10

@messi564 a czyli piszesz pierdoły nawet nie widząc samej sytuacji. Ahh klasyk na La Rambli.

0

@PatrykBarca oj tak, bardzo ładnie. O jakich nazwiskach mówisz? No chyba nie o Bale którego też od dawna próbują się pozbyć a ten wraca do nich w lipcu? No Reguillon jest już sprzedany co było decyzją tak samo mądrą jak Twoje posty. Odegaard do sprzedania? Aha, no okej. Widzę, że żyjesz w swoim własnym świecie.

0

@PatrykBarca mówisz o tym samym Mariano którego od dwóch lat nie mogą sprzedać? Pisz dalej, tyle absurdów tutaj popełniłeś, że nie mogę się doczekać jak wysoko możesz sobie zawiesić poprzeczkę.

0

@PatrykBarca no ciężko żeby Ozil po 8 latach był warty więcej. No i Danilo jest kluczowym piłkarzem Juventusu a Kovacic jest czołowym pomocnikiem w Premier League. No ale to szczegół.

No i fakt jest taki, że świetnie sprzedali tego Jamesa. W idealnym momencie i za świetne pieniądze!

0

@PatrykBarca Kovacicia? Czyli piłkarza na pograniczu pierwszego składu? Do tego młodego, bardzo utalentowanego i ważnego w reprezentacji? Nie dość, że dostali "zaledwie" 45M (nie, to nie jest jakaś wygórowana kwota za piłkarza o takim statusie) to jeszcze musieli go najpierw wypożyczyć z OPCJĄ. Nie obowiązkiem a opcją.

Danilo? Po prostu odzyskali zapłacone pieniądze.
Ale Ty pamiętasz, że Di Maria był czołową postacią w zespole, prawda? To tak jakby chwalić Barcelonę, że sprzedała Neymara za wielkie pieniądze XD
Ronaldo? Poważnie?
Ozil? Wow, udało im się sprzedać możliwe, że najlepszą "10" na świecie za 47M! SZOK!

2

@horang dlatego udało im się sprzedać Bale za 60M a za Jamesa odzyskali niemal całą kwotę.

0

@PatrykBarca ale zdajesz sobie sprawę, że jeśli chodzi o oceny to wciąż jest TOP3 ligi, prawda? No a to 23 bramki w 23 meczach to zły wynik? Zwłaszcza, że w samej Lidze traci mniej niż bramkę na mecz. Nie żeby co ale pod względem ocen na mecz i liczby wpuszczonych bramek to poziom Ter Stegena (tak, ukazuje Ci brak sensu w twoich argumentach. Nie, nie porównuję ich do siebie).

Grabara gra regularnie, był bardzo ważnym punktem reprezentacji U21 więc to chyba naturalne, że on miał awaryjnie przyjechać. Zwłaszcza, że nie było wielu opcji. W normalnej sytuacji Kamil może być w najlepszym wypadku numerem 6-7.

1

@Gappeq nie no, w obecnej sytuacji nie ma sensu dawać mu minut. Wartości swojej i tak nie zwiększy, może jedynie ją obniżyć. Na boisko teraz nie wniesie więcej niż taki Ilaix który powinien być już do końca sezonu pierwszym zmiennikiem (może nawet titular z uwagi na słabszy okres Pedriego?).

Pjanic niech pracuje na treningach. Jeśli nie uda się go pozbyć to niech startuje z czystą kartą w przyszłym sezonie. Może gdy przejdzie okres przygotowawczy jak trzeba to coś z niego uda się wyciągnąć.

0

@neeed no Busquets też momentami tak wyglądał. A ostatnio jest profesorem. Wciąż można wykorzystać to co Pjanic potrafi. A potrafi bardzo dużo.

5

@Pilka_jest_okragla teoretycznie on jeszcze mógłby być do uratowania. Stracił przygotowania do sezonu, później nie mógł nadrobić zaległości i faktycznie nie dostał PRAWDZIWEJ szansy. Niby uzbierał całkiem sporo minut ale czy w którymś momencie zagrał te 3-4 razy pod rząd? No nie. I to nawet wtedy gdy Busquets i Frenkie wyglądali po prostu beznadziejnie.

No ale czy warto go reanimować? Przy tylu młodych w pomocy i przy potencjale na grze jedynie dwoma CM? Pewnie nie uda się go pozbyć i nawet będzie trzeba.

0

@PatrykBarca może za to, że te babole były na początku sezonu. Później chłopak się ogarnął, został czołowym bramkarzem ligi a w pewnym momencie był o krok od wyrównania rekordu ligi pod względem czystych kont. W tej chwili jedynie dwa zespoły mają mniej straconych bramek niż zespół Grabary.

Teraz już wiesz za co?

3

Niby nie ma tu ani słowa na temat Barcelony ale... No cóż, trzeba się przygotować na grzanie tematu przez MD i Sport. Mam nadzieję, że chociaż jak już będą codziennie o tym pisać to niech chociaż wspominają o Coutinho lub powrocie Pjanica XD

2

@Mistrzgry1 no na pozycji ofensywnego pomocnika, tam gdzie grał we wspomnianym starciu z Paryżem, ostatnim ligowym czy jak regularnie gra w reprezentacji Francji.

