cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Aguero w tym sezonie ligowym:
*2G + 0A;
* 0.2 udziału w bramce na mecz;
* 0.6 xG/A na mecz;
* 2 gole przy xG wynoszącym 2.23;
Zawodnik mający 33 lat, mogący zagrać na jednej pozycji w ataku i do zakontraktowania za 15M Brutto za sezon.
0
@RonnieVEB i co to ma do tematu?
0
@Cariones a co mają bramki do "podawania do tyłu"? Poza oczywiście brakiem jakichkolwiek argumentów w twojej strony.
2
@Xxxbarca4ever Zdecydowanie większy ekran, pulsoksymetr i to właściwie tyle.
1
@Messibestplayerintheworld no a Araujo ich nie popełniał? W ostatnich tygodniach to Oscar wyglądał zdecydowanie lepiej niż Urugwajczyk. I wczoraj było widać, że Araujo grając jako boczny stoper ma do zaoferowania znacznie mniej w ofensywie niż Mingueza.
0
@Cariones ale wy jesteście zabawni, ho ho. Szkoda tylko, że później człowiek patrzy w liczby i Roberto notuje więcej kluczowych podań niż Dest (no któżby się spodziewał). No i ma wciąż więcej asyst niż Amerykanin mimo iż Roberto pauzował 3/4 sezonu. No AlE RoBeRtO pOdAjE tYlKo Do TyŁu HaHaHa
1
@TheHeisenberg jeszcze nie było.
E: Ponoć do 14 maja ma się pojawić.
0
@GeraltzKatalonii kiedy był w dobrej dyspozycji?
0
@SinMistico Roberto przynajmniej dawał liczby. Sergi którego nie było cały sezon wciąż ma więcej asyst niż Dest grający cały czas :)
2
Legenda głosi, że Dest kiedyś wygra pojedynek z rywalem w ofensywie.
1
@Khajio to bardzo proste. Jakie są szansę, że wszyscy z nich wypalą? No niewielkie. Zresztą Barcelona w kontekście prawej obrony próbowała robić to samo. Był Morey w młodzieżowych zespołach, ściągnęli Wague a chwilę później Emersona. Morey zdecydował się odejść, Wague został zweryfikowany negatywnie a koniec końców jedynie Emerson ma szansę odnieść sukces w klubie.
Kayky i Sarmiento są na tyle młodzi, że nie ma problemu by ich kształtować w takim kierunku aby mogli grać razem. Zwłaszcza, że to nie są tak wielkie transfery jak Rodrygo i Vinicius.
Poza tym nikt nie powiedział, że kupują ich z myślą o pierwszym zespole. Równie dobrze mogą ich wypożyczyć kilka razy a za jakiś czas na nich zarobić niezłe pieniądze - w sam raz pod FFP. Całkiem dobra taktyka.
0
@Coutinho007 to bardzo proste. Skoro trener jest zdania, że ktoś taki jest mu potrzebny to mu po prostu zaufajmy. Nie może być tak, że na najważniejsze mecze naszymi jedynymi opcjami do środka jest duet 18 latków.
Nie wiem jak Koeman chciałby ich wszystkich pogodzić ale nie mam wątpliwości, że jeśli młodzi zasłużą swoją postawą na minuty to je dostaną.
Brak rozgrywającego to faktycznie problem, jednak z drugiej strony czy takowy jest dostępny na rynku? Nie bardzo. No i tutaj jest rola trenera. Niech zrobi takiego piłkarza z Pedriego czy Nico.
Poza tym możemy sobie gadać odnośnie sensu ściągania profilu X czy Y a tymczasem Laporta bawi się w Neymary czy Aguera bez konsultacji z trenerem (oczywiście opieramy się na doniesieniach medialnych, miejmy nadzieję, że rzeczywistość wygląda inaczej).
0
@Alcazar czekaj, co? Czy w 4-3-3 którym Koeman grał regularnie nie było miejsca dla Puiga? Jak to jest, że graliśmy czterema najbardziej popularnymi ustawieniami na świecie (4-2-3-1, 4-3-3, 3-4-3, 3-5-2) a mimo to nie było dla niego miejsca w formacji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq "Jeśli tak to czy przypadkiem nie zauważyłeś, że Griezmann ma minimum jedno pudło w niemalże każdym meczu?"
