0

@Rust_Cohle przecież rzetelna analiza gry danego piłkarza to kilka godzin roboty. Trudno żeby ktoś poświęcał kilkanaście godzin na analizy mając swoje życie. Choć biorąc pod uwagę ile niektórzy tu czasu spędzają to mam wątpliwości czy je posiadają.

A kto niby stwarza wrażenie, że De Jong jest problemem? XD

1

@Janiama no popatrz, a zdajesz sobie sprawę, że nie każdy ma czas aby analizować 10 piłkarzy?

Skoro tak bardzo narzekasz, że inni analizują wybranych piłkarzy to dlaczego ty nie zaczniesz tego robić? W czym problem?

Nie no, jak można krytykować innych, że analizują wybranych piłkarzy (wiesz, że oni tego nie muszą robić, prawda?) w momencie gdy Ty nie robisz nic i jedynie się czepiasz? Przecież to jest kompletny absurd.

No nie wiem czy wiesz ale w analizie gry danego piłkarza chodzi też o błędy.

1

@Janiama ale co z tego, że wcześniej grał dobrze jeśli z Betisem grał słabo?
Czyli mamy nie analizować jego gry bo jeszcze wyjdzie, że popełnił jakiś błąd?

Czy Ty jesteś poważny? XD

2

@Janiama no tak, chwalmy piłkarza grającego niemal wyłącznie na swojej połowie za celne podania! To nic, że wyglądał źle w defensywie. Trzeba go chwalić, że udawało mu się podać celnie do najbliższego piłkarza!

Nie no, to jest skandal. Jak można wytykać błędy piłkarzowi!?!

18

@Cwaniak4 co to za porównanie? Bale mimo wszystko zdobył 105 bramek i zaliczył 68 asyst dla Realu. Dodając do tego znaczenie kilku z nich...

0

@MarcelNJ11 jak jest w formie. Czyli ostatnio 3-4 lata temu? Jakoś mam wątpliwości czy klub będzie potrzebował zmiennika dla Pedriego który pobiera taką pensję.

0

@MarcelNJ11 mówisz o tych trzech pierwszych meczach, prawda? Później znowu był dramatyczny. Zwłaszcza przed kontuzją.

0

@FCB24 potencjał raczej był na miejscu. Największym problemem była jego kontuzja i stracony czas tuż po niej. Przecież sezon 17/18 w Segunda miał fenomenalny. 11 bramek i 4 asysty, był prawdziwym liderem rezerw. Tylko co z tego jeśli później stracił kilka miesięcy a później łapał jedynie końcówki.

Chłopak stracił najważniejszy czas na rozwój. Gwiazdą już raczej nie zostanie choć jestem przekonany, że to wciąż jest piłkarz który może kilka razy zagrać dla reprezentacji. Jeśli nie poprzez grę w Barcelonie (gdzie mimo wszystko wciąż mógłby być interesującym uzupełnieniem kadry) to spokojnie w klubie pokroju Sevilli czy Villarreal. A to i tak fajna kariera.

Widać, że Alena jest bardzo ułożonym facetem. Nikt nigdy nie miał do niego żadnych uwag pod względem zachowania, jest pracowity na boisku jak i poza nim. Do tego całkiem nieźle ogarnia taktykę i w przeciwieństwie do niektórych zdaje sobie sprawę, że nie może dłużej siedzieć na ławce. Trzymam za niego kciuki.

9

@LuisSalvano a który zamożniejszy klub spojrzy na taki wrak piłkarza jakim jest Coutinho? Jeśli jest jakiś zespół z trenerem który może go odbudować to jest to chyba tylko Leicester.

5

Leicester w lecie będzie szukać ofensywnego pomocnika. Wydaje się, że to może być jedyny realny kierunek dla Coutinho. Zwłaszcza, że już wcześniej byli nim zainteresowani. Pozostaje nam trzymać kciuki za awans Lisów do Ligii Mistrzów.

2

@blondasek otóż to. Łatwo się jarać liczbami Suareza. Trudniej zauważyć, że gdyby Luisito dalej grał w Barcelonie to nie dość, że nie miałby kto tam pracować, to jeszcze Messi znów widziałby na boisku tylko dwóch piłkarzy. Albo Jordi, albo Luis.

Rozbicie tego duetu było kluczowe dla odbudowy zespołu. Typowy przykład kroku w tył po którym następują dwa do przodu.

0

@korn234 niski Mingueza? Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że Mingueza jest o kilka cm wyższy niż Umtiti?

