4

@Krzychuuuu14 no tak, od dłuższego gra na pozycji "9".

0

@NaFazieHitman do tego olewanie treningów.

0

@RosjaninBut kopie kontraktu są w siedzibie La Liga. W 2018 roku footballeaks podawało masę informacji odnośnie różnych kontraktów, również jeśli chodzi o umowę Messiego. No co za przypadek...

0

@gryfiT. Tak, tak, tak. Gdyby tylko taki Arturo Vidal grał w meczu z Bayernem!

0

@jeyx77x czyli po tym co Ter Stegen zrobił z Atelti i kilku innych spotkaniach powinien bronić Pena.

1

Frenkie de Jong jest naszym transferem na pozycję "9".

6

@Khajio Bruno bez rzutów karnych ma 13 bramek i 20 asyst w 54 meczach dla United. Udział przy 0.61 bramki na mecz, co 131 minut. Nawet jeśli u De Bruyne jest to wynik nieco lepszy bo 118 minut to są to wciąż liczby fenomenalne.

3

@mientusek1407 Xavi w Barcelonie miał zazwyczaj 0.5 - 0.8 dryblingu na mecz. Jak dobrze, że zakończył karierę bo dla Ciebie pewnie by się nie nadawał do gry w Barcelonie. W końcu jedyne co miał to świetne podanie i stałe fragmenty ;)

2

@Murazor normalne dyskusje jak najbardziej. Ale z trollem? To nigdy nie przynosi nic dobrego. Jedynie nakręcasz takiego pajaca.

1

@Azi to trochę przykre, że przyjdzie taki troll a dorośli ludzie tracą czas by coś mu "wytłumaczyć".

4

@daniel32778 no nie, jest oceniany przez pryzmat całej kariery w Barcelonie. Przecież on w pierwszych dwóch sezonach zanotował dokładnie ZERO asyst w La Liga i Lidze Mistrzów.
ZERO.

5

@daniel32778 nie, nie był lepszy w defensywie. Przecież on kompletnie nie potrafił kryć, do tego gubił koncentracje na każdym kroku. Ter Stegen co chwilę musiał na niego krzyczeć żeby ten nie spał.

3

@Janiama no racja, Dest jest o klasę lepszym piłkarzem. No piłkarz dobry, tylko grać dobrze nie potrafi. Beznadziejny w ofensywie, tragiczny w defensywie. 110 spotkań w Barcelonie i może z 5 na wysokim poziomie.

1

@robsesh Semedo miał tutaj kościół podobny do Puiga. Był uwielbiany i traktowany jak czołowy piłkarz zespołu.

No dziwne, że teraz pseudo eksperci którzy się nim zachwycali są wyśmiewani.

9

Przypomnijmy, że na La Rambli było kilkadziesiąt osób które uważały, że Semedo to świetny piłkarz.

Ten gość naprawdę grał tutaj w co drugim meczu.

1

@kamilop Araujo też zagrał raptem kilka meczów w Barcelonie. Czy jest na dzisiaj gorszym obrońcą niż Lenglet? No ja mam wątpliwości. Nie róbmy z niego wybawcy defensywy.

0

@Azi jeśli Mingueza miałby zostać to tylko dlatego, że może zagrać na każdej pozycji w defensywie. Na żadnej co prawda nie zagra dobrze ale to już inna kwestia. 5 stoper, 3 boczny obrońcą i od biedy może zostać. Zwłaszcza, że w ostatnich latach często się zdarzało, że nie miał kto grać bo wypadali nam wszyscy.

2

@barcowy1899 przede wszystkim inteligencja i technika. Dobrze się ustawia, czytanie gry na naprawdę dobrym poziomie. A wyprowadzenie piłki na topowym poziomie. Jest pewny siebie, czasami gra ryzykownie ale też nie przesadza jak Todibo.

1

@kamilop możemy też zakładać, że Dembele będzie zdrowy cały sezon. Ale w ten sposób daleko nie zajedziemy. Lengleta i Minguezy nie można też traktować poważnie w tej chwili. A 34 letni Pique po ciężkiej kontuzji?

