cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lautaro Martinez w tym sezonie Serie A.
11 spotkań w pierwszym składzie.
9 bramek.
3 asysty.
Crack.
0
@czar007 grał dobrze? A widziałeś w ogóle jak grał? Bo rzeczywistość była nieco inna.
@theOneAndOnlyKing xD.
0
@VenoM no tak, wcale w ostatnich meczach nie graliśmy czy to 4-3-3, 3-5-2 albo 3-4-3. Chyba bot do pisania głupot Ci się zaciął.
0
@czar007 dokładnie, przecież taki Bayern w którym Coutinho grał w poprzednim sezonie to ma amatorów w sztabie. Co ten ich trener osiągnął?
0
@ObiektywnyKibic121 to, że grają lepiej nie znaczy, że mają większy potencjał. W kolejce do debiutu Moriba faktycznie powinien być teraz najwyżej trzeci. Nie zmienia to faktu, że treningi z pierwszym zespołem mogą mu bardzo pomóc.
2
@ObiektywnyKibic121 to pytanie jest na serio? Po co trenuje?
No nie wiem... Może żeby Koeman zobaczył go na własne oczy?
2
@Murazor kurła, kiedyś to było. No ale teraz mamy rok 2021, nie 2003. To pewna różnica.
0
@Coutinho007 jak dobrze, że pozostali kandydaci mają jakiś plan A.
1
@LloretDeMar no tak, żaden problem.
Dzisiaj Xavi mówi, że za miesiąc odchodzi.
Za miesiąc wybory wygrywa Laporta i co w takiej sytuacji ma zrobić Xavi?
Wystarczy lekko pomyśleć by to zrozumieć.
0
@lukasz9197 bo jaki poważny klub zaakceptuje sytuację w której klub X decyduje o planach trenera?
Zresztą jak to świadczy o samym piłkarzu i jego agencie jeśli wybiera klub w którym o miejsce ma rywalizować z Verthongenem i Otamendim? Zwłaszcza, że Todibo w Schalke... No cóż, klasy nie pokazał.
0
@Herbert ostatnie zdanie sugeruje, że jeśli Todibo wróci do klubu to ktoś jednak będzie musiał mu płacić wynagrodzenie...
4
@Magicc89PL projekt Laporty: 15 lat temu było fajnie, walniemy bilbord przed Bernabeu!
3
@Herbert no nie, to wszystko jest bardzo proste. Jeden i drugi ma obecnie umowy z innymi zespołami. Żaden z nich nie może teraz wyjść na konferencję i powiedzieć, że za miesiąc idą do Barcelony. No chyba, że Font przegra to jednak nie.
1
@LloretDeMar ale zdajesz sobie sprawę, że Xavi w swoim kontralcie ma klauzulę która mu pozwala w każdym momencie odejść do Barcelony? Zdajesz sobie sprawę, że sam Xavi nie może teraz powiedzieć nic innego niż to co podał ostatnio?
To co jest ustalone między Xavim a Fontem to jedno, to co jest pomiędzy Xavim a Katarem to drugie.
0
@JarekS od kiedy w Bayernie to trener decyduje o transferach? Przecież to był jeden z powodów dla których Pep odszedł z Bayernu...
5
@daniel32778 no cóż, chciałbym tylko nadmienić, że mamy jeszcze dwóch lewonożnych piłkarzy w ofensywie którzy w tym sezonie marnowali zdecydowanie więcej, w dodatku lepszych okazji i to swoją mocniejszą nogą. Ten płacz i krytyka jaka spotyka tutaj Trincao jest żenująca.
0
@Pogba No może i nie patrzy. A mimo to właściwie zanotował dwie asysty poprzez te wrzutki. Spalony Braithwaite był tak minimalny, że tu spokojnie można Juniora za to dogranie pochwalić.
2
Witamy w Barcelonie 20/21.
1
@Jakchcesz no ale gdyby Busquets nie wszedł to już na pewno byśmy wygrali! Frenkie dziś tyle otwierających i kluczowych podań nabił, ze ho ho!
0
@Cwaniak4 a no tak, to wina Busquetsa! Zapomniałem o tym.
59
To wina Koemana, że Braithwaite nie potrafi kopnąć prosto piłki.
To wina Koemana, że Araujo zaliczył wylew.
Wiadomo.
0
@Uukasz_93 A za kogo tyle zapłacili?
0
@HypeR taak, z pewnością się ogra oglądając z ławki Calhanoglu.
0
@Coutinho007 ktoś kiedyś podawał liczby pod względem podań progresywnych albo podań w pole karne, nie pamiętam dokładnie. A liczby mówiły, że zespół Setiena pod względem samej kreacji był... W dolnej części tabeli.
Niektórzy tutaj go bronili argumentem, że z lepszymi piłkarzami będzie lepiej!!! No cóż, jeśli taktyka jest beznadziejna to nawet Xavi i Iniesta tego nie uratują.
0
@Matelel i aż jedną bramkę. No ale zachwyt nad Setienem od początku pokazywał, że właściwie mało kto widział jego zespoły w akcji. Bo ten jego Betis fajnie się oglądało na kompilacjach. I tylko tyle.
0
@PatrykBarca w trójce tak, tylko w miejscu Pogby a nie obok jak wielu sobie wymarzyło. Zresztą Francuza zaraz w United może nie być i Van de Beek docelowo pewnie będzie miał go zastąpić. Tylko aby to miało sens to obok powinien grać jakiś Ndidi czy ktoś w tym stylu.
1
@PatrykBarca ten transfer od początku do końca nie miał sensu. Nie jestem w stanie pojąć czego Holender oczekiwał przed transferem. Chyba widział co tam wyprawia Bruno? Cóż, teraz jedynie pozostaje mu wskoczyć w buty Pogby... Choć i na tej pozycji jest nie najgorsza konkurencja.
0
@YoungMan podobało mi się jedno zdanie na temat tego transferu. "Gdyby grał w Benfice to by kosztował 3x tyle".
Zresztą, bawi mnie taki hejt na Portugalczyka. Zupełnie jakby niektórzy przespali poprzedni rok Felixa. A doświadczenie w momencie transferu porównywalne. Niech chłopak gra, gra i jeszcze raz gra - najwcześniej za rok ocenimy.
Zwłaszcza, że to nie jest Malcom który ani nie pomagał w obronie, ani nie błyszczał w ataku. Trincao potrafi wspierać obrońcę a i widać luz z piłką przy nodze. Coś chłopak ma, czy to wykorzysta? Zobaczymy.
0
@marcin62 rzucany po skrzydłach? No chyba dobrze, że chłopak gra na nominalnej pozycji? Pomijając, że chyba to nie ma żadnego wpływu na fakt, że zmarnował już masę setek. No chyba, że grając na innej pozycji nagle by je wykorzystywał. Ja uważam, że jeśli robisz takie liczby jakie on robił w poprzednich rozgrywkach to kibice mają prawo wymagać od Timo czegoś więcej.
2
@Azi no wybacz ale Juvenil B byłby w stanie ograć "coś" takiego jak w materiale. Na tym filmie rywal nie ma nic wspólnego z piłką. Na orliku też się tworzyło takie akcje.