0

@Bagsik88 Może to, że Favre to jest trener na ekipy pokroju Nicei czy Betisu a nie pokroju Barcelony? Nie tak dawno przejmował nas super fenomenalny trener którego chwilę wcześniej wyrzucili z Betisu.

No i Bielsa? Serio? Naprawdę muszę podawać tutaj jakiekolwiek argumenty?

0

@Bagsik88 Favre? Bielsa?

A miałem Cię za w miarę poważną osobę.

1

@Wossi61FCB "Zawodnik grający na pozycji Griezmanna musi umieć drybling."

Griezmann - 0.5 dryblingu na mecz.
Bruno Fernandes - 0.5 dryblingu na mecz.
Thomas Muller - 0.7 dryblingu na mecz (0.3 w Lidze Mistrzów).

Kurde, ja kiedyś myślałem, że Muller i Bruno to topowi piłkarze na swojej pozycji no ale jak widać są słabi.

0

@Litman albo to, że nawet jak już jakimś cudem jest zdrowy to po prostu gra tragicznie.

1

@martin3131 piłkarzy o których poprosi trener zespołu.

0

@Dembouz1899 Nagelsmann to trener który gdy mówi, że chce Depaya to ma dostać Depaya. Bez żadnych zabaw w 33 letnie szklanki które nie znajdują się w jego planie.

3

@daniel32778 co by nie mówić to zdrowy Vallejo w Bundeslidze był naprawdę świetny.

3

@Pawel13sz Bruno Fernandes który nie sprawdził się w Udinese, Sampdorii a miałby w United?

Cancelo który nie sprawdził się w Valencii, Juventusie a miałby w City?

Thiago Silva który nie sprawdził się w Rosji a miałby w Milanie?

Mingueza który nie sprawdził się w rezerwach a miałby w pierwszym zespole?

Kurde, ciekawe kiedy niektórzy odkryją, że niektórzy piłkarze się jednak rozwijają. Zwłaszcza jeśli mają ogromny talent który jest obserwowany od wielu lat.

1

@Cobra303 dziwi tylko osoby które nie oglądają City. No a później szok, że połowa tej strony uważa, że Aguero obecnie byłby dobrym wzmocnieniem Barcelony.

0

@10SzymonBarca10 to, że obecnie Collado nie dostaje szans nie ma właściwie żadnego znaczenia. Wiele zależy od budowy kadry na przyszły sezon. Jeśli z klubu odejdzie Trincao to właściwie z automatu jego miejsce powinien zająć właśnie Collado.

Na Trincao można sporo zarobić, można go też wypożyczyć z uwagi na niewielką liczbę minut przy ustawieniu z trzema stoperami.

0

@koksik2700 no to akurat pewne. Czy w tej chwili ktoś zaoferuje za Arthura około 60M Euro? No nie. Czy jeśli dalej jego sytuacja będzie tak wyglądać to dostaną za rok 45M?

2

@koksik2700 i co w związku z tym? Juventus przez najbliższe 2-3 lata właściwie nie będzie mógł normalnie sprzedać Brazylijczyka. Dlatego wcale nie są w lepszej pozycji niż Barcelona.

5

W Juventusie nie są chyba zbyt zachwyceni "nowym Xavim".

1

@Jarek797 Guardiola chciał się go pozbyć? Co?

0

@TridenteMSN problem w tym, że nawet jak już Aguero gra to nie przypomina napastnika. I to też nie jest przypadek, że Pep woli grać Bernardo Silvą na "9" a Aguero nie wchodzi nawet z ławki. To wszystko jest po prostu efektem poziomu prezentowanego przez Argentyńczyka. Kiedyś był świetnym piłkarzem ale teraz? Luis Suarez będący w słabej formie wciąż oferował bramki, nawet gdy irytował. A Aguero po prostu jest ciałem obcym w ostatnim czasie.

Choćby ostatni mecz z Leicester, zero celnych strzałów, zero kluczowych podań, dryblingów, wygranych pojedynków. Nic.
Ale żeby nie było, wcześniej grał z Fulham ale również, poza bramką z karnego to wcale nie oferował City więcej niż Braithwaite Barcelonie.

Patrząc na jego grę a już przede wszystkim na historie kontuzji... Nie ma zbyt wiele argumentów by sądzić, że on jest w stanie zaoferować choćby 10 bramek.

Aguero nigdy nie był tytanem zdrowia, w każdym sezonie od chyba 10 lat wypadał z powodu kontuzji, raz krótszych, raz dłuższych. Skoro miał te problemy regularnie i u różnych trenerów to chyba należy się zastanowić. A ten sezon to już kompletna porażka. Zresztą obecnie znów jest kontuzjowany.

Prywatna znajomość wcale nie musi się przenosić na znajomości boiskową. W reprezentacji przez kilkanaście lat mieli chyba wystarczająco dużo treningów by się zgrać. Zwłaszcza, że Lautaro Martinez właściwie z miejsca nauczył się grać z Leo.

Jeśli brakuje nam kogoś w polu karnym to już nawet niech ten Braithwaite gra. Kilka bramek w tym sezonie strzelił, głową jakoś tam gra... Jeśli mamy się interesować kimś takim jak Aguero w tej chwili to ja naprawdę wolę Dunczyka. Zwłaszcza, że Aguero w City zarabia teraz 30M brutto. Nawet gdyby u nas dostał 1/3 z tej kwoty to wciąż byłoby to po prostu głupie z naszej strony.

