0

@Ghotti a jaki tu był płacz, że Barcelona nie stara się o powrót Thiago i transfer Wernera. Zero zaskoczenia.

1

@TheNekro94 XDDDDDDD ahaha haha xddssss

Jakoś w obliczu pandemii piłkarze potrafili się zgodzić na rozłożenie płatności. Jakoś Mascherano czy Fabregas sami "dokładali" się do transferów. Przez "dołożenie" się do transferu chodziło o rozłożenie pensji w czasie aby klub mógł spełnić warunki FFP oraz limity płac La Liga.

Następnym razem troszkę poczytaj zanim znowu zaczniesz uderzać głową w "D" na klawiaturze.

0

@BarcaInfo z jednej strony nigdzie nie dostanie takich pieniędzy jak tam. Z drugiej strony być może już wie, że Mbappe chce odejść i zaraz nie będzie miał z kim tam grać. Może faktycznie znowu rusza go ambicja?

A może po prostu pismaki szaleją z uwagi na brak oficjalnych informacji? Może to PSG przeciąga temat z uwagi na niepewną przyszłość Mbappe?

1

@Chakalaka i dlatego były doniesieniach, że piłkarze chcą sami dołożyć do tego transferu. Dlatego też Neymar wpadał na imprezy do Barcelony.

0

@BarcaInfo za darmo w przyszłym roku? Jeśli zgodzi się na rozsądną pensję to zapraszamy.

2

@Chakalaka mógłby zepsuć atmosferę? Ale pamiętasz, że mówimy o piłkarzu który był uwielbiany przez wszystkich w szatni?

0

@Joe_Pesci ale w kontekście Pepa i obrońców nie mam na myśli jedynie City.

0

@Ghotti zwłaszcza, że nie zawsze był okazem zdrowia w ostatnich sezonach.

0

@Joe_Pesci no niestety, obawiam się, że to nie był największy problem. Wielu z nich po prostu było słabych/przeszacowanych.

0

@Joe_Pesci no kto jak kto ale Pep nosa do obrońców za bardzo nie ma.

0

@Roobo no to prawda, jest tak niedoceniany, że aż przegrywa rywalizację z Bono i Sevilla po sezonie go żegna bez żalu.

6

Przecież ta liczba czystych kont jest chora. Efekt podobny jak w przypadku Van Dijka.

0

@kamiVeB każdemu się zdarzają ale Szczęsnemu już nie mogą, okej. No i pewnie spałeś jak Szczęsny w tym sezonie wiele razy ratował Juventus od kompromitacji.

0

@Roobo ten sam Vaclik który w tym sezonie rozegrał 7 spotkań i puścił 11 bramek?

Jesteś trollem czy debilem?

3

@Roobo no to zapraszam do dyskusji, czekam na listę 15 lepszych bramkarzy.

1

@Ghotti a kto go ocenia po jednym meczu? Przeciwko Fulham - jednym z najgorszych zespołów Premier League wcale nie wyglądał wiele lepiej. Jeden celny strzał + bramka z karnego. Z Souhampton wszedł z ławki i przez 20 minut zanotował ZERO celnych podań i całe pięć kontaktów z piłką.
Z West Hamem opuścił boisko po godzinie. Wcześniej oddał zero strzałów, zero udanych dryblingów i 1 wygrany pojedynek.

I on tak wygląda właściwie w każdym meczu od bardzo dawna. A Ty mi tu wylatujesz, że oceniam go po jednym meczu. No jak ktoś zasługuje na "XD" no to chyba Ty.

0

@Firestone w tej chwili topem to on może być najwyżej w łóżku. Jeśli chodzi o boisko to bliżej mu do określenia wrak.

2

Kun Aguero vs Leicester
- 63 minuty na boisku.
- 0 celnych strzałów.
- 0 udanych dryblingów.
- 0 kluczowych podań.
- 22 kontakty z piłką.
- 14 celnych podań (77%).
- 0/2 wygrane pojedynki
- 5 strat.

