10

To są te piłki dzięki którym Busquets wciąż jest pierwszym wyborem każdego kolejnego trenera. To jest też to czego nie ma Frenkie de Jong. A mieć powinien.

0

@barczyk Setien nie miał Araujo i Minguezy? A to bardzo ciekawa teoria.

0

@Keson u Neto pozostało 13M. Teoretycznie coś może by się dało dopisać. Przy Coutinho nie wiem jak to dokładnie wygląda ze względu na dodatkową połówkę roku. Ale chyba coś między 40-50M by zostało.

Z Balde jest taki problem, że wszystko fajnie ale on nawet nie trenuje z pierwszym zespołem. A jeśli ma stanowić alternatywę to już chyba by wypadało.

1

@BarcaInfo no a straty na poziomie 35M nie są głupie XD!

0

@Keson na Coutinho będzie bardzo ciężko. Jeśli uda się pozbyć amortyzacji to będzie sukces. Zresztą jeśli mówimy o Neto to pewnie też wyjdziemy na zero. Alena i Todibo czysty zysk. Miranda mógłby się przydać jako zmiennik a Braithwaite twierdził, że nie zamierza odchodzić w lecie.

0

@Kenxu skoro Reyna, Delaney czy Bellingham mu wystarczają to Pedri i Ansu też wystarczą.

1

@BarcaInfo a który księgowy w sytuacji Barcelony zaakceptuje takie straty? Albo Pjanic będzie siedział na ławce, albo będzie wypożyczany.

1

@BarcaInfo 10-15M? Czy Ty chcesz w ten sposób wygenerować 30-35M strat?

0

@Pogba a kto zaoferuje 45M za Pjanica?

0

@Ojciec5tkidzieci super, a co z limitem płacowym? Bo to przez limit wynagrodzeń nie mogliśmy pozyskać Depaya i Garcii.

1

@Kgorecki2500 w lecie mieliśmy prezydenta. A mimo to nie mogliśmy dokonać ani transferu Garcii, ani Depaya.

1

@Pogba zwłaszcza tych których będziemy próbować sprzedać już kolejne okienko. Tylko dziwnym trafem nie wychodzi.

0

@jakubson zdrowy byłby świetny. No ale ostatni rok to szpital. Plus dzisiejsze informacje, że uzgodnił przedłużenie kontraktu do 2026 roku.

1

@LuisSalvano "Peja legenda polskiego rapu a nagrywa z youtuberami i wydaje po kilka płyt rocznie."

??????

0

@Paradoks i pomyśleć, że wiele osób tutaj chciało go w Barcelonie.

2

@MaŁolat dla przypomnienia. Salzburg dostał za Haalanda 20M. Raiola od BVB dostał 15M czyli prawie drugie tyle co klub. Do tego rodzina Erlinga dostała 10M.

Dlatego rozmowę o 75M można potraktować jak mrzonki.

0

@Avatarr wygląda bardzo interesująco. Zwłaszcza ten środek pola. Jest szansa żeby przebić wynik meczu z Bayernem.

2

@Tomo1989 a co ma do tego pensja jeśli kwota amortyzacji jest widocznie wyższa niż te 60M? Kolejna strata w finansach byłaby w tej chwili kompletnym absurdem. Chcecie naprawić sytuację finansową klubu generując straty? To tak jakby drukowanie pieniędzy miało rozwiązać problem biedy.

Już pomijam, że mówimy o piłkarzu który miał udział przy 22 bramkach zespołu. Taki Dembele miał udział przy zaledwie 10 bramkach.

0

@KacperVEB w kryzysie to potrzeba planu i ciężkiej pracy. Kontakty nie uratują klubu.

@SamuraJack Laporta również robi wszystko aby kolejny raz przegrać wybory.

4

@regatta52 a co oznacza,, że nie wypadli z czołówki? Przecież w Lidze Mistrzów były i kompromitacje z Realem, były porażki w 1/4 czy 1/8 LM.

