jeszcze zweryfikowany. No tak, jest jeszcze Umtiti ale jego nikt nie traktuje poważnie.

Powrót Todibo do Barcelony? Jeśli Benfica go nie chce to chyba powinna się komuś zapalić jakaś lampka. Zwłaszcza, że w Schalke jeśli nie był kontuzjowany to też nie prezentował się zbyt korzystnie.

Jeśli w takiej sytuacji można pozyskać piłkarza na poziomie Rudigera w opcji korzystnej finansowo to klub powinien ją wykorzystać. Być może nawet w perspektywie trochę dłuższej niż pół roku.

1

@TR3YWAY problem w tym, że on właśnie podejmuje te próby. Tylko jeśli już lecą w bramkę to prosto do bramkarza. A generalnie większość rywali się już na to nie nabiera.

0

@badej60 strzela bramki dla Liverpoolu! To już coś!

13

Niesamowite, na La Rambli wciąż są osoby które były zdania, że Semedo to poważny piłkarz.

A chyba jeszcze bardziej niesamowite jest to, że ten facet faktycznie był na granicy wyjściowego składu.

0

@Emhyr a co w jego słowach było kontrowersyjnego?

9

Przecież jego wypowiedzi były tak oczywiste i zrozumiałe, że tego nie dało się inaczej zinterpretować. Nie wierzę, że on naprawdę musiał się z tego tłumaczyć...

1

@barteq każdy kolejny trener Coutinho w Europie robił z Brazylijczykiem to samo. No ale Klopp jest fenomenalnym trenerem a Valverde beznadziejny.

3

@kokos_xd oczekujesz od kogoś tutaj czytania czegoś więcej niż samego tytułu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?