cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
No wszystko fajnie, ładna polityczna odpowiedź. Ale zaprzeczenia wobec samego Artety tutaj dziwnym trafem nie ma :)
https://x.com/neurophate_/status/1366536375630192643
1
@Kengo szkoda tylko, że Sevilla teraz będzie uważać aby nie zostawiać wolnych przestrzeni. Zwłaszcza, że im nie zależy aby strzelać bramki. Mogą postawić autobus i czekać. A wtedy Dembele może już być znacznie mniej przydatny.
8
@Tomo1989 cóż za przypadek, że przestał grać akurat wtedy gdy ogłosił, że nie przedłuży umowy i zamierza odejść z klubu.
4
@kamilop tak, dwa lata młodszy reprezentant Hiszpanii (cztery występy w kadrze, tylko 1 stracona bramka), sprawdzany na poziomie Ligii Mistrzów z Porto i Lyonem czy w Premier League przeciw Arsenalowi czy Liverpoolem jest na 100% lepszy niż Oscar Mingueza.
1
@FafitFCB ależ on jest małym człowiekiem.
2
@don'T.R.I.P.e Joan Laporta ponoć też nie wiedział, że jego zarząd wydawał klubowe pieniądze na szpiegowanie osób związanych z klubem ^^
0
@FDJ mało wiarygodnego? Ok.
0
@Bagsik88 no wybacz ale jeśli nie radzisz sobie w Arsenalu to dlaczego miałbyś poradzić sobie w Barcelonie?
0
@Pawlak1992 no tak, jak prasa podaje coś wygodnego to pierwsi do zachwytu. Jak informują o czymś niewygodnym to od razu MEDIA KLAMIO XD. Niesamowici jesteście.
1
@Bagsik88 z tym, że Xavi w swoim miejscu pracy odnosi sukcesy, Arteta sobie nie radzi. Taka delikatna różnica.
3
@Ronnie1992 fajna ta taktyka Artety. 11 porażek w tym sezonie ligowym i dopiero 11 miejsce pod względem zdobytych bramek.
Mając Lacazette, Aube i Sake w ofensywie.
2
@Jakchcesz w tej chwili? Nadal na Fonta.
Jasne, zdaje sobie sprawę z policzków które zebrał w ostatnim czasie. Początek kampanii miał świetny, widać w tym było ogrom włożonej pracy. Wierzę, że praca zawsze zaowocuje.
No i cóż, nie jestem fanem polityki. A Laporta to typowy, momentami nawet przerysowany polityk. No i wciąż pamiętam poprzednią kampanie wyborczą, teraz zresztą pod względem merytorycznym stoi ona na podobnym poziomie.
Freixa? W 2015 wydawał się całkiem mocną opcją. Dzisiaj sprawia wrażenie kompletnego oszołoma jak Benedito. A jego akcje z botami XD
2
@Tomek54321 dla nich brak projektu sportowego to zaleta. Możemy się spodziewać ciekawego fikołka.
9
Zaczynam rozumieć dlaczego Laporta bał się zaprezentować swój projekt sportowy. Jeśli jest w nim więcej takich nazwisk jak Arteta... To będą bardzo zabawnie lata.
Nie ma też co być zaskoczonym. Przy okazji poprzednich wyborów główną twarzą "projektu" Laporty był Abidal XD
I nie ważne, że Arteta wcale nie musi być pierwszy na liście. Jeśli ktokolwiek rozważa zastąpienie Koemana Artetą no to wybaczcie ale...
11
@Kgorecki2500 otóż bardzo dobre. Z tym, że Arteta to nie jedyne nazwisko na liście.
No ale jeśli w ogóle pojawia się ono na liście no to cóż...
0
@AlexDark00 no cóż, dosyć ryzykowna opcja. Ale skoro mamy już cztery opcje (+Frenkie) to pewnie będą woleli zainwestować na innych pozycjach (o ile będzie co inwestować). Jednak środkowy pomocnik i napastnik w tej chwili wydają się nieco ważniejsi.