Jeśli chodzi o budowanie kadry to przecież sam Lewandowski w wywiadach narzekał na zarząd pod tym względem. Widzę, że większość już zapomniała jakie Bayern miał problemy na skrzydłach. A reakcji długo nie było.

2

@KacperVEB do lata jeszcze daleko. A tu przez pół sezonu będziemy oglądać Umtitiego i Braithwaite. Super plan!

No i oczywiście mimo to nie możemy mówić, że to sezon przejściowy! Nie ma takiej możliwości!

0

@BarcaInfo wystarczy porównać sobie ile do rozegrania wnosi Busquets a ile Frenkie. W Barcelonie też się da.

0

@FDJ otóż nie. Ajax grał z dwoma defensywnymi pomocnikami i Van de Beekiem grającym w okolicy pola karnego. Schone zabezpieczał ofensywne zapędy Frenkiego ale i brał się za rozegranie piłki. O ile Sergio faktycznie jest znacznie innym piłkarzem niż Lasse, o tyle konkrety w rozegraniu znów idą po stronie partnera De Jonga.

1

@FDJ ale Ty zdajesz sobie sprawę, że połowę tego sezonu grał na tej samej pozycji co w Ajaksie? I dopiero po przesunięciu wyżej zaczął cokolwiek wnosić do zespołu.

0

@Encore no były to dobre tygodnie w jego wykonaniu, potrafił być kluczowy. No ale problem w tym, że to wynikało z kilku dobitek w polu karnym niczym Braithwaite w pewnym momencie. Jasne, pozwoli to wygrać kilka punktów czy przejść rundę.

Tylko jak to ma się do tego, że Frenkie bez piłki przy nodze wygląda o klasę lepiej niż Frenkie z piłką? Już pomijam nawet aspekt defensywny.

Jeśli chcemy by nadal grał jako box-to-box to musi poprawić zdecydowanie grę w defensywie. Bo obecnie ona nie istnieje.

Jeśli chcemy znowu go cofnąć na "6" to jest problem bo on ani nie broni, ani nie rozgrywa. I tutaj nie chodzi o PSG, nie chodzi nawet o kilka ostatnich spotkań gdzie również był dramatyczny. Tu mowa raczej o całej przygodzie w klubie.

1

@Survier od kiedy Raiola i rodzina piłkarza dostała przelew.

1

@Encore nadal nie rozumiem dlaczego Barcelona szukając rok temu napastnika nie zdecydowała się w zimie na sprowadzenie pięknego Francuza.

3

@skakun95 dlatego od samego początku pisałem, że przyspieszenie tych wyborów nie ma kompletnie żadnego sensu. Nie było na kogo głosować. Być może gdyby inni dostali więcej czasu na przygotowane to by się ktoś pojawił.

Ale tutaj cały czas jest jedno "gorzej być nie może". Bawiło zwłaszcza gdy zwalniany Valverde był liderem La Liga. Dobrze wiemy co było później. W przypadku zarządu może być bardzo podobnie. No cóż, ważne żeby się kogoś pozbyć. A jak tego kogoś zastąpić? Mało istotne.

Cóż, Laporta ostatnio bardzo mocno pracuje by jednak te wybory przegrać. Nawet mocniej niż w 2015. No ale niestety, spora część ludzi jest tak zaślepiona, że porównania do polskiej sceny politycznej nie są przypadkowe. Font dostał w ostatnich tygodniach wiele liści czy to od losu, czy od niektórych ludzi. No ale wciąż wydaje się nieco poważniejszym człowiekiem do wykonania tego jakże trudnego zadania.

3

Czyli tak, najpierw była gadka, że Laporta nie będzie przedstawiał planu sportowego aby najpierw wszystko przejrzeć i zobaczyć sytuację finansową klubu. Teraz już wszystko fajnie, jesteśmy gotowi. Okey. Brzmi logicznie.

0

@DonRybson hmmm, no nie mam pojęcia ile w tym prawdy biorąc pod uwagę fakt, że klub nie ma jeszcze osoby decyzyjnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?