cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@10SzymonBarca10 Adama miałby odejść z Wolves a Trincao mógłby go zastąpić u nich, o to mi chodziło.
@JarekS nie powiem, ta teoria ma sporo sensu. Z drugiej strony odpowiedzi na tego tweeta to pytania/sugestie odnośnie Felixa czy Nevesa.
1
@10SzymonBarca10 jeśli Mendes miałby kogoś wcisnąć do Barcelony bezpośrednio od siebie to Andre Silva lub Rafa Mir. W drugą stronę mogłoby chodzić o Trincao. Zwłaszcza, że takie Wolverhampton może się pozbyć Adamy Traore.
0
@BarcaInfo przede wszystkim ma problemy z grą na poziomie. Ostatnie tygodnie miał po prostu tragiczne.
1
@BorzyKrzys a kolejnym będzie zapewne Nico jeśli tylko podpisze nowy kontrakt.
1
@geass atak dwiema nogami na piłkarza bez szans na zagranie piłki. Podręcznikowa czerwona kartka.
1
@Omoziu pusty to masz mózg pisząc takie idiotyzmy.
11
@Kondziubarca Ty oglądasz ten mecz?
3
@Jakchcesz no Dembele gra na "9" od kilku tygodni więc nie wiem skąd to zdziwienie.
1
@BarcaInfo TOP3 w Historii Barcelony, zdecydowanie.
0
Oglądając pierwszą połowę naszła mnie myśl, że zaczynam tęsknić za ekipą Paulo Sousy. Jest źle.
2
@Piorun skoro gra Mingueza to zdecydowanie trójka z tyłu. Przy grze na dwóch stoperów Koeman pewnie by postawił na Araujo.
2
Zabrzmi to dosyć brutalnie ale te kontuzje Coutinho to chyba najlepsze co klub spotkało w kontekście Brazylijczyk od momentu jego transferu.
Koeman od początku postawił sobie za cel odbudować Brazylijczyka. Biorąc pod uwagę brak zainteresowania ze strony innych klubów i ogromne koszty - no trzeba było próbować. Z drugiej strony niewiele brakowało do spełnienia warunków zmiennych.
Już wiadomo, że przez kontuzje do tego nie dojdzie co oznacza oszczędności dla klubu. No chyba, że w odpowiednim momencie poszedłby sygnał z góry, że Coutinho nie może być dalej wykorzystywany. No ale to by było bardzo słabe wizerunkowo. A gdyby wyszło, że Coutinho przegrywa sportową rywalizację z dwoma dzieciakami to przecież jego wartość jeszcze szybciej by spadła. A tak to możemy udawać, że nic się nie dzieje a kontuzje to wina ery covidowej. Bo dlaczego nie.
Teraz pozostaje liczyć na to, że uda się go wypożyczyć gdzieś do Anglii. Bo na transfer definitywny nawet nie liczę.
1
@DonMatteo901
Tak to się robi.
0
@MSD1389 no tak, Griezmann nie daje liczb i jest niewidoczny ale Dembele jest super. Uwielbiam XD
W końcu Dembele nie był jeszcze droższy i nie ma połowy liczb Griezmanna. ALE JEST SZYBKI!
0
@eckov no i pod względem liczb jest topowym piłkarzem w Europie. Chłop miał udział przy 25 bramkach w tym sezonie. Ma lepsze liczby od takiego Sterlinga który gra w maszynie Guardioli. Następni w kolejce w Barcelonie mają połowę dorobku Griezmanna ale to oczywiście Griezmann nic nie wnosi.
0
@eckov "bardzo mało daje drużynie".
Co.
1
@FC1899Barca skoro uwzględniamy preferencje Koemana to dlaczego gramy trzema prawonożnymi stoperami? Dlaczego Busquets jest na ławce skoro jest fundamentalną postacią w rozegraniu.? Dlaczego Griezmann jest ponad Dembele? Do tego w jakim celu na ławce masz aż czterech napastników?
