0

@Crakitic ten kontrakt wyciekł w 2018 roku.

16

Neymar po dzisiejszym spotkaniu powiedział, że jest bardzo zadowolony w Paryżu i zamierza pozostać w klubie. Ma też nadzieję, że Mbappe również zostanie.

Biedny @LuisSalvano
https://x.com/VinceMalouh/status/1355950045548437506

0

@Bartek22 ale takie footballeaks miało informacje o właściwie wszystkich topowych klubach, z UEFA i FIFA włącznie. A to właśnie oni doszli do kontraktu Leo w 2018.

3

Niesamowite są czasami media. Żeby zrobić taką aferę z odgrzewanego kotleta? Przecież te łączne liczby z kontraktu Messiego były znane właściwie od początku.

O większości bonusów również się pisało o wiele wcześniej. Chyba nawet footballeaks w 2018 roku podawało większość rzeczy.

4

@sawyer00 zwykłe ściąganie presji z piłkarzy. W ostatnich latach ona raczej naszym piłkarzom nie służyła.

9

@ToshyFCB jak Messi mówił to samo to wszyscy klaskali...

1

@Senyer chłopak grał w meczach z mocnymi rywalami zarówno na własnym podwórku jak i w Lidze Mistrzów. Nie zawodził, był pewnym punktem zespołu.

Po drugiej stronie masz Mingueze i Lengleta którzy nie radzą sobie z Rayo. No obawiam się, że ten chłopak z miejsca jest w stanie podnieść jakość tej formacji. Zwłaszcza, że na ważne mecze mamy właściwie jednego stopera i jest nim Araujo.

0

@Avatarr "To jest ta subtelna różnica między rankingami ludzi, którzy wiedzą na jakiej podstawie je wystawiać, a powierzchownym parzeniem na to, ile mody stracił piłek."

Ej, ale Ty zdajesz sobie sprawę, że w sofascore żaden człowiek ocen nie wystawia, prawda?

3

@RonnieVEB a co, mamy go chwalić jeśli gra słabo? Albo chcemy być poważnym klubem, albo grajmy dalej Minguezami.

2

@RonnieVEB no nie wiem, może odpowiedniego poziomu? Poza tym co oznacza, że nie gra na swojej pozycji? Przecież jako środkowy obrońca był jeszcze gorszy. Już pomijam, że w rezerwach też zdarzało mu się wiele razy grywać na boku obrony.

Nikt nie znał? No obawiam się, że akurat osoby które choć połowicznie śledzą rezerwy raczej powinny go znać.

0

@socha a nie widzisz zależności pomiędzy jego liczbą minut a ogłoszeniem decyzji? Przecież w ostatnich 10 spotkaniach Premier League jedynie raz nie podniósł się z ławki. W pozostałych meczach w których był dostępny grał przynajmniej 45 minut. Grał nawet w kluczowym meczu z Lyonem.

Dziwnym trafem przestał grać dopiero gdy w klubie sobie zdali sprawę, że nie skłonią go do przedłużenia umowy. Cóż za przypadek!

0

@Uukasz_93 zdecyduj się. Nie ma kontaktu czy leci wcześniej?
W pierwszym tweecie twierdzisz, że go nie dotyka gdzie w podanym przez Ciebie filmiku widać kompletnie co innego.

0

@GeneralXavi nie no, De Jong u Valverde czy Setiena nie był nawet w połowie tak dobry jak w ostatnich tygodniach. Choć warto nadmienić, że nawet mimo bramek ma wciąż sporo do poprawy. Może być lepiej, jest co poprawiać.

No cóż, sytuacja jest jaka jest. PSG jest mimo wszystko delikatnym faworytem w nadchodzących meczach.

@Bartek22 nie było gdzie indziej miejsca? Przecież nawet Setien wpadł później na pomysł by Griezmanna umieścić za plecami Messiego i Suareza. Szkoda tylko, że koniec końców postawił na bardziej drewniane ustawienie.

No ale teraz De Jong również gra na pozycji ofensywnego pomocnika. Nawet porusza się w podobnych strefach co wtedy. A o tym, że zadania się lekko zmieniły i o wpływie braku Suareza przecież wspomniałem.

- "Przykłady powyżej nietrafione, zwłaszcza de Jong. Przecież pierwszy lepszy trener ustawi go na tej samej pozycji, co Valverde, Koeman, Setien czy ktokolwiek inny."

Jesteś taki pewny? Przecież w poprzednim sezonie właściwie co tydzień były tu wypowiedzi Holendrów, byłych piłkarzy czy nawet samego Koemana którzy krytykowali Setiena i Valverde za wykorzystywanie FdJ na tej pozycji. Wszyscy domagali się ustawienia De Jonga tuż przed stoperami. Jak widać błędnie.