No to chyba najgłupszy komentarz weekendu. Kurde jak to jest, że Griezmann zmarnował blisko 50 okazji w tym sezonie a według modelu xG ma wynik ujemny? Jako, że pewnie nie rozumiesz co to znaczy to Griezmann zdobył w tym sezonie więcej bramek niż wskazywałaby na to sytuacja strzelecka.
Choć głupie z mojej strony jest podawanie konkretów przeciwko komuś takiemu jak Ty, i tak nie dotrze.
2
@masq no Griezmann nie leczy się 3/4 sezonu.
6
Bruno Fernandes w dzisiejszym spotkaniu z Romą niestety zaprezentował się z bardzo słabej strony. Jeśli spojrzeć w statystyki to Portugalczyk zanotował ZERO dryblingów. Piłkarz grający na tej pozycji MUSI mieć drybling.
Co prawda zanotował też dwie bramki, dwie asysty i sześć kluczowych podań ale to nic nie znaczy.
Na potwierdzenie tezy przypomnę, że Bruno odbił się od Udinese i Sampdorii.
Tak było, takie jest oficjalne zdanie LR.
1
@MesQueUnClub_87 to się musiało odbić. Krótka kadra, bardzo ciężki sezon i bardzo długa seria dobrych wyników.
Nie można było oczekiwać, że zrobimy serię ponad 20 zwycięstw praktycznie pod rząd. Skoro wcześniej cisnęliśmy mecz za meczem z kolejnymi dogrywkami... Niestety ale mecz z Valladolid był ostrzeżeniem numer 1, Getafe już było blisko ukarania nas za tryb oszczędzania energii.
0
@FafitFCB jakiej szerokiej kadry? Że niby kto miał grać? Firpo, Pjanic?
2
@Robert1603 Ronalda Koemana.
0
@Fake69 przecież Roberto z Villarreal wykreował tyle samo okazji co Dest we wszystkich meczach po zgrupowaniu reprezentacji. Ale tak, zero w ataku.
Zacznijcie oglądać mecze zamiast siedzieć na La Rambli. Serio.
3
@BARCA1899Messi Dest prezentował się nieźle ostatnimi czasy? Jak widać nie oglądałeś za bardzo Barcelony ostatnimi czasy.
0
@MesQueUnClub_87 to było zbyt łatwe. Mówiłem.
0
@Pawlak1992 jakbyś oglądał City to byś zrozumiał.
0
@sergio5 czekaj, jakich światowej klasy napastników ma City niby na ławce? Bo ja tam widzę tylko Jesusa i Aguero.
0
@Transu96 a kto mówi, że nie może być? Choćby Eric Garcia bardzo dobrze wyglądał po lewej stronie bloku.
Ale to nie zmienia faktu, że akurat dla Koemana jest to dosyć ważny aspekt. I jeden lewonożny defensor mimo wszystko lepiej aby był.
0
@Transu96 Pjanic nie odejdzie za mniej niż 45M. Czyli albo kreatywna wymiana z kimś z Włoch, albo wypożyczenie. Lenglet nie odejdzie, Koeman potrzebuje w kadrze lewonożnego stopera, Francuz mimo wszystko się przyda.
0
@hardmind i tak lepiej poczekać ten rok, dwa aż w końcu skończą grę a cena spadnie jeszcze o połowę.
0
@MesQueUnClub_87 zbyt dobrze pamiętam błagania kibiców o rotacje z Valladolid i to co się działo później.
5
@MesQueUnClub_87 ale my o mistrzostwo walczymy w każdym kolejnym meczu. Na co nam zwycięstwo z Atelti jeśli przegramy dwa inne mecze? Strata punktów z Granadą też nas może kosztować mistrzostwo. I to wcale nie jest tak, że jesteśmy tak super mocni, że nic nam nie grozi. Musimy grać na 110% do ostatniej minuty sezonu. Skoro w 32 meczach chłopaki zaliczyli jedynie po cztery kartki to są w stanie rozegrać 6 spotkań bez kary. No poza Mingueza.