0

@Elvisek no to wtedy klub musiałby zapłacić 160M od razu. No faktycznie, to super rozwiązanie!

1

@Moriarty

"Przebudowa może kosztować więcej niż budowa nowego stadionu – informuje Benedito.



Głos zabrała też znana architekt Benedetta Tagliabue. – Przebudowa stadionu opiera się na starej konstrukcji, która ma 65 czy 70 lat. Moje pytanie brzmi: czy warto to robić, biorąc pod uwagę, że stadion nie przetrwa 65 lat? Nie wiemy, jakie spotkają nas niespodzianki. Konstrukcje zostaną wzmocnione, ale nikt nie wie, jak się mają. Gdyby niespodzianki były negatywne, budżet musiałby zostać zwiększony. Zdarzyło się to na angielskich stadionach. Ponadto nie byłby to najlepszy stadion na świecie."

4

@Kondziubarca przecież akurat wypowiedzi odnośnie stadionu są jedynymi mądrymi które padły z jego ust.

3

@Moriarty bo stadion jest w tragicznym stanie?

0

@marcin62 historią pucharów nie wygrasz. Jeśli chcesz być najlepszy to musisz to udowadniać na każdym treningu, w każdym meczu.

0

@AdiKingu96 tak.

To, że był najlepszy przez ostatnie 10 lat nie oznacza, że tu i teraz również jest. To tak proste...

0

@Junngeas zdecydowanie Iago Aspas. Choć Oyarzabal również zasługuje na pewne wyróżnienie.

1

Paryż? Do Ligue 1 nie warto iść nawet za kumplem, zwłaszcza teraz gdy mają spore problemy z prawami telewizyjnymi.

Manchester? Podejrzewam, że Leo jednak śledzi w tym sezonie grę swojego niedoszłego zespołu. A fakty są takie, że City ma zaledwie 2 punkty więcej niż Barcelona i wcale nie wygląda w tym sezonie lepiej od nas. Mają masę swoich problemów a pakowanie się w to w tym wieku... Mimo wszystko Leo miałby sporo do stracenia.

Zostanie.

27

@Gaz widzę, że mocna manipulacja tutaj wjechała. To teraz pora na fakty.

18/19 - Puig ma już ponad 20 lat.
Dostał wtedy całe 35 minut w rewanżowym spotkaniu 1/16 CdR. W pierwszym meczu zagrał nawet Sergi Samper, Puig bez gry. W lidze dostał szansę w 32 i 36 kolejce. Nie grał nawet pomimo gry o pietruszkę. No ale chłopak miał dopiero 20 lat, w jego wieku Ansu Fati czy Pedri przecież grali w reze... Ups.


Swoją drogą, zabawne gdy ktoś używa argumentu młodego wieku. No taki Haaland ma 20, Sancho 20, Davies 20, Camavinga 18, Ferran Torres 20, Vini 20, Gio Reyna 18, Bellingham 17, Pedro Neto 20, Moise Kean 20, Sergino Dest 20. Wymieniać dalej?

---------------------
19/20 - Ernesto Valverde.
"a więcej grać zaczął w ostatnim sezonie Valverde, właściwie w Pucharze Króla po którym Valverde od razu wyleciał (osobiscie mysle, ze gdyby go nie zwolniono, Puig zaczynalby grac regularnie) "

Ale Ty wiesz o tym, że Ernesto Valverde nie prowadził w sezonie 19/20 ŻADNEGO spotkania w Copa del Rey? No i u niego Puig dostał całe ZERO minut. No nie wiem skąd wniosek, że zaraz by zaczął grać regularnie.

---------------------
19/20 - Quique Setien.
Wytłumacz mi mój drogi, jakim cudem Puig rozegrał u Setiena 11/15 spotkań ligowych jeśli sam Setien prowadził zespół w 19 meczach w La Liga? Naprawdę musisz aż tak bardzo manipulować liczbami? Setien tak się w nim zakochał, że pomiędzy 20 a 30 kolejką La Liga Riqui rozegrał oszałamiające 41 minut. Co daje 3.7 minuty na mecz.

No ale lecimy dalej. Biorąc pod uwagę mecze o stawkę, Puig rozegrał całe cztery mecze w wyjściowym składzie. Biorąc pod uwagę, że spotkań było 24... Całe 16%! Szaleństwo. A co do minut... 25 spotkań w pełnej erze Setiena to 2250 minut do rozegrania. Puig dostał całe 578 minut czyli... 25% czasu gry. No tak, widać to zaufanie. Większy udział w tym sezonie ma Mingueza. W perspektywie całego sezonu nawet Firpo i Umtiti dostali więcej szans niż Puig u Setiena.