23

W sumie zabawne jest to, że Griezmann i Frenkie zaczęli grać widocznie lepiej dopiero gdy Koeman zaczął ich ustawiać podobnie do Ernesto Valverde. Oczywiście, brak Luisa Suareza powoduje tutaj ogromne przetasowania taktyczne, jednak podstawowa pozycja wygląda tak samo. Wiadomo też, że role i zadania są dzięki temu nieco inne jednak to chyba nie najgorszy dowód na to, że Valverde to naprawdę dobry trener (jakby ktokolwiek serio miał co do tego jakieś wątpliwości).

Warto też nadmienić, że Setien mimo wszystko również kończył swoją przygodę ustawiając zespół w 4-4-2 znanym z pierwszego sezonu Valverde.

Jak widać, zarówno Koeman jak i Setien przychodzili tutaj ze swoim własnym pomysłem a kończyli na schematach znanych z pracy Ernesto. Może niektórym da to troszkę do myślenia (tak, wiem, że nie). Szkoda, że Valverde nie trafił na okres z lepszym zarządzaniem zespołem. Choć mimo przeciwności zabrakło tak niewiele...

1

@socha piszę o reprezentancie Hiszpanii i piłkarzu który na boisku robił całkiem dobre wrażenie. Z pewnością lepsze niż Lenglet i Mingueza w tym sezonie.
@tristan87 taki obraz naszej defensywy.
@mr_robot a kto mówi, że to crack?

51

Niesamowite jest to, że niektórzy oglądają co 3 dni tego Lengleta i Mingueze w akcji, a później i tak wchodzą na La Ramble i piszą, że Eric Garcia nie jest potrzebny tu i teraz.

7

@paweldunajecfcb Trincao? Wy oglądacie czasem te mecze?

2

@DawidekFCB nie, wtedy będzie to wina Busquetsa, Trincao, Griezmanna i Koemana.

2

@PatrykBarca no dalej nie. Umtiti jest chwalony za progres jaki wykonał. Patrząc na Mingueze i Lengleta w tym sezonie to rywal naprawdę nie musi atakować by zespół stracił bramkę.

Poza tym tak jak wyżej ktoś wspomniał. Trzeba też budować pozytywną aurę wokół Francuza by móc go w końcu sprzedać.

0

@Bagsik88 od początku.

Z Messim każdy klub ma prawo otwarcie negocjować.
Z Garcia każdy klub ma prawo otwarcie negocjować.
Z Pogba w 2015 nie można było otwarcie negocjować. Jasne?

3

@PatrykBarca ale tam przecież nawet nie chodzi o jego występy na boisku. Chodzi o dyspozycję fizyczną, samą postawę na treningach i poza nimi. Przeczytałeś w ogóle ten tekst?

0

@Bagsik88 ty nadal nie rozumiesz co oznacza długoterminowy kontrakt.

0

@Janiama po co kupować piłkarza który jest potrzebny w danym momencie? Możemy poczekać 3lata aż będzie dostępny za darmo! Przecież to idealny plan sportowy!

0

@Bagsik88 no dalej nie rozumiem o co Ci tutaj chodzi.

Laporta płacze, że PSG nie może gadać o Messim gdzie sam w 2015 roku gadał o Pogbie.

Przy czym Pogba miał długoterminową umowę, Messi nie. Teraz rozumiesz o czym jest dyskusja?

0

@Bagsik88 ale o co Ci teraz chodzi?

0

@Pablit nie no, wiadomo. Plan sportowy jest najmniej ważny. Może zaczekać.

2

@itmustbejoke 63% możliwych minut w styczniu to prawie wszystko?

1

@Bagsik88 ale Pogba miał długoterminowy kontrakt. Garcia nie.

O to tutaj chodzi. O "szacunek" na który tak bardzo teraz narzeka.

1

@mr_robot no tak, lepiej nic nie robić. Walnąć jakiś wywiad z atakiem na Real, może jakąś reklamę i cules więcej do szczęścia nie potrzebują.

0

@Kapitan_SW a czy atakowanie na każdym kroku Realu jest dobre pod względem PR?

Widzisz, tu nie chodzi o podejrzenia a o to co wiemy. Jeśli nie może podać nazwiska przez kontrakty to niech to jasno powie. Przynajmniej będzie jasna sytuacja.

A czyli teraz będziemy czekać dwa miesiące aż Laporta cokolwiek przedstawi? No mało to przekonujące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?