cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol dalej mnie boli, że nie powalczyli mocniej o Goretzke gdy była taka możliwość.
6
@PatrykBarca Jak to jest, że Ty każdy kolejny komentarz piszesz jeszcze głupszy? Serio, chciałbym poznać Twój sekret bo to nie zdarza się często.
0
@kamilop Do 50M? No cóż, przy potencjalnym transferze oficjalna wartość będzie spokojnie powyżej 100M. Nie liczyłbym na mniej. To będzie zapewne kolejny odcinek z serii Cillessen - Neto, Arthur - Pjanic.
6
Suche liczby.
Lautaro Martinez 20/21.
- 2523 minuty.
- 16 bramek.
- 9 asyst.
- Udział przy bramce co 101 minut.
Dla przypomnienia, w poprzednim sezonie:
- 3595 minut.
- 21 bramek
- 8 asyst.
- Udział przy bramce co 124 minuty.
0
@Matelel wiele zależy od sytuacji finansowej Interu która w pewnym momencie była bardzo niebezpieczna. Mieli problemy z wypłacaniem pensji, mają spory poślizg przy płatnościach za takiego Hakimiego. Jeśli nie wyjdą na prostą to będą musieli czymś łatać dziury. Łatwiej im będzie zastąpić Lautaro niż Lukaku a wciąż mogą dostać spory pieniądz.
EDIT. Romero wspomina o możliwości wymiany z Interem. Od razu pojawiają się nazwiska Juniora Firpo i... Miralema Pjanica. Jest potencjał żeby pozbyć się kilku problemów za jednym zamachem.
@PatrychoO bla, bla, bla. Zaufaj Koemanowi. Po prostu.
0
@MesQueUnClub_87 bez odejścia Griezmanna nie będzie żadnej "9". A przynajmniej nie poważnej.
9
OJOOOOO!
- Koeman chce Depaya i Wijnalduma.
- Klub za to nie bardzo.
- Haaland celem, trzeba sprzedać gwiazdy.
- Lautaro wraca na celownik, kłopoty finansowe Interu mogą pomóc.
0
@PatrykBarca połączenie z Messim? To samo które NIGDY nie działało w reprezentacji gdzie Kun był dramatyczny? No super argument.
Aguero jest gwarancją liczb? Ale chodzi Ci o liczby spędzone poza boiskiem? W takim razie się zgadzam. No chyba, że mówisz o bramkach bo tych ma tyle samo co Dest w tym sezonie.
5
@masq z Aguero za to jest o tyle tragicznie, że jeśli nie wyjdzie to jesteśmy w plecy co najmniej kilkanaście milionów a może nawet kilkadziesiąt. Dwuletnia umowa przy założeniu, że Aguero zgadza się na obniżkę wynagrodzeniach o połowę to i tak 30M. A to samo wynagrodzenie bez bonusów za podpis.
3
Mimo oczywistych braków w defensywie to chyba właśnie jako libero Frenkie wygląda najlepiej. W kreacji jest jakby to ująć... Oszczędny. Chciałbym zobaczyć dokładny wykres długości podań jednak w jego grze w środku pola zdecydowanie brakowało mi przyspieszenia, podań między liniami czy po prostu nieco dłuższych podań.
No ale jako libero... Diament przy wyprowadzeniu piłki. Jak rywal by nie naciskał to z De Jongiem w defensywie udaje się przenieść piłkę do bardziej kreatywnych piłkarzy. Drybling, przyspieszenie na pierwszych metrach i gra na małej przestrzeni. W tej chwili to chyba najlepsza rola dla Holendra.
8
@tbas przecież Depay gra właśnie jako "9". A jeśli już schodzi to bliżej lewej strony - przeciwnie do Messiego. Już pomijam, że w ostatnio stosowanym ustawieniu w ataku gra Dembele. A akurat Memphis doskonale pasuje do założeń z pozycji Francuza.
0
@nergal34 mi tam nie pasował fragment o "przeskakiwaniu stopni w drabince". Bo jeśli zarabiał 11M na rękę to przed nim jest chyba tylko Coutinho, Griezmann i Messi. Więc tu nie ma gdzie skakać. Dlatego te doniesienia należy traktować z przymrużeniem oka.
Ważniejsze są za to informacje, że Koeman bardzo by chciał aby Dembouz został. Laporta też niby miał być fanem jego talentu.
Z drugiej strony nie można wykluczyć nowego kontraktu i transferu za rok. Być może właśnie na to bym postawił pieniądze gdybym miał wybierać.
1
@nergal34 w obecnej sytuacji przede wszystkim jest problem z jego wynagrodzeniem. Kluczową kwestią jest to czy zgodzi się na obniżkę pensji.
