1

Głupia decyzja De Jonga? Zdecydowanie wina Roberto.

0

@Witekk10 nie lubię takiego "binarnego" podejścia do piłki.

Jeśli miniesz 10 rywali i wystawisz koledze na pustą a on nie trafi - nie masz asysty. Podasz koledze na 5m a on minie 10 rywali i zdobędzie bramkę - masz asystę.

Przy czym masz większą zasługę?

0

Komentarz usunięty

0

@don'T.R.I.P.e no tutaj Roberto jest obwiniany za stratę Messiego więc... No nie.

0

@Witekk10 a wcześniej ze dwie mógł podarować rywalowi. Nie mówiąc ile akcji po drodze po prostu zmarnował w bardzo głupi sposób. Skuteczność, skuteczność, skuteczność.

0

@don'T.R.I.P.e ten sam Mingueza który grał tragicznie w ostatnich meczach?

2

@Arcze na pewno nie dlatego, że przez kilkanaście minut utykał. Może Zacznijcie oglądać te mecze zamiast siedzieć na La Rambli.

0

Komentarz usunięty

0

@MaziFCB ale my nie gramy 4-3-3.

0

Frenkie de Jong marnuje setkę? No jak dla mnie to przez Roberto.

4

@Deeespacito o nie spodziewałem się, że ktoś go doceni po pierwszej połowie. A faktycznie wygląda bardzo przyjemnie. Świetnie utrzymuje się przy piłce nawet przy sporym naporze rywala. A to zawsze warte docenienia. Do tego po prostu widać, że jest pewny siebie.

0

@damiano996 FCB jest w tym momencie liderem La Liga. I tak ich należy teraz określać.

0

@TridenteMSN no tak, bo to przypadek, że akurat Pedri kolejny raz znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. To musi być fart.

0

@TridenteMSN no nie wiem, daje?

4

Ktoś jeszcze się zastanawia dlaczego Dembele dostał tylko 15 minut przeciwko Atelti?

9

No cóż, to robi wrażenie.

1

@KrwawiaceoczyVEB no to akurat będzie porażka i strata na poziomie 25-30M. Amortyzacja.

0

@KrwawiaceoczyVEB a kto Ci zapłaci za niego 45M?

4

@kamiVeB mówisz o tym samym spotkaniu gdzie Puig za plecami miał trzech defensywnych pomocników którzy mieli tuszować jego braki?

1

@PatrychoO Kulusevskiego? Ja rozumiem, że chcesz transferu Aguero ale Szwed jest po prostu tragiczny.

1

@kamiVeB przecież @norbi77 wyżej bardzo jasno wytłumaczył dlaczego nie dostał szansy.

11

@kamiVeB no i Valverde szybko mu podziękował. Gdy w poprzednim sezonie Ansu i Perez grali regularnie w pierwszym zespole to Puig siedział w rezerwach.

Setien? No faktycznie, tak na niego postawił, że Puig był kluczowy w meczach Ligii Mistrzów. Tak na niego postawił, że Riki zagrał całe 5/19 spotkań w Lidze od pierwszej minuty. I skoro tak na niego stawiał to gdzie Puig był między 20 a 30 kolejką La Liga?

0

@TridenteMSN nie daje nic w ataku? Krótka pamięć czy oglądanie spotkań na flashscore?

0

@Yosemite bez wyróżniającej się postaci? Oj zdecydowanie nie. Inter to przede wszystkim Lukaku. Niezastąpiony i kluczowy piłkarz. Zdecydowanie ponad reszta.

9

@kamiVeB no tak, Valverde się obraził na Puiga. Setien się obraził na Puiga. Koeman się obraził na Puiga. I jeszcze ten cholerny De La Fuente się na niego obraził. Co za przypadek. No nie może być.

5

@barcelonaLM no ja nie rozumiem dlaczego Laporta chce zapłacić 30M za 33 letni wrak piłkarza jakim jest Aguero.

37

@Rewolucja123 defensywa dostała słabe oceny bo ofensywa nie wykonała swojego zadania, nie rozumiem o co Ci chodzi. Przecież to logiczne.

4

@Maciek98

0

@kuz - debiut w reprezentacji Francji
-14 spotkań w reprezentacji Francji U21
- 125 spotkań w Ligue 1
- 15 spotkań w Lidze Mistrzów
- 9 asyst w Lidze Mistrzów

Nie no, myślę, że Puig jednak lepszy. Ten młody z Lyonu to ja jakiś noname.

1

@JimMorrisonFCB no ale my potrzebujemy wzmocnień właściwie na każdej pozycji. Wzmocnieniem defensywy będzie już Eric Garcia, wątpię w więcej transferów do tej formacji.

@kuz M A M Y P U I G A X D
No faktycznie, Puig jest ważną postacią tej kadry i zbiera sporo minut.

@amanter a no to jest akurat fakt. Problem w tym, że niestety nie uda się pozyskać chyba nikogo o odpowiednim profilu w rozsądnych pieniądzach.

@Khajio no i to jest akurat bardzo rozsądny argument. Rozumiem te wątpliwości. Zwłaszcza, że akurat ten profil nie jest głównym priorytetem do wzmocnienia pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?