32

@Mistrzgry1 mówisz o tym samym spotkaniu z PSG gdzie stworzył setkę Dembele i wywalczył karnego? Gdzie generalnie był jednym z najlepszych piłkarzy Barcelony na boisku?

1

@Emhyr ale tutaj nie chodzi tylko o Moribe. Jest jeszcze Collado, Nico a przecież i Roberto jeśli gdzieś ma grać to zostaje chyba tylko środek pola (wątpię, że odejdzie a jeśli Emerson wraca...). Z bardziej doświadczonych piłkarzy do środka zostaje Busi, Frenkie i Roberto. Do tego Pedri, Moriba, Nico i Collado który nominalnie był przecież pomocnikiem. Teoretycznie niby możemy wychodzić z czterema pomocnikami jednocześnie ale nawet wtedy na ławce zostaje 3 innych pomocników. No sam nie wiem jak by to miało wyglądać. Wciąż kadra w środku pola może być bardzo szeroka.

Ale z drugiej strony... Wypada zaufać Koemanowi. Kto jak kto ale on na to po prostu zasłużył. Warto też pamiętać, że nie każdy dzieciak zostanie kolejnym Iniesta, nie każdy zostanie nawet kolejnym Roberto. A i sami piłkarze podkreślają, że obecny balans między doświadczeniem a młodością działa doskonale.

0

@Yosemite ja to doskonale rozumiem. To już jest naprawdę dobry argument bo choćby wspomniany przeze mnie Bruno miał chyba ze trzy świetne sezony w Portugalii zanim ruszył na podbój Anglii.

0

@Yosemite Bruno Fernandes też się kiedyś nie sprawdził we Włoszech. Ważne jest to jakim piłkarzem jest dzisiaj.

1

@Emhyr ciężko o dobre informacje jeśli według pierwszych doniesień powinien już zbierać minuty a nawet nie widać go na boisku w treningu. To mówi samo za siebie.

4

@messi564 nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Trincao jest poziom niżej ale jeszcze bardziej się zastanawiam jak w obecnej sytuacji finansowej klubu można mówić o promocji w przypadku kwoty 35M. Zwłaszcza, że mówimy o piłkarzu który jak sam przyznałeś jeszcze nie oferuje konkretów.

0

@Deeespacito to dlaczego to akurat u Valverde Ansu Fati i Carles Perez dostawali sporo minut?

3

@Suzu Alemany ma odpowiadać za cały pion sportowy i negocjacje. Cruyff teoretycznie powinien być od strony całkiem sportowej. Przy czym obok niego miałby się znaleźć jeszcze Planes.

11

@TorSeV w końcu uda się go pozbyć za pieniądze. Oby.

2

@Damian11 Umtiti, Pjanic i Coutinho w pierwszym rzędzie. Jeśli mamy ściągać jakiegoś Aguero to już wolę aby Braithwaite został z nami. Zarabia niewiele, nie narzeka a czasem faktyczne coś strzeli. Neto w sumie jest całkiem neutralnych, jeśli chce odejść to niech odejdzie. Jeśli się nie uda z nikim dogadać to może zostać. Przynajmniej Pena by w końcu odszedł na wypozyczenie. A dla niego to lepsze niż sezon na ławce.

2

@daniel32778 no przygoda Holendra w Valencii do najwspanialszych jednak nie należy. Jasper miał u nas sporo fajnych interwencji ale generalnie jest tutaj mocno przeceniany.

Zwłaszcza, że pod koniec jego przygody jego podejście... No nie było fair. Zbyt dużo płaczu w mediach, zbyt mało dobrej gry pod sam koniec. Bo jednak im więcej narzekał, tym słabiej grał. Dlatego dziwię się, że niektórzy za nim tęsknią.

0

@Xxxbarca4ever no niestety. Ale na pocieszenie pozostaje fakt, że druga strona tej umowy również do szczęśliwych nie należy. A im sprzedać Arthura również łatwo nie będzie. No chyba, że znajdą kolejny klub do finansowej zabawy.

8

OFICJALNIE: Neto kontuzjowany. Skręcona kostka podczas treningu.


2

@ShinobiQWE na głęboką wodę rzucony został w sumie tylko Mingueza. Wobec Pedriego nie było żadnych oczekiwań. On sam sobie tę szansę wywalczył. Ilaix w sumie podobnie.

0

@patrykzmc2000 cisza. W sumie to nawet jeszcze nie było jakichś mocniejszych informacji, że chcemy go sprzedać. No ale tutaj nie ma innej opcji niż wypożyczenie. W jego przypadku pozostaje 45M do amortyzacji. Jeśli liczyć na sprzedaż w tej chwili to chyba tylko jeśli to będzie wypożyczenie na dwa lata z obowiązkiem wykupu po tym okresie. Inaczej to się nie uda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?