Zwłaszcza, że ostatnio były doniesienia jakby chciał dostać znaczną podwyżkę (co kompletnie nie ma sensu bo od początku była narracja, że jest w czołówce najlepiej zarabiających).
W każdym razie będzie ciężko właśnie pod tym względem. No ale też masz rację w tym, że nie opłaca się go obecnie sprzedawać. No i ta świadomość, że zaraz mu się może coś przestawić w głowie i będziemy później narzekać, że nie poczekaliśmy... No ciężka sprawa.
1
@VirtuoZ Suarez to przyjaciel, Aguero to właściwie rodzina.
0
@JohnnyBarca pewnie nie za panowania Laporty. A szkoda bo ostatni projekt prezentował się naprawdę ciekawie.
@lukaszmatusiewicz zmiany w herbie to coś co w historii miało miejsce dosyć regularnie. Herb był aktualizowanym co kilka/kilkanaście lat. Obecny ma już 19 lat co czyni go i tak drugim najdłużej używanym w historii. Dlatego oczywistym jest to, że niedługo nadejdzie kolejny moment na zmiany.
0
@BXOD najpierw był jakiś problem z papierami (standard przy operacjach z Brazylii), następnie Matheus wraz z Ben Arfa musieli przejść mini presezon w związku z zaległościami. W końcu zagrał z Atelti w podstawowym składzie (i to był naprawdę niezły mecz w jego wykonaniu) a późniejszym wspomniana kontuzja po której wrócił na przed ostatni mecz sezonu.
Bardziej można to opisać pechem niż faktyczną weryfikacją.
1
@Murazor ta lista nie uwzględnia Roberto z bardzo prostej przyczyny. To bardzo dobry i uniwersalny piłkarz jakiego każdy trener chciałby mieć w swojej kadrze. Nie wiem jaką rolę ma dla niego Koeman w najbliższym czasie jednak przypominam, że na początku sezonu Holender był bardzo zadowolony z jego gry i pracy na treningach. A jako iż jest wychowankiem i jednym z kapitanów zespołu to oczywiste, że nikt go wypychać z zespołu nie będzie.
4
@SonBarcaGoku no i przyjście 33 latka który w tym sezonie rozegrał mniej minut niż Puig ma być rozwiązaniem? Który ma notoryczne problemy ze zdrowiem?
Aguero ostatni sezon bez kontuzji rozegrał ponad 10 lat temu. Od początku sezonu 19/20 pauzował ponad 230 dni.
0
@totalcrack no właśnie nie. Jeden uraz mechaniczny to sprawa czysto przypadkowa - może się przytrafić każdemu. A jeśli co chwilę wypadasz z gry to problem jest znacznie poważniejszy.
0
@totalcrack a co ma do tego Coutinho?
5
@ObiektywnyKibic121 a Umtiti jest naszym najlepszym stoperem w kadrze.
Co prawda od dawna nie można go traktować poważnie bo albo nie gra, albo gra beznadziejnie ale skoro przy Aguero jak widać to nie jest problem... W takim razie Barcelona nie potrzebuje wzmocnień w defensywie bo jest Francuz!
0
@totalcrack No to tak, od marca 2020 pauzowal:
- trzy tygodnie przez udo
- cztery miesiące przez kolano
- prawie miesiąc przez udo
- kolejne dwa tygodnie przez kolano.
Od początku sezonu 18/19 pauzował przez 236 dni z powodu kontuzji.
0
@Dembouz1899 FAKE.
0
@PatrykBarca to prawda. Nie jest zbyt kontuzjogenny. Nie pamiętam by powodował urazy u innych piłkarzy swoimi wejściami.
2
@barcelonaLM Dlatego nie:
66
Obiekty treningowe Barcelony, Lipiec 2021, Koemanizowane. Jeszcze trochę cierpliwości Memphis, my też czekamy.
0
@barcowy1899 to akurat normalne, że piłkarz który ma swoją kartę w rękach może chcieć wyższego wynagrodzenia. To co nie idzie na transfer to idzie do kieszeni piłkarza i agentów.
2
@Pilka_jest_okragla z tym, że Gaya to tylko i włącznie alternatywa dla Alby którego ciężko obecnie posadzić na ławce.
Alaba jest idealnym piłkarzem na lewego stopera, zwłaszcza przy trójce stoperów. Może też spokojnie zagrać zamiast Busquetsa w pomocy.
2
@Coutinho007 no a Puig nie jest poważnym piłkarzem. A już na pewno nie jest dorosłym piłkarzem.
1
@Coutinho007 no Villar akurat jest podstawowym piłkarzem Romy.