1

@Zip przede wszystkim kontuzje ale i brak regularności. Czasami faktycznie ma genialne mecze czy pojedyncze zagrania. Tu genialny drybling, bramka czy podanie. Problem w tym, że to nie jest Aspas który jest liderem zespołu i ciągnie go w górę. A przynajmniej nie w Betisie... Często zdarza mu się kompletnie obojętnie przejść obok spotkania.

No ale z drugiej strony ten chłopak tuż przed transferem zrobił sezon na poziomie 12+9... Mam nadzieję, że w lecie uda mu się jednak przenieść do nieco lepszej ekipy. Jakaś Roma, Napoli, Atleti? Byle by chłopak dostał okazję by poczarować w Europie.

0

@PatrykBarca priorytety. W tej chwili najważniejsze są puchary, w nich mamy realne szanse na triumf (a przynajmniej w Copa).

0

@cat_r37 tak, to jest żart. Jakby ktoś miał problem by załapać.

2

Wystarczyły 2 minuty bez Riquiego Puiga na boisku by Barcelona doprowadziła do wyrównania. Wnioski możecie wyciągnąć sami.

0

@norbi77 No tak, zanotował dwa odbiory. Jednak jeśli mowa o statystykach ofensywnych to są same zera.

0

@pawello10 no tak, zapomniałem. Wina wszystkich tylko nie jego. Fakt.

0

@norbi77 to prawda, zanotował jeszcze trzy kluczowe podania, 7 odbiorów i dwa strzały. Problem w tym, że chyba żaden serwis statystyczny tego nie potwierdza.

2

Riqui Puig w pierwszej połowie.

0 kluczowych podań.
0 przerzutów.
0 długich podań.
0 strzałów.
0 prób dryblingów.
7 strat.

MAESTRO.

0

@szymonex10 i co z tego, że go widać skoro nic z tego nie wynika?

1

@masq parę fajnych odbiorów.

Dokladnie JEDEN XD

0

@tbas dlaczego nie Umtiti? Bo w ostatnim czasie grał w prawie każdym spotkaniu. A przypominam, że nie jest fizycznym tytanem.

0

@Tasde czyli mamy sezon przejściowy i możemy sobie zająć powiedzmy 6 miejsce? No nie. To tak nie działa. W tym momencie nie mamy nawet pół obrońcy. Nie wiem czy wiesz ale miejsce w tabeli czy osiągnięcia w danych rozgrywkach również wpływają na zyski klubu. Już pomijam, że w tym roku nie musielibyśmy za niego właściwie nic płacić.

Przypominam tylko, że jeśli chodzi o defensywę to mamy tam Umtitiego który nie potrafi zagrać 3 spotkań pod rząd na wysokim poziomie, Lengleta który popełnia błąd za błędem i... to tyle. Mingueza musi grać na boku z uwagi na to, że Roberto wypadł a Dest ma problemy fizyczne. W tej chwili na środku defensywy gra nasz najlepszy ofensywny pomocnik. To nie jest nawet zabawne, to żenujące.

0

Ale jak to? Przecież Joan Laporta uznał, że nie trzeba teraz Erica Garcii to nie trzeba. Przecież mamy super obronę!

0

@Thomas99PL to, że w lidze old boyów udaje mu się zagrać pełny mecz oznacza tyle co zeszłoroczny śnieg. Pomijając, że nadal zagrał 6/22 pełnych spotkań. To całe 27%.

1

@yoli kto w takim razie będzie dyrektorem sportowym?

4

@PizzerMan plus bo nic nie ma? A no ma to sens.

Wszyscy wiedzą, że sytuacja jest ciężka. Dlatego trzeba mieć plan jak sobie z nią poradzić. Zwłaszcza, że nazwisko choćby dyrektora sportowego chyba mógłby pokazać. No chyba, że to jakiś wielki problem.

A co do obietnic bez pokrycia to plan finansowy Laporty jest idealnym ich przykładem, polecam przeczytać jeszcze raz.

Jak zaślepionym trzeba być by głosować w ciemno?

6

@yoli możesz powiedzieć kto będzie odpowiadał za transfery, możesz przedstawić jak będzie wyglądał system selekcji. Skoro sytuacja jest ciężka to możesz przygotować listę wolnych piłkarzy którzy mogą być dostępni tanio.

Jest tyle możliwości... No ale Laporta nie ma czasu na takie pierdoły. Jest plakat do zrobienia i trzeba znowu powiedzieć, że Real za jego kadencji nie wygrał LM.

0

@tbas wątpię. Fanów Semedo była tutaj cała masa... I dziwnym trafem też wszyscy się schowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?