0
@AlexDark00 no cóż, nawet wtedy zostaniemy z czterema stoperami. Pique, Araujo, Garcia, Mingueza. Poza tym mimo wszystko chyba Lenglet dostanie jeszcze jedną szansę. No chyba, że ktoś zaoferowałby naprawdę wysoką kwotę (wątpię).
0
@BarcaInfo druga opcja to Henry a trzecią Valdes?
0
@Keson Laporte w Bilbao też w pewnym momencie tak wyglądał. A po transferze do Anglii z miejsca wskoczył do ścisłego topu (wiadomo, później kontuzje sporo zepsuły). Wydaje mi się, że Pau po prostu musi wykonać kolejny krok w karierze, wtedy wszystko wróci do "normy".
1
@Pawel13sz mówisz o tym samym kandydacie który mówił, że stara gwardia nie może odejść w takim stylu i musi coś wygrać zanim odejdzie?
2
@BarcaInfo szkoda, że swojego projektu zapomniał wyjaśnić.
6
Alena i Kubo znów na ławce.
Getafe ma zaledwie 3 pkt przewagi nad strefą spadkową.
0
@BarcaSupporter ani Moriba, ani tym bardziej Puig. To doskonała okazja dla Griezmanna, chłopak wydaje się bardzo dobrze pasować na tę pozycję.
9
@kamyk_23 Puig jest akurat kompletnym przeciwieństwem spokoju i porządku.
7
Przepraszam bardzo, czy dzisiaj możemy w końcu pochwalić Pana trenera Ronalda Koemana?
1
@chavez w sumie do amortyzacji pozostało coś koło 40M. A to już kwota przy której ktoś się może skusić. O ile oczywiście sam Brazylijczyk zaakceptuje, że w Lidze Mistrzów szybko nie zagra.
1
@Coutinho007 trzeba myśleć o realnych opcjach. Locatelli byłby teoretycznie najłatwiejszy do pozyskania, pod względem stylu gry piłkarza i zespołu wszystko się zgadza. Problem w tym, że Juventus już mocno idzie w jego kierunku (problemy, problemy Arthura). No i wciąż pozostaje Mikel Merino który również mógłby pod pewnym względem wejść w buty Sergio i jako tako uzupełniać braki De Jonga. Jeśli dobrze kojarzę to ma klauzulę na poziomie 50-60M czyli dosyć rozsądnie. I w przypadku Sociedad też można by gadać o którymś z dzieciaków na zbicie ceny.
Oczywiście najłatwiej dla klubu byłoby gdyby Frenkie zrobił progres pod względem kreacji. Wtedy można by po prostu szukać kogoś w stylu Barelli. Albo po prostu wrzucić Moribe lub Roberto do środka pola, też by działało.
1
@Progressive świetny piłkarz, gdyby była taka możliwość to byłby to naprawę dobry ruch.
Tylko czy wtedy nasz środek pola by nieco nie cierpiał na brak rozgrywającego? Nico gra podobnie do De Jonga z obecnego systemu. Który z nich miałby rozgrywać piłkę? U Frenkiego brak podań między liniami czy przerzutów jest dosyć widoczny. Pod tym względem Włoch gra bardzo podobnie.
Dlatego jeśli szukamy partnera dla De Jonga to ja bym patrzył bardziej w kierunku Locatellego. Może nie jest zweryfikowany w Lidze Mistrzów ale za to do wyciągnięcia w sensownych pieniądzach. Zwłaszcza, że do Sassuolo zawsze możemy wcisnąć któregoś z młodych piłkarzy. Oddanie takiego Collado z opcją odkupu mogłoby być naprawdę sensownym ruchem.
1
@BarcaInfo Barcelona zawsze jest w stanie pozyskać świetnych piłkarzy? A ja myślałem, że sytuacja finansowa jest tragiczna i nie można przez to sprowadzić Erica Garcii za grosze. No ok.
1
@Koriolan "Za Pana Imprezy nie dostalibyśmy bana transferowego."
To zabawne bo sprawa bana dotyczyła lat 2009-2013. A kto był prezydentem w 2009 roku?