2
@Grubson06 nie ma co się dziwić. Depay jest tutaj kompletnie zbędny. Gdzie miałby grać przy Aguero, Haalandzie, Kane i Lukaku? Trzy "9" zupełnie nam wystarczą. Zwłaszcza, że na lewym skrzydle jest już Ansu, Konrad i Bryan Gil.
2
@Rewolucja123 zabawne jest to, że Roberto którego nie ma 80% sezonu wciąż ma więcej asyst w tym sezonie niż Dest. Amerykanin wciąż ma masę rzeczy do poprawy.
6
@MasnyTed Romano potwierdza wersję Raioli, rozmowy miały tyczyć się głównie projektu sportowego bez cyferek.
Coś czuję, że akurat w tym wypadku to klub stoi za wypuszczeniem informacji o prowizjach i potencjalnej pensji.
0
@daniel32778 ale czy Ty nie rozumiesz, że on jest napastnikiem numer 2? Już pomijam, że jest tak beznadziejny, że aż gra regularnie w reprezentacji której akurat nie brakuje ciekawych napastników. No ale selekcjonerzy się pewnie też nie znają, tak jak Monchi i Lopetegui.
0
@daniel32778 ale oni już mają świetnego napastnika. De Jong jest jaki jest ale obawiam się, że Sevilla nie jest chyba aż tak mocna by nie wiadomo kto siedział na ławce. Zwłaszcza, że De Jong jest dosyć przydatny pod taktycznym względem.
0
@Khajio ale prowizje i tak nie są żadnym problemem, nawet bym powiedział, że są całkiem niskie. Ale ta pensja dla samego piłkarza powinna zastanawiać.
4
Tymczasem w Austrii rośnie kolejny niezły napastnik.
W poprzednim sezonie 27 bramek i 12 asyst. To już chyba najwyższa pora by zrobił krok w kierunku Lipska.
1
@Messibestplayerintheworld ale to wciąż są kwoty w okolicy 100M. A przed chwilą była narracja, że trzeba prosić piłkarzy żeby obniżyli wynagrodzenia.
3
30M Netto za sezon.
To więcej niż Griezmann i Coutinho razem wzięci.
To więcej niż dwóch Sergio Ramosów.
To więcej niż trzech Modriciów.
Są dwie opcje dla wyjaśnienia tych doniesień.
a) Erling Haaland faktycznie chce grać tylko dla Realu Madryt i podane kwoty są dla reszty zainteresowanych by "przekupić" piłkarza.
b) Przeciek kontrolowany. Co jeśli to tylko zagrywka PR-owa ze strony Laporty?
"Bardzo chcieliśmy, staraliśmy się ale to by było działanie na szkodę klubu i nie możemy sobie pozwolić".
Sytuacja klubu jest jaka jest, taka inwestycja byłaby bardzo ryzykownym posunięciem (niewykonalnym?). Przy czym taki sygnał może pomóc zatrzymać Leo Messiego, być może nawet pomóc w uzyskaniu zysków?
Jeszcze kilka tygodni temu była mowa o bankructwie i tragicznej sytuacji, obniżka wynagrodzeń za wszelką cenę i dyskusje z zawodnikami na temat cięć. Dzisiaj katalońskie media piszą o Haalandzie, Kane, Lukaku czy Neymarze. No coś mi się tutaj nie klei.
0
@Firestone czyli skoro nie ma żadnego osiągalnego napastnika na poziomie Barcelony to co klub ma zrobić?
0
@Firestone to jaka "9" w takim razie jest piłkarzem na miarę Barcelony?
3
@Pawel13sz oczywiście, że sprzedać. Kolejna negatywna weryfikacja już kompletnie go pozbawi jakiejkolwiek wartości. Wiecznie na łatce "supertalentu" lecieć się nie uda.
Tylko oczywiście z opcją odkupu by nie powtórzyć błędu z Cucu.
0
@Bagsik88 no jeśli chodzi o Wernera to akurat do Chelsea jeszcze miał szansę pasować. Do Barcelony pchały go osoby które albo nie wiedziały jak gra, albo osoby oceniające na podstawy fify.