0

@TridenteMSN świetnie się rozumie z Messim? To dlaczego ich współpraca w reprezentacji wyglądała na ogół fatalnie? Aguero ma zagwarantować bramki? A kiedy ostatnio widziałeś go na boisku?

0

@taris ciekawe w jaki sposób będzie chciał poprowadzić swoją karierę. Obawiam się, że agenci mogą mu doradzić wielki klub za ogromne pieniądze... A biorąc pod uwagę, że obecny sezon ma raczej słaby to jest to materiał na ogromną stratę czasu.

Idealnym krokiem dla niego byłby oczywiście Dortmund. No ale to już jego klub musiałby pewnie mocno zejść z ceny. Ewentualnym kierunkiem mógłby być też Bayern, tam właściwie byłby pierwszym z ławki do środka pola. Swoje minuty zgarnie a i potencjalnie mniej problemów pomiędzy klubami. Tylko tu jest ten problem, że nie łatwo byłoby o awans do pierwszego składu.

Swego czasu we Francji mówiło się o nim, że pod względem skali talentu można go równać nawet z Mbappe. Z pewnością jest to bardzo interesujący piłkarz i gdyby były pieniądze to bym go widział u nas. Nawet pomimo naszych talentów z środka pola.

2

I ponownie decyzja o posadzeniu Francuza na ławce okazała się po prostu błędna. Brak Francuza i obecność De Jonga w środku pola właściwie wyłączyła nas z gry ofensywnej. A i defensywa miała problemy z wyprowadzeniem piłki przez brak Holendra.

0

@Barca25 a jak chciałeś dostać 60M za kogoś kto był warty 30M?

0

@BarcaInfo dwie kontuzje? Dwie kontuzje to on miał do końca lutego w pierwszym sezonie. Łącznie w Barcelonie miał 11 urazów przez które opuścił 24 mecze czyli właściwie pół sezonu.

1

@GeFcIo dziwi Cię to? Sam się kiedyś przyznawał do multikonta co według regulaminu jest jasno określone. Niektórzy od dawna są ponad regulaminem.

0

@Fake69 musi też ktoś rozgrywać piłkę. A Frenkie tego nie potrafi w takim stopniu jak Busquets.

1

@Djzordon ty tak poważnie? XD

0

@Djzordon no i co w tym dziwnego? Wydaje mi się, że zona nie ma wykupionych praw do La Liga.

E: Poza tym cztery karne? 15 od razu XD

0

@Emhyr nawet jeśli zejdzie o połowę ze swoich oczekiwań to to są wciąż bardzo duże pieniądze na które pozwolić sobie mógłby jedynie kluby z TOP4. I to najwyżej w opcji wypożyczenie +opcja.

1

@Emhyr środek tabeli Ligue 1 zaoferuje 10M i opłaci pensję na poziomie 8M rocznie? Serio?

0

@Dankhog umiejętności to jedno. Ale profil poszczególnych piłkarzy to osobna kwestia. Lepiej mieć słabszych piłkarzy którzy są kompatybilni pod względem profilu niż zlepek "gwiazd" które nie potrafią grać razem.

Griezmann potrzebuje obok siebie typowego napastnika (jedynym jest Braithwaite). Messi potrzebuje obok siebie kogoś kto jest w stanie stworzyć wolną przestrzeń i wykończyć akcje (tu właściwie tylko Ansu ma głębszy sens). Dembele ma boiskowe IQ zbliżone dotyczą liczby bramek w tym sezonie a Trincao rozegrał pół sezonu w Portugalii.

No patrząc pod tym względem to też wolę ofensywy naszych rywali którzy nie mają takiego chaosu.

0

@Fake69 no wybacz ale wystarczy spojrzeć jak gra Frenkie de Jong nawet w porównaniu z Busim i Pedrim. Jeden i drugi potrafi zagrać długim podaniem, potrafi znaleźć kolegę między liniami. Przykład? Pedri z Valladolid gdzie fenomenalnie zagrał do Leo.

Frenkie tego nie ma. Nawet nie próbuje. Holender ma w głowie jeden schemat gry w ofensywie. Rajd z piłką przy nodze i odegranie do najbliższego.

Jasne, czasem wyjdzie z tego fenomenalna akcja jak w jednym z ostatnich spotkań ale na dłuższą metę to po prostu za mało. Zwłaszcza jeśli porównasz go do Modrica czy Kroosa.

Dlatego mam spory problem z grą De Jonga w środku pola. Jako libero taka gra jest bardzo cenna, bardzo pomaga przy wyprowadzeniu piłki. No ale jeśli mowa o środkowym pomocniku... No wtedy pozostaje jedynie box-to-box w stylu Paulinho. No ale czy to tego oczekiwaliśmy?

0

@Dankhog można było oceniać potencjał defensywy mając świadomość, że Umtiti jest wrakiem piłkarza a jedyną alternatywą dla duetu Pique - Lenglet jest Araujo który dopiero awansował z rezerw. No tutaj obawiam się, że zarówno Sevilla jak i Atelti były zdecydowanie lepiej przygotowane.

Może i Dembele by grał. Tylko co z tego skoro ma po prostu słabe liczby? Już pomijam, że jedyną "9" w składzie jest piłkarz który ani w Sevilli, ani w Atletico by nie był nawet opcją numer 2.

0

@Fake69 ile podań za linie obrony w tym sezonie posłał Frenkie de Jong? Obawiam się, że można je policzyć na palcach jednej dłoni. Czyli nagle Vinicius to super piłkarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?