No i wracając jeszcze do tego, że pod koniec grał praktycznie całe mecze.
W rewanżu z Napoli w środka pola wystąpił Sergi Roberto a z ławki wszedł Monchu. A Puig? Kluczowa postać końcówki sezonu? A no pewnie był szykowany na Bayern. Kurcze no, znowu Roberto w środku pola. Jeszcze obok niego Arturo Vidal który rozegrał cały mecz. Setien wykorzystał zaledwie dwie zmiany, żadną z nich nie był ten fenomenalny Puig. Coś, coś się popsuło? Może ja mam złe statystyki przed sobą?

Serio.
Nie warto manipulować.
Warto coś weryfikować zanim się napisze.

3

Komentarz usunięty

6

Frenkie De Jong odczuwa dyskomfort w kości udowej i nie gra na początku jako środek ostrożności. W razie potrzeby może się pojawić na boisku w drugiej połowie.

0

@Avatarr aha. Okey.

0

@Krystian1588 Felix w Atleti potrzebował ponad roku aby wejść na naprawdę niezły poziom. I to roku z zaufaniem. Trincao też potrzebuje zaufania i minut na boisku. To oczywiste, że nie będzie od razu błyszczał.

0

@Avatarr oglądałeś może pierwsze połowy w dwóch ostatnich meczach?

6

Mingueza, Busquets bez jakiegokolwiek wsparcia i Coutinho.
To się nie może dobrze skończyć.

1

@vangoor Ale oni przecież doskonale wiedzieli, że ta gra w danej chwili nie nadaje się do wydania.

0

@Pawlak1992 przy okazji poprzedniej kampanii jakoś o tym zapomniał. Dlaczego teraz ma być inaczej?

1

@Pawlak1992 no przy okazji poprzednich wyborów tego planu nie pokazał. Teraz walnął wielki baner a konkretów dalej zero.

Bardziej zabawni są ludzie którzy go popierają mimo braku czegokolwiek z jego strony. No ale tak, lepiej głosować w ciemno.

1

@DaPi no szkoda tylko, że Laporta nie ma nawet planu A.

4

@messi564 Araujo, Garcia i Lenglet w walce o pierwszy skład, Pique jako lider szatni, mentor i docelowo czwarta opcja.

2

@IronSanHybrid a jaki jest plan Laporty? Bo przy poprzednich wyborach zapomniał go wszystkim przedstawić. Teraz też tego nie zrobił.

Czy może lecimy na zasadzie AAA 17 LAT TEMU TO BYŁO!

6

A w którym momencie Font mówił, że Xavi będzie w klubie od dnia zwycięstwa w wyborach? Bo z tego co pamiętam to mówił, że Xavi będzie miał swoją rolę gdy sam będzie na to gotowy.

Tak się uczepiliście tego Xaviego, że nie widzicie w jego wypowiedziach nic więcej.

4

@kamilop Klopp długofalowo nie chciał go używać w pomocy, w ataku miał lepszych piłkarzy. Coutinho by tam nie został, najpóźniej w lecie by odszedł choćby do Paryża. Zwłaszcza, że Liverpool potrzebował pieniędzy na wzmocnienie defensywy. Dlatego bez większego żalu go oddali w styczniu.

11

@kamilop ale pamiętasz, że Coutinho na bardzo wysokim poziomie miał jedynie pół roku przed transferem? Bo wcześniej był mocno nieregularny i na jeden fenomenalny występ kolejne trzy truchtał bez celu.

Griezmann za to był od dawna prawdziwym liderem klubu i reprezentacji do czego Brazylijczykowi było bardzo daleko.

0

@TorSeV idealny? Przecież on w każdym meczu ligowym popełnia takie błędy, że już przynajmniej trzy z nich powinny się zakończyć bramkami.

3

Benedito kolejny raz jasno pokazuje, że jest kompletnym oszołomem który powinien trzymać się daleko od klubu.

1

@Geble spokojnie, ma z poprzednich lat.

16

Widzę, że niektórzy już zaczynają swoją kampanie na twitterze i proszą o głosy w pewnym plebiscycie. Trochę to zabawne, ale no cóż.

0

@Azi w spotkaniach ligowych to akurat robi błąd za błędem. W każdym z rozegranych spotkań ma na koncie jakiś kryminał. Zdecydowanie inaczej to wygląda w Lidze Mistrzów ale tam wiele rzeczy wyglądało inaczej.

3

@Azi no ale jeśli robi te błędy w każdym spotkaniu, czasami w liczbie mnogiej to tu go raczej nie ma co chwalić. Mingueza jest po prostu zbyt słabym piłkarzem na ten zespół. A że sytuacja jest taka a nie inna to grać musi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?