2

@Ojciec5tkidzieci dałbym trochę więcej czasu grze Techlandu. Początek faktycznie jest mało interesujący, zwłaszcza gdy masz słaby ekwipunek. Jednak z czasem fabuła mocno rusza z akcją a i lepszy arsenał zdecydowanie wpływa na przyjemność z rozgrywki.

1

@Yoshi94 bo nasz wspaniały prezydent uważa się za trenera i mamy grać 4-3-3. A lepszych opcji do ataku nie będzie.

0

@Borneo przy środku pola Jandro, Nico, Collado? No... nie jest potrzebny. Od kiedy Alex wrócił do środka pola to wygląda jeszcze fajniej. Zwłaszcza, że do gry gotowy jest też Oriol który ostatnio świetnie się spisał. Wychodzi więc na to, że Ilaix jest bardziej potrzebny w pierwszym zespole niż w rezerwach.

Jestem mocno ciekawy jak będzie wyglądał Mingueza. W końcu przez rok właściwie nie widział się z tymi chłopakami, nie trenował i nie grał z nimi. No ale przy problemach na prawej stronie defensywy lepiej mieć Mingueze którego nie było długo w rezerwach niż nikogo.

1

@UncleDrew po praktycznie całym sezonie gry co 4 dni? Przy tak wąskiej i przeciętnej kadrze gdzie o miejsce w składzie walczy dwóch 18 latków?

No naprawdę, ciężko było oczekiwać czegoś innego. Oni i tak wytrzymali dłużej niż można było się spodziewać.

28

83 bramki w Lidze, 19 więcej niż kolejny zespół w tej klasyfikacji. No ok.

0

@Kengo tylko czy Moriba i Mingueza są tam potrzebni? Oscar nie grał w rezerwach przez cały sezon, nawet z nimi nie trenował. Z drugiej strony środek złożony z Nico, Jandro i Collado wygląda świetnie. Do tego Oriol ostatnio zaprezentował się ze świetnej strony.

To całkiem inna sytuacja niż z Araujo i Puigiem.

0

@barcamember nie odpowiedziałeś a pytanie. Skoro to taki świetny joker to dlaczego w City nie wywiązuje się z tej roli zbyt dobrze?

No i od kiedy joker ma mieć topowe warunki na kontrakcie?

5

@Krzychuuuu14 obecnie Aguero dostaje 15M za sezon. Najbardziej pozytywne informacje mówiły o obniżce wynagrodzenia o połowę. W tym wypadku daje to 7,5M na rękę. A jak łatwo policzyć... Dwuletni kontrakt będzie kosztował klub około 30M. Do tego dolicz prowizje dla agenta, być może jakiś bonus za podpis. Przy czym choćby Romano wspominał, że pensja będzie poniżej 10M co może oznaczać choćby i 9M.

1

@Ghotti spokojne życie, dobre pieniądze, oczekiwania właściwie zerowe. Czasem uda się zdobyć fajną fotkę z pucharem czy z Messim.

Tak się żyje.

20

30M na pensję dla Aguero na ulicy w Berlinie nie leży. Dlatego trzeba zadłużyć klub!

0

@Ghotti Puig przecież zostaje.

W końcu to oczywiste, że skoro trener teraz na niego nie stawia to oczywiście na niego postawi w momencie gdy w końcu może korzystać z Nico a i Collado być może zostanie w zespole.

0

@barcamember jednego sezonu? W poprzednim sezonie pauzował w 24 spotkaniach, sezon wcześniej 10 spotkań, wcześniej 11 spotkań i tak od ponad 10 lat.

Ile spotkań Aguero widziałeś w tym sezonie?

0

@barcamember za darmo? Ale wiesz, że istnieje coś takiego jak prowizja dla agenta? No i do tego ogromna pensja. Aguero obecnie zarabia 15M za sezon. Nawet gdy założymy, że zgodzi się na obniżkę o 50% to dwuletnia umowa (Aguero będzie miał wtedy 35 lat!) to koszt ponad 30M. Za gościa który 3/4 sezonu spędził w gabinetach lekarskich.

2

@Rewolucja123 a co miał zrobić? Zrezygnować z posady?

2

@sendesara nie wiem o co Ci chodzi, świetny napastnik który sporo wniesie do zespołu. A to wszystko za jedynie 30M na dwuletnim kontrakcie.

1

@Rewolucja123 przecież Depay doskonale czuje się w polu karnym. A jak wygląda sytuacja w Barcelonie? Zarówno Messi jak i Griezmann zdecydowanie lepiej czują się grając głębiej i obaj lubią mieć obok siebie napastnika.

Kompletnie bezsensowne porównanie.

Koeman dał zgodę? Przecież Holender jasno mówił, że to była decyzja klubu, nie jego.

0

@kuz ale on właśnie w Bayernie sobie nie radził. I to niezależnie od pozycji.

22

@Jakchcesz no i ten "niedoleczony" od 2 miesięcy Araujo który w międzyczasie rozegrał 9 spotkań.

0

@tbas to tylko większość źródeł.

1

@Elosek to dlaczego w City nie pokazuje nic? Poza oczywiście kolejnymi kontuzjami? Co to za zmiennik który leczy się 3/4 sezonu a pozostałą 1/4 jest bez formy?

3

Dobranoc ;)

2

@Mizander Cruyff i Henry.

1

Ale ja jestem trochę w szoku, że jeszcze żadne źródło nie wrzucało Sarriego do Barcelony. A patrząc na niektóre nazwiska które się pojawiły to Włoch byłby jednym z mniej kontrowersyjnych.

0

@jakub1906 zaskoczenie przy Valverde? Przecież on już wcześniej był jednym z głównych kandydatów na trenera.

0

@Emhyr no jeśli masz w składzie zawodnika który zarabia ponad 100M to chyba żadne zaskoczenie, że najlepszemu piłkarzowi w zespole na innej pozycji nie zaoferujesz 3M.

0

@Joe_Pesci bo w rezerwach było trzech innych którzy bardziej zasługują na szansę a w pierwszym zespole jest dwóch kolejnych którzy nie dostają szans w być może powinni.

1

@Joe_Pesci dlaczego Konrad nie dostał szansy? Bo przez praktycznie cały sezon w rezerwach grał po prostu słabo. Dopiero w ostatnich spotkaniach wygląda tak jak oczekiwano.

0

@MaziFCB Roberto wyraźnie operował jako jeden ze stoperów.

1

Nie wierzę... Trzecia bramka na konto Roberto. Znów koszmarny błąd, najpierw dał się wyprzedzić na skrzydle, później się poślizgnął a na końcu jeszcze źle pokrył w polu bramkowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?