cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Katalonbar nikt go nie lubi bo jest od nich lepszy i przystojniejszy! Tak było!
0
@endriuuu2 no prezentował niższy poziom niż Carles Perez (kompletna różnica jakości pod względem rozumienia gry i jej założeń) i przede wszystkim Ansu Fati. Gdyby Malcom został w klubie to być może Ansu dalej by był w rezerwach.
1
@Rewolucja123 czyli schodził głębiej, jak zawsze. Ale wciąż należy go traktować jako F9. To było widać zwłaszcza w defensywie i wprowadzeniu piłki z własnej połowy. Wtedy doskonale widać kto gdzie grał.
0
@Rewolucja123 przecież Frenkie zagrał jako prawy mezalla / btb. To, że zdarzało mu się wybiegac na wolne pole nie tworzy z niego nagle "9". No i w którym fragmencie Messi był niby skrzydłowym?
0
@endriuuu2 no nie, ja mówię o całych meczach a nie kilku minutach.
1
@endriuuu2 a to które mecze Malcoma były faktycznie dobre? Bo z Realem czy Villarreal miewal na ogół niezłe 15-20 minut na przestrzeni całego spotkania. Przez resztę go nie było lub popełniał proste błędy.
0
@Avatarr czyli takimi jak Pedri?
0
@tbas https://zapodaj.net/ad070eafcfa8e.jpg.html
No faktycznie, De Jong zdecydowanie grał jako pivot.
No i super jedna taktyka. Bo dzisiaj zespół grał czterema ustawieniami.
0
@sintesox zapytałem kilka razy i nie dostałem żadnej odpowiedzi, choćby pół argumentu.
https://zapodaj.net/cb1eee8cba500.jpg.html
Jakie to jest niby ustawienie jeśli nie 4-3-3? Ustawienie środka pola jest tutaj tak oczywiste, że trzeba być ignorantem by tego nie widzieć.
Ale jeśli się patrzy tylko na piłkę to nie ma co się dziwić, że tworzycie takie głupoty.
0
@Czaro1 aha, no to fajna dyskusja.
0
@tbas aha. To kto według Ciebie jest lewym a kto prawym pivotem?
0
@sintesox kolejny raz pytam, jakim w takim razie gramy ustawieniem? Bo nikt nie potrafi odpowiedzieć...
0
@BarcaInfo to jakim niby ustawieniem gra zespół? Bo ja tu jasno widzę registe, lewego i prawego mezalle, F9 i schodzacych napastników.
2
@tbas zacznij oglądać mecz.
To jakim niby gramy ustawieniem?
Busquets jest ustawiony tuż przed stoperami. Frenkie gra wyraźnie bliżej prawej strony, Coutinho bliżej lewej. Braithwaite i Griezmann jako boczni napastnicy mają schodzić do środka przy Leo grającym jako "10".
Wy naprawdę jesteście chorzy.
0
@BarcaInfo na jakiej "9"? Oglądasz mecz czy tylko kopiujesz kolejne tweety?
2
Chcieliście 4-3-3? Macie 4-3-3.
Chcieliście Coutinho w środku pola? Macie Coutinho w środku pola.
A teraz szok, że to nie ma prawa działać? No niesamowite.
0
@BarcaInfo ale dzisiaj gramy 4-3-3... A tego przecież chcieliście?
0
@pauletaa Griezmann w kilku ostatnich spotkaniach był najlepszym (lub prawie) piłkarzem w ofensywie. A Lenglet pewnie by usiadł na ławce gdyby była jakaś alternatywa. A dramatyczny Mingueza i Umtiti w tej chwili nie stanowią żadnej alternatywy.
2
@Azi @eckov a ja widzę zero skrzydłowych i 6 pomocników. Do tego Abidala który nie bardzo potrafił w ofensywę, ale no szczegół.
No porównanie jest chyba jednak całkiem zasadne.
0
@Batys ale w przypadku każdego innego piłkarza nikt nie zaklamuje rzeczywistości.
No ale wiadomo, Valverde, Setien, Koeman, ich asystenci i selekcjonerzy reprezentacji się nie znają.
La Rambla się zna. W końcu widać, że uwielbiany tu Semedo podbija Premier League!
5
Teraz wielkie narzekanie na 3x "10" a jak Guardiola w finale KMS wystawiał jednocześnie Inieste, Fabregasa, Messiego, Xaviego, Thiago i Busquetsa to nikt nie narzekał!
0
@Batys no w meczu z Dynamo to faktycznie, fenomenalne wrażenie zostawił. Zwłaszcza to cudowne uderzenie, te genialne decyzje!
1
@PatrykBarca Konrad który grał jedynie w sparingach (w których to Trincao błyszczał). No to chyba oczywiste!
2
@kkbarca ale defensywny pomocnik powinien potrafić bronić.
0
@Cariones też Coutinho: grał na skrzydle w Interze, Espanyolu, Liverpoolu i Bayernie.
0
@Coutinho007 szkoda, że w tym momencie widać tu jedynie płacz o Busquetsa. O De Jonga jakoś nie widać.
0
@catluck a kto ma grać? Umtiti który fizycznie nie jest gotowy na ten wysiłek? Mingueza który w dwóch ostatnich meczach był tragiczny czy De Jong który nawet nie jest obrońcą?
0
@Tomo1989 a jakiś argument za tym, że Kane niby nie pasuje?
1
@Coutinho007 zdecydowanie brakuje mu tego typowego skrzydłowego po swojej stronie... Taki Adama Traore... Marzenie!
4
Nelson Semedo już zjadł Premier League czy jeszcze nie? Pytam dla kolegi.