cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano po prostu piszecie tak absurdalne głupoty, że inteligentny człowiek może mieć problem ze zrozumieniem co wy tworzycie.
5
12 stycznia 2021 - ten dzień przejdzie do historii!
Jean-Clair Todibo
po 99 dniach w Benfice doczeka się zaraz debiutu w starciu z 3 ligowcem.
0
@Herbert kolega chyba nie rozumie, że różnica pomiędzy zebraniem 10 tyś podpisów a 4 tyś podpisów jest dokładnie żadna. Bo czego jest to wyznacznik? Aby przejść do kolejnego etapu trzeba 2.5 tyś prawidłowych podpisów. Więcej zbierać nie trzeba. A jeszcze tworzenie jakichś teorii na podstawie tej liczby już wygląda dosyć memicznie.
1
@mr_robot jeszcze bardziej, że co?
4
@kiper09 czekaj, że co?
2
Przynajmniej bez Arturo Vidala na skrzydle ;)
0
@Barca1922 "mało zebrał podpisów czyli więcej ludzi jest przekonanych że Laporta ma być prezydentem".
To jest tak absurdalnie głupia teza, że nawet nie wiem jak ją skomentować. Wiesz w ogóle jak to wygląda? Bo nie wydaje mi się.
0
@Barca1922 ale jakie znaczenie mają te podpisy? Zbierasz wymaganą liczbę i więcej nie musisz.
1
@DanielOOL bo nie było nawet pół poważnego kandydata. A wiem, że niektórych to pewnie mocno zaboli ale Bartomeu to nie tylko zło. Przed odejściem Neymara to wszystko miało nawet ręce i nogi.
0
@sebasek99 dlatego właśnie wspomniałem, że to się nie uda. Pomijając, że ja raczej brałem pod uwagę transfery piłkarzy o podobnej klasie czy nazwisku.
@Kapitan_SW jak niektórzy brali ceny z Fify to nie ma co się dziwić, że powstawały takie kwiatki.
0
@ferdas_rawa może jednak po prostu Trincao ma ten potencjał zdecydowanie większy?
0
@sebasek99 no a nie? Griezmann 60, Coutinho 40, Firpo 15, Alena 15. To i tak są ceny dosyć mocno zaniżone. Gdyby się udało wszystkich sprzedać to teoretycznie jest możliwość.
No ale się nie uda, wiadomo. No i kwestia tego czy to fair robić taki transfer gdy prosisz kilka razy całą kadrę o obniżkę wynagrodzenia. Odpowiedź jest chyba jasna.
1
@Sznejk a jak sobie to wyobrażasz przy Adamsie, Sabitzerze, Laimerze, Haidarze, Kamplu, Nkunku czy Olmo? Dlaczego by mieli ogrywać piłkarza którego nie mają szans kupić?
1
@Bykunn myślę, że jego pseudo oświadczenie które zresztą już zniknęło z jego profilu jest całkiem niezłym dowodem w tej sprawie.
0
@ricardo0705 z taką różnicą, że Alba grał pół na pół. Skakał od skrzydła do obrony. W przypadku Cucu ma miejsce zdecydowana stabilizacja pod względem pozycji. Praktycznie nie opuszcza on ofensywy.
0
Czyli z jednej strony Laporta ogromny faworyt, z drugiej strony ta sama ankieta ukazuje, że niemal połowa ankietowanych nawet nie wie kiedy są wybory. Jak tu traktować te liczby poważnie?
0
@Gall tylko trzy mecze na ławce, ostatni raz 3 miesiące temu. Brak debiutu.
0
@Gall a to kolejne młodziki mają za sobą debiut w zespole, cały presezon i są regularnie powoływani? Albo chociaż trenują z zespołem?
0
@Gall no i spoko, ale wciąż - są dostępni. A stoperów jest zaledwie trzech. Z czego bywa i tak, że wszyscy grają w pierwszym składzie.
0
@kluivert99 to akurat najmniejszy problem. Kto miałby w tym ustawieniu obstawiać pole karne? Bo o ile Ansu faktycznie czasem by tam bywał to Messi i Dembele? No nie.
4
@DanielOOL Griezmann, Braithwaite, Messi, Dembele, Pedri, Trincao, Konrad. 7 nazwisk na 3/4 pozycje. Mało?
@Abominacja Eric Garcia wychodził na mecze w Lidze Mistrzów, wychodził na Liverpool, Arsenal czy Everton i dawał radę. Jest też powoływany do dorosłej reprezentacji Hiszpanii. Tak, zdecydowanie wybija się ponad kategorię "raczysz żartować".
1
@BarcaInfo Zwłaszcza, że Mingueza... No jest jaki jest. Lenglet dopiero co wyglądał jak wrak a Araujo leczył uraz. W ofensywie przynajmniej ma kto grać. Są opcje lepsze, są gorsze ale przynajmniej są.
1
@Peciak a to dwa beznadziejne wypożyczenia nie zweryfikowały jeszcze Francuza? Jeśli chłopak był słaby w Schalke i nadal nie zadebiutował w Benfice to dlaczego miałby sobie poradzić w Barcelonie? Zwłaszcza, że sztab szkoleniowy Barcelony jasno postawił na Araujo kosztem Francuza.
3
@Jakchcesz jednak jeśli marnujesz tyle sytuacji... No mam flashbacki do większości spotkań ligowych w tym sezonie.
4
Skuteczność, skuteczność, skuteczność... Teraz tylko czekać na wylew Lengleta i kończymy remisem.
0
@Coutinho007 aż mam ochotę wyciągnąć co pisałeś o skrzydłowych w kontekście Pedriego. No ale teraz Bernardo urodzony skrzydłowy.
Bawi.
0
@Coutinho007 przecież Bernardo to urodzony pomocnik. Tak zaczynał swoją karierę i to jego nominalna pozycja.
@Cobra303 a jak wygląda sytuacja jest Ansu i Dembele są kontuzjowani? Niemożliwi jesteście w zakrzywianiu rzeczywistości.
0
Guardiola na mecz z Chelsea wychodzi z trzema "10" i skrzydłowym na pozycji "9".
Co za amator, chyba nie czytał La Rambli i nie wie, że tak nie można...
0
@Tomo1989 Romelu jest fenomenalny, to nie ulega wątpliwości. Spokojnie można go nazwać jednym z najbardziej niedocenianych napastników na świecie. W dodatku jest naprawdę mocno wszechstronny. Szkoda, że nikt w Barcelonie o nim nie myślał gdy ten był dostępny.
0
@Coutinho007 Ty naprawdę nie potrafisz czytać.