cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@(L)iBarca miało być FIFA i UEFA, gdzieś mi zniknął kawałek. I to na samym początku... No cóż, zdarza się.
5
A tutaj mamy bardzo ciekawe pytanie. Właściwie to powinno ono zamknąć temat.
https://x.com/DawidKrol_I/status/1384147980408606737
2
@tomono tracąc 3/4 potencjału marketingowego? Niby w jaki sposób?
1
@barcelonaLM ale gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze... Wtedy nagle siedzenie na trybunach przez pół roku co na ogół skutkuje brakiem powołania do reprezentacji jakoś wielu z nich nie boli.
3
@John_Doe przede wszystkim będą pieniądze na gwiazdorski kontrakt Aguero.
0
@Herbert akurat mecze w USA to szkodliwy pomysł. Odbiera to jednej drużynie atut własnego boiska a także generuje większe zmęczenie dwóch zespołów co również wpływa na sprawiedliwość rywalizacji.
No ale różnica jest taka, że na USA zarabia Liga, tutaj mogą tylko stracić i to jedyny powód.
5
@drifboy25 UEFA może sobie grozić ale koniec końców brak Ronaldo, Messiego czy De Bruyne na mundialu będzie kosztował ich ogromne pieniądze. A na to sobie nie pozwolą.
0
@ferdas_rawa to, że po 30 kolejkach ligowych Trincao ma całe dwa mecze od początku w Lidze. To nie jest żadne zaufanie ze strony trenera.
0
@ferdas_rawa czym innym jest 12 pełnych spotkań a czym innym jest 30 spotkań po 15 minut.
0
@ferdas_rawa a ile minut ma Trincao? 1200 minut i całe dwa mecze ligowe od pierwszej minuty.
1
@goldensun bo Neto jest kontuzjowany.
0
@Korek365 "Za Depaya trzeba będzie zapłacić"
???
0
@Korek365 Depay i Ansu wracający po kontuzji to wystarczające zabezpieczenie. A lepszą opcją od Aguero jest obecnie nawet Braithwaite.
2
0
@fcmsn1899 Paris Saint-Germain spokojnie czeka i obserwuje z boku sytuację dotyczącą stworzenie Super Ligi. Nasser Al-Khelaïfi zasiada w zarządzie UEFA i prawdopodobnie pojawi się jutro na zebraniu. [tariq panja]
0
@Korek365 bo w tym sezonie jest wrakiem piłkarza a ostatni dobry mecz rozegrał ponad rok temu?
0
@Korek365 co to za absurd? Luis Suarez miał 21 bramek i 12 asyst, pod względem stosunku bramek i asyst do minut był w światowej czołówce.
Jak możesz go porównywać do Aguero który cały sezon się łamie i gra tragicznie?
2
@bari_94 tak, Valverde, Setien, Koeman, De la Fuente. Wszyscy są uprzedzeni do biednego Puiga.
1
26 minut w 8 ostatnich meczach ligowych. No naprawdę, jego brak jest szokujący.
Tyle samo minut w samym klasyku dostał Sergi Roberto wracający po długiej kontuzji. Dorzucając do tego Moribe który jest wyżej... Nie było nawet pół powodu by Riqui miał się znaleźć na ławce w finale.
Finał Copa nic nie pokazuje. To widać od początku sezonu. A od początku roku gdy Moriba dołączył do pierwszego zespołu nie ma już żadnych wątpliwości.
2
@JohnnyBarca a po co Ajax miałby ogrywać kogoś Barcelonie? Już pomijając, że w środku pola Ajax ma po prostu lepszych piłkarzy niż Puig.
1
@amanter kluczowym piłkarzem Bayernu jest Thomas Muller. No ja go akurat nie kojarzę z częstej gry 1vs1.
0
@Bagsik88 Ty naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy ogromną legendą klubu jak Zidane czy Pep którzy mają ogromny szacunek w środowisku klubowym a Favre który jest trenerem od ponad 20 lat, nie osiągnął nic poważnego w karierze i przed chwilą został wyrzucony z BVB gdzie kompletnie nie spełnił oczekiwań?
3
@arasz1819 rozmawiasz z osobą która twierdzi, że Favre jest świetną opcją żeby zastąpić Koemana. To naprawdę nie ma sensu.
3
@Dani13 w PSV zdobył mistrzostwo, w Evertonie przez ostatnie 7 lat NIKT nie zanotował lepszych wyników niż Koeman. W Valencii za to CdR na który teraz musieli czekać 11 lat aby ten sukces powtórzyć.
Wczoraj Koeman zdobył puchar z 6 klubem w karierze. To chyba całkiem niezłe osiągnięcie.
0
@Korek365 gra? On ma mniej minut niż Puig w tym sezonie. Widzisz, Aguero w City przegrywa rywalizację na "9" z pomocnikiem. Dlaczego miałby więc grać w Barcelonie?
60
Antoine Griezmann w Copa del Rey 2021.
- asysta do Leo Messiego w 1/8 przeciwko Rayo.
- 2 bramki i 2 asysty w 1/4 przeciwko Granadzie.
- asysta na wagę dogrywki w 1/2 przeciwko Sevilli.
- bramka na 1:0 w finale przeciwko Athleticowi.
Antoine Griezmann - najlepszy piłkarz Copa del Rey 2021 i główny architekt tego pucharu.
6
@ściah czyli oceniasz Kuna na podstawie przeszłości a nie obecnej sytuacji. To właściwie powinno zakończyć dyskusje.
5
@ściah 6M netto jest racjonalne w przypadku piłkarza który w ostatnim czasie praktycznie cały czas się leczy, nawet jak jest zdrowy to po prostu nie gra a jak już gra to jest absolutnie beznadziejny?
W takim razie możemy uznać, że i Umtiti OBECNIE zarabia racjonalne pieniądze biorąc pod uwagę jego wkład w zespół. Bo sytuacja jednego i drugiego jest całkiem podobna.
No z tą różnicą, że Umtiti jest 5 lat młodszy więc spokojnie mógłby dostać w Barcelonie nawet podwyżkę i według tego co piszesz byłoby to pewnie racjonalne :)
0
@olsen no tak, w ostatnich tygodniach prezentuje się znacznie słabiej niż wcześniej. Biorąc pod uwagę wiek i liczbę minut w nogach jest to oczywiście naturalne jednak obecnie Ilaix Moriba raczej powinien wskoczyć w jego miejsce. Młodemu przyda się mały odpoczynek.
0
@Bagsik88 Koeman jest przede wszystkim legendą klubu. Poza tym co ma Everton i Southampton do tego, że ostatnio notował znakomite wyniki z reprezentacją Holandii do której był wartością dodaną?
Czy Ty właśnie porównałeś Favre do Pepa? Zidane? To są takie granice absurdu, że ja wysiadam. To już rozważania LS na temat Neymara mają zdecydowanie więcej sensu.