0

@Karzel Busquets nigdzie nie odejdzie i nadal będzie grał bo nadal w klubie nie ma nikogo kto byłby lepszy od niego.

1

@Coutinho007 Vidal miał 9 strat. Frenkie de Jong który poza wywalczeniem karnego znów zagrał bardzo słaby mecz miał ich 7. A próbę odbioru miał 1.

3

@Coutinho007 ale wczoraj nasz cały środek pola zanotował 4 próby odbioru piłki. Sam Arturo Vidal na Anfield miał 7 prób.

Widzisz różnice?

39

@KacperVEB z jednej strony piszesz, że nie ma wyników. Z drugiej twierdzisz, że młodzi grają tylko przez wzgląd na kontuzje kluczowych graczy.

Nie widzisz małego powiązania pomiędzy obiema częściami?

0

@Comentateiro w Bayernie profile się nie zgadzały? Co?

0

@barcelonaLM szkoda tylko, że niemal wszystkie największe kluby mają ten sam problem. Real oddał za darmo Jamesa, Bale też próbowali i nawet za darmo nikt go nie chciał. Chelsea od lat próbuje się pozbyć Drinkwatera, United z takim Rojo i Jonesem też problem. Juventus dopłacał sporo pieniędzy aby tylko pozbyć się Matuidiego i Higuaina.

Pobudka, to nie tylko problem Barcelony. Tak jest na całym świecie.

1

0

@barcelonaLM wiadomo, przyjdzie Laporta i nagle wartość Coutinho czy Braithwaite skoczy o 300% w górę a kluby będą się o nich zabijać! Tak będzie.

0

@Comentateiro trzeba też mieć z czego budować spójną kompozycję. Kto w środku pola Barcelony miałby walczyć w pomocy? Busquets i Pjanic - wolni i niezbyt silni fizycznie. Frenkie może i jest szybki, ale też patyczak. Pedri i Puig - małe dzieciaki.

A jak sytuacja wygląda w ofensywie? Messi który biega gdzie chce i nie uczestniczy w pressingu. Do tego Griezmann który nie jest ani szybki, ani nie zagra tyłem do bramki, ani nie minie rywali dryblingiem. Do tego zero głębi na ławce rezerwowych.

Powoływanie PSG czy Liverpoolu na przykład do jakiś absurd. Kompletnie pomijasz profile piłkarzy. Co z tego, że mają sporo średnich piłkarzy jeśli ich profile ze sobą współgrają i to one pozwalają łączyć wszystko w całość.

W Barcelonie tego nie ma. Jest totalny chaos w formacjach które kompletnie się nie zgrywają profilami. Ale jasne, zwalmy wszystko na trenera i udawajmy, że jesteśmy jaśnie oświeceni.

3

Tymczasem dzisiaj o 22 debata kandydatów na prezydenta Barcelony.

Oczywiście jedynie Fonta i Freixy.
Laporta się nie pojawi XD W sumie nie jest to wielka niespodzianka, do takiej debaty trzeba być jakoś przygotowanym. Powtórzenie kolejny raz, że za swoich czasów Real nie wygrał Ligii Mistrzów mogło by nie wystarczyć.

0

@deyna2018 Mingueza, Firpo, Umtiti, Pjanic. No nie no, od razu lepiej!

1

Niech za podsumowanie tego spotkania świadczy fakt, że Pedri i De Jong łącznie zanotowali mniej celnych podań niż sam Verratti. O Paredesie nawet nie mówiąc.

0

@escarabajo nominalną pozycją miał być środek pola. W Legii na lewej obronie dostał szansę z konieczności. A jako iż jest prawonożny to grywał też na prawej stronie obrony.

Z czego Anglicy ściągali go jednak na boki defensywy.

0

@Kusiar drybling Viniciusa? W tym sezonie Brazylijczyk zanotował 38 udanych dryblingów na 1224 minuty. Trincao zanotował za to 29 rozgrywając 734 minuty.

*Dane z whoscored, pod uwagę brane są występy w La Liga i Lidze Mistrzów.

7

Getafe znów wraca do 4-4-2, Kubo i Alena rozpoczynają drugi kolejny mecz na ławce rezerwowych.

0

@Cobra303 ale wtedy by nie kosztował +120M. Łatwiej byłoby się go pozbyć.

2

@RomanHoffer a to w Twoim mieście nie ma możliwości zakupu biletu online?

2

@Piorun a wina kanara, że osoba kontrolowana nie posiada biletu?

2

@Trepyveb to przez to, że jest bardziej cofnięty? No właśnie w tym sezonie gra wyżej niż wcześniej. No i gdybyś oglądał mecze to byś wiedział, że Messi w tym sezonie marnuje bardzo dużo okazji. Dziwnym trafem oddaje najwięcej strzałów w Lidze i to z ogromną przewagą nad resztą.

0

@konrad1661 od 4 do 6 tygodni.

8

@Salchent w sumie to Umtitiego wina, że Messi marnuje setkę za setką.

1

@DaPi no wczoraj stworzył najlepszą okazję do zdobycia bramki.

8

@barcelonaLM a w jaki sposób zajmuje miejsce?

1

@matirix20 powalczyć? 4 pojedynki De Jonga przy 11 pojedynkach Sergio. Faktycznie. De Jong nie zanotował w tym meczu ANI JEDNEJ interwencji w defensywie. ANI JEDNEJ. ZERO.

1

@matirix20 Busquets niżej niż Frenkie XD Oglądałeś ten mecz?

0

@mientusek1407 a co wniósł? Wykreował dogodną sytuację do zdobycia bramki? Nie pamiętam.

Pamiętam, że zmarnował taką okazję którą dostał od Griezmanna.

4

Widzę, że klasyczny pojazd na Busquetsa po meczu. Szkoda tylko, że jak zwykle cisza na temat dramatycznego występu Frenkiego. I tym, że w pierwszej połowie był prawie najgorszy na boisku pod względem liczby kontaktów z piłką już wiadomo.

Teraz warto wspomnieć, że De Jong nie zanotował ANI JEDNEJ interwencji w defensywie. Zero przechwytów, zero odbiorów, zero czegokolwiek.

Jeśli dodamy do tego bardzo niską liczbę pojedynków i brak czegokolwiek w ofensywie... Po co on był na tym boisku?

Nie pomagał w defensywie, nie pokazywał się do rozegrania, nie kreował. Występ imienia Andre Gomesa, choć Portugalczyk jednak wnosił nieco więcej do defensywy...

0

O proszę, Frenkie nawet nie udawał, że wraca do defensywy. Wina Busquetsa!

0

@Vebrol wy oglądacie ten mecz?

0

@Dankhog no ale dzisiaj De Jong i Pedri tracą piłkę dwa razy częściej a nie odebrali jej ani razu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?