cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipppe Konrad prezentuje się świetnie?
6
@arasz1819 no Laporta chciał Beckhama, nie Ronaldinho.
Czyli piszesz głupoty. Dziękuję.
5
@Jinx a jaki to program sportowy?
@JimMorrisonFCB patrząc na komentarze nawet tutaj? Praktycznie wszyscy?
0
"Nie mamy niczego zamkniętego. Jestem pewien, że możemy znaleźć sposób na współpracę z nim w tym projekcie."
No i to jest najlepsze podsumowanie Laporty. To co on w takim razie robił przez kilka ostatnich miesięcy?
0
@Encore ale tutaj chodzi o przyszłość klubu a nie stołek Laporty.
1
@Transu96 a czyli nie można się wcześniej odpowiedni przygotować, ok.
0
@busquets5 przecież wiadomo, że sytuacja jest zła. Dlatego trzeba o pracować projekt który zakłada właśnie taki scenariusz.
1
@Bobo25 dlatego od samego początku pomysł przyspieszenia wyborów był po prostu głupi. No ale co zrobisz. Niektórzy obudzą się za kilka lat.
0
@Transu96 tu potrzeba planu by wyjść z kryzysu. To jest kluczowa sprawa.
5
Kiedy chcesz się pozbyć prezydenta klubu z uwagi na brak projektu sportowego i afery w zarządzie...
Więc w wyborach popierasz kandydata który nie ma projektu sportowego i ma na swoim koncie afery.
Po prostu La Rambla.
2
@VamosRakieta co przedstawia?
2
@Rewolucja123 no z plakatem koło Bernabeu.
1
Ja mam takie malutkie pytanie.
Ale co z tym projektem sportowym?
2
@macio_944 tutaj trzeba jasnego planu jak wyjść z kryzysu. Sytuacja jest kompletnie inna niż kiedykolwiek. Najpewniejsza jest osoba która skupia się na pracy na rzecz klubu.
0
@Striker no i co zaprezentował? Wiemy, ze Alemany jest w jego ekipie. Tyle.
Nie wiadomo w jakiej roli, nie wiadomo kto jeszcze, nie wiadomo właściwie nic. To, że kilku byłych piłkarzy nagrało wsparcie nie oznacza, że są w projekcie.
0
@Explode no nie do końca. W tej chwili jednak Xavi jest w projekcie Fonta, nie Laporty.
1
@KacperVEB ale jaki argument? Przecież Puyola w ich projekcie nie ma. To tak jakby powiedział, że chcieliby w swoim projekcie Mbappe, Haalanda, De Bruyne i Kimmicha. Mają ich? No nie. Ale by chcieli.
Z Puyolem w tej chwili jest tak samo.
1
@KacperVEB ja czekam i liczę, że dostaniemy coś ciekawego. Ale tutaj nasz kochany Kuba Kręcidło już teraz się zachwyca.
25
Prezentacja projektu sportowego na której jest wszystko oprócz projektu sportowego. Ale przynajmniej ile wazeliny wleciało!
1
@donleo12 jest twórcą sukcesów Valencii wraz z Marcelino.
12
Prezentacja Laporty nie zawodzi.
- przypomnienie, że kiedyś to było - JEST!
To teraz czekamy, aż ktoś przypomni, że Real wtedy nie wygrał ani razu Ligi Mistrzów i można kończyć prezentację.
0
@sintesox to dlaczego Ty nie zrobisz analizy? Tak płaczecie, że ktoś coś robi a tymczasem sami nie robicie absolutnie nic.
Bazowa kwota to 5M. Reszta to zmienne.
0
@sintesox no kurcze, jeśli sprowadzasz piłkarza za 80M i dajesz mu ponad 10M pensji to głupio by było gdyby szczeniak kupiony za 5M wypadał znacznie lepiej. To chyba oczywiste, że skala oczekiwań jest nieco inna?
Ja rozumiem, że swoją postawą De Jong nie powoduje porównań do Kimmicha ale żeby się cieszyć, że być może nie będzie gorszy od Pedriego to trochę mem.
0
@Joe_Pesci może zacząć grać na odpowiednim poziomie w zespole rezerw?
0
@TrzecieOko no a jak algorytm statystyczny miał go ocenić nisko jeśli zaliczył asystę a pozostałe cyferki również miał niezłe?
Według tych samych algorytmów Pjanic był najlepszym piłkarzem Barcelony w pierwszej połowie. A Messi zagrał z PSG lepiej niż Verratti.
1
@Rewolucja123 jeśli chodzi o De Jonga to mi rzuca się w oczy przede wszystkim jedno. Frenkie ma w głowie tylko dwa scenariusze.
1) oddaj piłkę do najbliższego.
2) biegnij z piłką aż będziesz mógł podać do najbliższego.
No i te rajdy czasami faktycznie robią niesamowitą robotę tak jak przy bramce. Problem polega na tym, że środkowy pomocnik w Barcelonie nie może tak grać. Dziwnie się patrzyło na to, że Pique i Umtiti dosyć często szukali agresywnych piłek między liniami, Pedri zresztą podobnie. A tu piłka do De Jonga i od razu wiadomo gdzie pójdzie podanie.
Nawet jeśli już próbował nieco dłuższych czy też po prostu bardziej bezpośrednich podań to były one po prostu niskiej jakości.
0
@ZielonySzparag no właśnie widać, że Ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Najpierw piszesz o pierwszym składzie, później o rotacji. Albo się zdecyduj, albo po prostu przyznaj do błędu.
No Aguero w tej chwili nie byłby lepszy od nikogo. W tej chwili jest już wrakiem piłkarza i nie bez powodu Pep wolał wystawiać na "9" Bernardo Silve kosztem Aguero.
Ferran ostatnio prezentuje się bardzo słabo i nie daje nawet pół argumentu żeby miał grać kosztem Trincao.
Fernandinho... To by świadczyło tylko o poziomie Busquetsa i De Jonga. No ale nawet jestem w stanie sobie to wyobrazić.
0
@ZielonySzparag Zinczenko lepszy niż Alba? No to kończymy dyskusje. No i ten Aguero XD
0
@ZielonySzparag no fajnie, a poza De Bruyne to niby kto?
1
@Gaz no tak, to zmęczenie rywala wyszło zwłaszcza gdy Barcelona wychodziła na prowadzenie 2 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy.