cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bialagora słowo klucz - amortyzacja. To ona determinuje minimalną cenę za zawodnika w tym momencie.
0
@PatrykBarca Griezmann napastnikiem? Może w Fifie rzeczywiście tak jest. W rzeczywistości do napastnika mu tak blisko jak Ronaldo do skrzydłowego.
0
@Bartek22 jeśli Messi zostanie to próbować sprzedać. Sytuacja finansowa klubu wymaga aktualizacji drabinki płac. Poza Messim nikt nie powinien nawet myśleć o +10M za sezon.
0
@PatrykBarca liczby nie są na topowym poziomie? Przecież pod względem liczb jest tylko 5 piłkarzy którzy nie są "9" i mają lepsze liczby niż Francuz. To absolutna czołówka.
0
@BarcaInfo no szkoda tylko, że gdy przychodzi grać z zespołami z dołu to nikt inny w zespole nie potrafi tych liczb notować.
1
@koziar a co mówi fakt, że tylko Messi, Alba i De Jong mają więcej minut od niego?
0
@PatrychoO no i sam piłkarz oferuje liczby na topowym poziomie.
6
@itmustbejoke Luis Suarez w tym sezonie LM: 5 meczów, 0 bramek, 0 asyst.
27
- Griezmann notuje liczby na topowym poziomie.
La Rambla: ALE JEST NIEWIDOCZNY!!1111111
- Griezmann kreuje kilka okazji, pracuje na całej długości boiska.
La Rambla: ALE OD NAPASTNIKA OCZEKUJEMY LICZB!!!11111
I tak to się toczy na przedszkolu zwanym La Ramblą.
0
@kamilop Griezmann gra często na "9"? Może to Ty powinieneś najpierw zacząć oglądać mecze?
@daniel32778 jeśli masz jakiś problem do tych statystyk to możesz je sam uzupełnić. Ale choćby Sterling ma więcej minut niż Griezmann. No i jakie znaczenie ma tutaj kwota? Ale jak chcesz to proszę bardzo. Ousmane Dembele kosztował 105M + 40M bonusów.
3
@ToshyFCB no tak, zabiera miejsce takiemu Braithwaitowi. Albo Trincao który był tu obrażany na każdym kroku. No albo Dembele który pokazał festiwal skuteczności przeciwko PSG.
To niesamowite jakie wy fikołki tu wyprawiacie czasami.
4
Jak powszechnie wiadomo Antoine Griezmann do niczego się nie nadaje i kompletnie nic nie daje Barcelonie. Jak więc wyglądają jego liczby z tego sezonu na tle pozostałych piłkarzy ofensywnych* z szeroko pojętego topu?
*z wyłączeniem środkowych napastników.
Son - 18 bramek + 16 asyst = 34 bramki
Rashford - 18 bramek + 12 asyst = 30 bramek
Salah - 25 bramek + 4 asysty = 29 bramek
Sancho - 12 bramek + 16 asyst = 28 bramek
Thomas Muller - 13 bramek + 14 asyst = 27 bramek
> Griezmann - 12 bramek + 11 asyst = 23 bramki
Sterling - 13 bramek + 10 asyst = 23 bramki
Insigne - 13 bramek + 8 asyst = 21 bramek
Chiesa - 12 bramek + 9 asyst = 21 bramek
Bailey - 12 bramek + 9 asyst = 21 bramek
Oyarzabal - 12 bramek + 8 asyst = 20 bramek
Coman - 6 bramek + 13 asyst = 19 bramek
Neymar - 13 bramek + 6 asyst = 19 bramek
Werner - 10 bramek + 9 asyst = 19 bramek
Sane - 8 bramek + 10 asyst = 18 bramek
Lozano - 13 bramek + 4 asysty = 17 bramek
Sadio Mane - 12 bramek + 5 asyst = 17 bramek
Di Maria - 5 bramek + 12 asyst = 17 bramek
Thauvin - 7 bramek + 9 asyst = 16 bramek
Mahrez - 10 bramek + 5 asyst = 15 bramek
Richarlison - 12 bramek + 3 asysty = 15 bramek
Joao Felix - 10 bramek + 5 asyst = 15 bramek
Berardi - 9 bramek + 5 asyst = 14 bramek
Gareth Bale - 10 bramek + 3 asysty = 13 bramek
Ante Rebic - 5 bramek + 8 asyst = 13 bramek
Gnabry - 8 bramek + 4 asysty = 12 bramek
> Ousmane Dembele - 8 bramek + 4 asysty = 12 bramek
Nicolas Pepe - 8 bramek + 3 asysty = 11 bramek
Ocampos - 7 bramek + 4 asysty = 11 bramek
Całkiem niezłe te liczby jak na taką kalekę :>
1
@sylweste.r bo trudno być gorszym. Nawet Mingueza obecnie prezentuje się pewniej niż duet Francuzów.