Nawet jeśli nie będzie pierwszym wyborem trenera to zakładanie, że miałby zastąpić najlepszego obrońcę w klubie to czysta głupota. Zwłaszcza, że jak wspomniał @AlexDark00 Eric Garcia pod względem profilu wypada bardzo dobrze jako partner dla Araujo. Do tego w City nie raz dawał sobie radę grając bliżej lewej strony.

1

@AxelF Aleix Vidal od początku był parodią obrońcy. Dziwnym trafem po odejściu z Barcelony odbił się od Sevilli a i w Alaves nie błyszczał.

Grimaldo miał już nawet miejsce w pierwszym zespole. Szkoda tylko, że go nie chciał. Do tego minęło dobrych kilka lat, chłopak ma w tym roku 26 urodziny a dalej siedzi w Lidze Portugalskiej.

0

@Coutinho007 Renato Sanches, Tolisso, Wagner, Rudy, Arp.

Brak jakichkolwiek wzmocnień na skrzydłach przez długie lata, problemy w defensywie. Nagle pamięć uciekła? Jeszcze ponad rok temu była beka z Bayernu.

0

Raport Barcelony mówił o Minguezie jako środkowym obrońcy.

Ćwiąkała pół filmiku porównujący Oscara do Alby, Reguillona czy Desta XD!

Do tego nie dość, że pół ostatniego spotkania gadał, że Eric Garcia miałby grać zamiast Araujo to w tym najnowszym filmiku znowu to samo... No nie Tomuś.

Nie no, super ekspert.

0

@BarcaInfo jeszcze jakiś czas temu ten sam prezes twierdził, że kwota może wzrosnąć do 20-25M. Jeszcze kilka miesięcy i będzie zdania, że zarobi na Pedrim 100M.

10

@Cwaniak4 Tobido.

0

@Elosek "Jak Frankie ma się wyróżniać skoro gra na pozycji Busiego. Od wyróżniania są inni."

No to jak w końcu? Skoro Busquets potrafi się wyróżnić w ofensywie grając na pozycji Busquetsa, to chyba jednak się da? A skoro się da to dlaczego Frenkie tego nie potrafi?

No chyba, że faktycznie się nie da. No ale to wychodzi na to, że i Busquets tego nie robi.

0

@Coutinho007 przecież Bayern w tym sezonie dokonał wielu transferów z czego udanych jest dokładnie zero, w porywach do jednego. Być może Sane wskoczy na wyższy poziom, jednak nadal mu brakuje regularności i ciężko powiedzieć aby Sane był pełnoprawnym członkiem pierwszego składu. Nie mówiąc o tym, że przez lata byli wyśmiewani za swoją politykę transferową.
I to wcale nie jest tak, że przez to mieli problemy w Europie.

0

@Coronado przecież on ostatni sezon w Betisie kończył z 3 bramkami i 5 asystami. Miał pewne problemy z urazami ale mimo to wciąż był czołową postacią w Lidze.

0

@kryhaa tylko czy ze statycznym Suarezem też byśmy mieli tyle okazji? Być może właśnie te okazje tworzymy ze względu na większą mobilność piłkarzy w ofensywie. Niestety Suarez ograniczał zespół i trenera na wielu frontach. Nawet pomimo tego co dawał.

0

@jeyx77x musimy się otaczać mega inteligentnymi piłkarzami. O ile akurat Griezmann takim faktycznie jest, o tyle sam argument "chce mu się" jest absurdalny. Bo biegać to trzeba ale mądrze. Taki Matheus pewnie by był w stanie dużo biegać, ale czy mądrze?

1

@jeyx77x a jakich to piłkarzy mają do grania trzema obrońcami? Bo jeśli chodzi o środkowych obrońców to jest nowy Kabak, nowy Davies z Championship i kilku młodych dzieciaków.

Van Dijk, Gomez i Matip w tym sezonie mogą już nie zagrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?