Jak to było? Wciąż topowy piłkarz, świetna opcja i gwarancja jakości? Jakoś tak.

0

@Admin030 ale pieprzenie. Cały sezon był kluczową postacią Juventusu i czołowym piłkarzem Serie A i nagle po kilku słabszych meczach okazuje się, że bramkarze kilku przeciętnych klubów są DUŻO lepsi? Aż dziwne, że nie było takich komentarzy o Ter Stegenie który miał też słabszy okres w tym sezonie.

0

@Dembouz1899 jeśli Mbappe odejdzie w lecie to zdecydowanie PSG. Jakoś będą musieli się ratować marketingowo.

2

@AmigoBlancos jeśli obejdzie się bez wielkiej wyprzedaży a uda im się jakimś cudem ściągnąć obrońcę... No ale przynajmniej Legie da się oglądać. Po prostu.

0

@messi564 szkoda, że zapomniałem dodać o 6 asystach w Bundeslidze oraz 10 bramkach i asyscie w Lidze Europy. Łącznie daje to 27 bramek i 7 asyst.

Łącznie daje to udział przy bramce co 97 minut - absolutnie topowy wynik. No ale spójrzmy na wagę jego bramek. Strzelił jedyną bramkę w dwumeczu z Interem Mediolan, strzelił też wszystkie bramki w rywalizacji z Chelsea dzięki czemu Frankfurt miał szansę na grę w finale. Już nie wspominam o tym, że jego bramki w Bundeslidze często zapewniały punkty.

Zabawnie brzmi też stwierdzenie "prócz wykończenia". Zwłaszcza gdy to wykończenie miał na bardzo wysokim poziomie i nie było dla niego różnicy czy strzela lewą, prawą nogą czy głową. Miał sytuację = strzelał bramkę.

No i dlaczego zapominasz o kontekście tego transferu? Pomijając, że to Barcelona była bardzo długo faworytem w wyścigu po Jovica to Serb był wtedy najlepszym napastnikiem na rynku i wiele klubów go chciało.

3

@Coutinho007 jakbym miał wybrać najbardziej hiszpańskiego piłkarza z Anglików to byłby to zdecydowanie Kane. On ma wszystko co powinien mieć topowy napastnik. No może poza zdrowiem którego w ostatnich latach mu brakowało.

3

I tak to już czasem bywa.

6

@Coutinho007 Kane to obecnie TOP3 na świecie obok Lewandowskiego i Haalanda. Niesamowite są te opinie niektórych na jego temat. Przecież 95% tych ludzi ocenia go przez pryzmat tego, że jest anglikiem i jest wysoki. Tutaj ktoś dzisiaj napisał, że Kane jest napastnikiem w "angielskim stylu" i dlatego nie nadaje się do Barcelony XD Ja rozumiem, że tutaj większość osób ma bardzo ograniczone pojęcie nawet na temat Barcelony ale no to już jest przesada.

1

@Tridente2015 otóż nie do końca, do Villarreal trafił jako 18 latek. Ale wcześniej szkolił się w Espanyolu. I to tam zaczął grać na wysokim poziomie po powrocie.

0

@Tridente2015 pod względem sportowym mógłby być świetnym uzupełnieniem kadry. No ale niestety klubu nie stać by kupować już dosyć doświadczonego piłkarza za taką kwotę. Bo tani by nie był. A młody też już nie jest.

1

@KierownikLucas o jakim zysku Ty gadasz skoro oddanie Coutinho i Griezmanna za podane przez Ciebie kwoty generuje blisko 40M strat?

39

@Barcza223 Umtiti podpisując kontrakt był TOP3 na świecie. Coutinho za to podpisywał jako najdroższy piłkarz w historii klubu i jeden z największych transferów w historii.

No wybacz ale ile mieli w takim razie dostać?

1

@MaziFCB sprawiasz wrażenie jakbyś kompletnie nie oglądał gry z udziałem Kane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?