@Krystian1588 przecież Pep wystawiał go nawet w ważnych meczach, był dla niego podstawowym piłkarzem. Eric mimo to zdecydował się na transfer do Barcelony i dopiero wtedy Pep ściągnął nowych obrońców.
1
@hardmind no to prawda, nie miał żadnego strzału. Co prawda miał dwa ale to nie jest istotne. Dzisiaj zupełnie nic nie dał. Co prawda wywalczył rzut karny i stworzył genialną okazję dla Dembele ale przecież liczą się liczby! No cóż, może i miał udział przy 23 bramkach co jest bardzo dobrym wynikiem nawet w skali całej Europy ale to przecież też się nie liczy.
0
@Szpenser no szkoda, że on nawet nie grał jako napastnik.
1
@Gall no pojazd na niego był już przed meczem. Klasyk na tej stronie.
0
@Gall Griezmann. Wywalczony karny, stworzył świetną okazję dla Dembele, dorzucił jeszcze jedno kluczowe podanie a do tego kilka odbiorów i wygrywał zdecydowaną większość pojedynków. Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.
0
@masq a czym? Bardzo dobrymi liczbami w tym sezonie?
0
@Coutinho007 to, że klub to uwielbiał robić to ja wiem. Ale, że na La Rambli pojawili się fani takiej opcji to się nie spodziewałem.
2
@Pawlak1992 no fajnie ale z całej ofensywy City to jedynie Sterling ma liczby na poziomie Griezmanna. Reszta z nich ma statystyki na poziomie Braithwaite. I to nawet nie jest żart.
5
O proszę, Guardiola woli już wyjść z Bernardo Silva na "9" zamiast Aguero.
Z pewnością Sergio będzie świetną alternatywa dla ofensywy Barcelony.
0
@PatrykBarcelona a ja myślałem, że oni tam jedynie zacytowali informacje z Argentyny. No cóż, pewnie ten dziennikarz pracuje dla nich.
0
@eckov ten Griezmann to fenomen. Mieć udział przy tylu bramkach zespołu będąc tak bezużytecznym zarazem.
0
@KacperVEB białe koszulki już kiedyś mieliśmy. Zresztą Nike już jakiś czas temu nam to proponowało ale zarząd blokował taką możliwość. Przy czym prędzej czy później skończymy z takim kompletem.
W końcu jeśli nawet Milan doczekał się gry na niebiesko...
0
@A_Gomesinho_21 i co z tego kogo wolałem? Czy to zmienia cokolwiek w kwestii tego, że Aguero zagrał w tym sezonie 330 minut i nie można go nawet traktować w kategorii poważnego piłkarza?
Gdy odchodził Suarez to jakoś nikt nie mówił o ważnym doświadczeniu. Busquetsa tez się wyrzuca i jakoś nie zwróciłem uwagi byś go bronił z tego powodu.
0
@A_Gomesinho_21 XD
No tak, gdyby Font chciał Aguero to był stał i klaskał. Wy to naprawę genialni jesteście.
0
@macio_944 jeden raz w zupełności wystarczy do szczęścia.
3
Nie wiem jak wy ale ja już nie mogę się doczekać by zobaczyć w akcji tercet Braithwaite - Aguero - Messi wraz z duetem Busquets - Pjanic za plecami. Coś pięknego.
2
@Stasik91 a jak chcesz być 80M na plusie skoro pozostało ponad 40M amortyzacji za Coutinho i 72M za Griezmanna? Każda sprzedaż któregoś z nich poniżej tej wartości to straty dla klubu.
1
@bari_94 którą kontuzje leczy? Bo w tym sezonie miał już ze trzy urazy. No i dwie kolejne kontuzje w poprzednim sezonie. To nie jest piłkarz którego można traktować poważnie.