cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Aguero w tym sezonie rozegrał 330 minut.
Opuścił 22 mecze z powodu kontuzji i chorób a kolejne 8 spotkań w całości spędził na ławce.
Super uzupełnienie. Rozumiem, że cała kampania Laporty opierała się na przeszłości ale żeby pierwszym transferem też miał być ex-piłkarz to już trochę przesada.
15
Na osłodę po zobaczeniu zdjęć nowych koszulek...
Sergio Aguero ponoć chciałby zostać na kolejny sezon w City. Oby druga strona również była zainteresowana takim scenariuszem.
7
@LeoMessiah już teraz będzie uznawany. Jest wzorem do naśladowania dla wychowanków, w koszulce Barcelony rozegrał ponad 400 spotkań (łącznie z rezerwami), jego akcje w meczach z Realem będą jeszcze długo wspominane no i najważniejsze. Bramka z PSG. To mu zapewniło status legendy właściwie z miejsca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Qaz123 mówisz o tym samym piłkarzu który w kolejnej rundzie dał nam awans? Mówisz o tym samym piłkarzu który miał udział przy 23 bramkach w tym sezonie?
23 bramki to jest nic? Poważnie?
0
@Jakchcesz czyli wyznacznikiem afer jest to, że Ty czegoś nie przeczytałeś na Interii? No okey.
0
@Jakchcesz no tak, za Laporty wcale nie było szamba w klubie. Żadnego szpiegowania piłkarzy i afer, nic a nic.
0
@Wossi61FCB A to potrzebujemy teraz kogoś lepszego niż Bartomeu czy kogoś bardzo dobrego? Bo mi się wydaje, że klub w obecnej sytuacji potrzebuje czegoś więcej.
0
@Wossi61FCB biorąc pod uwagę, że projekt Laporty kończy się na "kiedyś to było" a jego jedną z pierwszych decyzji ma być Victor Valdes jako trener bramkarzy XD No to wybacz, ale wasza radość jest dosyć zabawna.
0
@Wossi61FCB no i co z tego? Nowy prezydent nie sprawi, że nagle ten zespół ruszy po zdobycie trypletu.
2
@Roobo otóż nie, nie mieli. Kandydat bez projektu to raczej nie jest lepsze dobro.
0
@Wossi61FCB dokładnie, pierwszy mecz przegraliśmy przez Tusquetsa. Na boisku wcale nie byliśmy gorsi.
0
@Rourke to zależy czy jakiś sławny dziennikarz/były piłkarz już o tym pisał.
1
@Blanco16 Real Madryt za jego kadencji nie wygrał Ligii Mistrzów.
10
@swayog no tak, kultura i szacunek 100%.
0
@Keson co to za porównanie? XD
To, że koszulka będzie miała motyw tak jak w herbie jest już potwierdzone. Potwierdzone są też już kolory jakie zostaną wykorzystane.
1
@JimMorrisonFCB Footy Hedlines jasno na swojej stronie pisze, że ten projekt nie jest prawdziwy.
Tymczasem pseudo profile na tt podają, że tak ma wyglądać koszulka (:
0
@tristan87 ale profil który wrzucił to zdjęcie chyba jasno je podpisał, prawda?
8
Jeszcze raz, bo umiejętności czytania to coś absolutnie nieosiągalnego dla tej fanbazy.
To NIE JEST koszulka Barcelony. To jest FAKE.
Zacznijcie choć w minimalnym stopniu weryfikować co wrzucacie lub czytacie. Nie róbcie kolejnych Kondogbii.
0
@Pogba za brak weryfikacji i powielanie takich głupot użytkownicy La Rambli powinni wypłacać odszkodowanie.
0
@Jinx XDDDD Przecież to zdjęcie jest podpisane jako fake. Ja rozumiem, że te wszystkie pseudo profile które potrafią tylko kopiować nie grzeszą inteligencją ale to już przesada.
Footy Hedlines jasno podaje, że ten projekt nadaje się jedynie do kosza XD
0
@Kamiloza91 no to akurat by mogło wypalić, ale ta prawa strona wygląda trochę gorzej. Kędziora jest bardzo solidnym prawym obrońcą ale fajnie byłoby mieć kogoś bardziej przebojowego również tam. Może Kamiński w przyszłością mógłby tam dostać szansę? W Lechu miał epizod jako prawy obrońca więc może...
0
@MontelQ spokojnie, dopiero dwóch 18 latków jest ponad nim w hierarchii. Jeszcze Riki ma czas, kilku młodych jeszcze się znajdzie!
1
@Kamiloza91 a czy my mamy jakichkolwiek skrzydłowych? Sousa ponoć lubi pracować w 3-5-2 a pod to ustawienie nawet możemy mieć piłkarzy. Reca w defensywie jest beznadziejny ale jako wahadłowy wygląda w Serie A całkiem nieźle. Trzeci stoper raczej też nie powinien być wielkim problemem.
1
@Kamiloza91 no tu nie ma żadnych wątpliwości. Krychowiak, Klich, Zieliński. W tej chwili nie ma nawet pół alternatywy dla tej trójki.
0
@Zoker no mówiąc o jego atutach podczas gry w zespole rezerw raczej nikt nie powie, że był świetny w defensywie.
Jak go za coś chwalić to właśnie za aspekt techniczny i wyprowadzenie piłki. To były jego mocne strony.
1
@Messibestplayerintheworld to pewne. Tylko kiedy? Nie wiadomo jakie będą skutki uboczne leczenia zachowawczego u Pique. Być może nie ma się czym martwić i Gerard jeszcze nacieszy nas swoją grą rok albo dwa. Być może ostatni mecz i bramka była jego ostatnia w Barcelonie.
0
@Kidd ostatnio? Ostatnio to on zagrał 3 razy w wyjściowym składzie ligowym na 5 spotkań. Nawet gdy miewał gorsze okresy to i tak grał w kadrze. A oni przecież już próbowali grać z Dembele zamiast Giroud. I szybko z tego rezygnowali.
Zwłaszcza, że jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie by mówić o formie Francuza.
0
@Kidd Dembele w miejsce Giroud? Nigdy w życiu.
6
@vangoor to wcale nie jest tak, że projekt Fonta jest szeroko rozpisany na jego stronie.
To wcale nie jest tak, że Laporta sam się przyznaje do braku projektu.
No ale jak traktować poważnie kogoś kto swoje zainteresowanie tematem podsumowuje jednym krótkim cytatem.
"sam mówiąc o swoim używa jednego słowa: Xavi." XD