cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Wydanie kilku milionów na szpiegowanie piłkarzy to pikuś?
0
@kuz do tego jest jak widać zwykłym kłamcą, populistą a jego zarząd nie był wolny od afer - słynna afera szpiegowska na którą klub wydał dosyć spore jak na tamte czasy pieniądze.
0
@kuz no cóż, mimo wszystko nie nazwałbym tego plotką. To zwykłe kłamstwo. Ale i tak znajdą się Ci którzy będą go bronić za wszelką cenę.
0
@kuz ale mnie bardziej zastanawia fakt, że Inter był gotowy wydać 250M na Messiego. Jednak mimo wszystko wydali wtedy zaledwie 30M... Interesujące.
0
@neeed przecież klub nigdy się nie krył z wysokością klauzuli w kontrakcie. Nie jest to informacja trudna do weryfikacji.
0
@neeed a jaki to ma związek?
0
@kuz 150M i klub jest nie ma nic do powiedzenia.
0
@Crakitic nie popełnił ogromnych błędów.
2
Ten człowiek jest niesamowity.
3
@Crakitic jeśli tworzysz rywalowi takie okazje jak Mingueza w drugiej połowie to raczej nie zasługujesz na zbyt dobrą ocenę.
0
@TheGoldenEleven czy ten środek jest tak obstawiony? Busquets który może odejść w każdej chwili, Frenkie który jest cieniem De Jonga z Ajaksu, Pjanic, Alena i to wszystko.
Emerson do rotacji, Roberto w miejsce Busquetsa. Emerson dodatkowo może zastąpić w kadrze Firpo. W końcu Dest wygląda całkiem solidnie po lewej stronie.
0
@MarFan Gabi Milito z powodu kontuzji opuścił ponad 100 spotkań Barcelony... Na Zlatanie klub stracił spokojnie w granicach 60M. I to w czasach gdy przychody klubu były zdecydowanie niższe. Ronaldinho nie był wyborem Laporty. Mamy go chwalić tylko za to, że miał idiotyczny pomysł a gdy on nie wypalił to pozwolił pracować innym? No nie, zdecydowanie nie tak to działa.
0
@D10SLEO cóż, gdyby Mingueza był prawdziwym kozakiem to by miał numer 4 na koszulce zamiast Araujo. Ale nie było go w orbicie pierwszego zespołu. Nie bez powodu.
0
@Kurkmen otóż nie. Klopp mając więcej wymagających spotkań ma o wiele łatwiej pod względem przygotowania zespołu. Ciągła weryfikacja na wysokim poziomie pozwala eliminować wiele błędów.
Grając ze słabymi rywalami nie jesteś uczysz się tyle co grając z mocnymi.
0
@Naturopata jakiego doświadczenia?
Pedri ma jedynie 200 minut mniej w La Liga, ma za to 250 minut więcej w Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o zaplecze La Liga to Pedri ma 2800 minut przy 60 minutach Puiga. O jakim doświadczeniu mówisz? O kopaninie w 3 lidze?
A skoro nie dostrzegasz różnicy no to cóż... Może naprawdę źle patrzysz?
1
@MarFan no cóż, taki Ronaldinho akurat nie jest transferem Laporty a Rossela. Laporta marzył o Beckhamie.
No ale dobra, skoro tak to jedziemy w drugą stronę. Zlatan, Chygrynski, Keirrison, Hleb, Caceres, Henrique, Milito (czyli człowiek który oblal testy medyczne w Madrycie). Dlaczego nie wspominasz o tych transferów? Kilka z nich jest w ścisłej czołówce najgorszych transferów w historii klubu.
0
@JarekS które dokładnie statystyki o tym świadczą?
2
@lucca87 Pedri na CDM, Coutinho na lewym skrzydle. Griezmann był ustawiony za to na swojej ulubionej pozycji dzięki czemu był cały czas pod grą. Messi teoretycznie zajmował miejsce bliżej prawego skrzydła, choć zostawiał sporo przestrzeni dla Desta.
3
@kuz przecież to jest idealna sytuacja. Wszystko będzie można zwalić na pandemie i poprzedni zarząd. W dodatku oczekiwania będą nieco mniejsze.
3
@Naturopata patrz na grę bez piłki, jak się porusza jeden i drugi, patrz na podejmowane decyzje. Weź też pod uwagę, że Pedri jest ponad 3 lata młodszy... Wtedy dojrzysz prawdziwą różnicę.
1
@cat_r37 tutaj jeszcze wypowiedzi Laporty ze swojego twittera.
W skrócie? Trzy albo cztery razy mówi o pracy, znowu gada o doświadczeniu i coś o miłości. Wysiadam.
0
@nitey a możesz podać jakieś argumenty? I powiedzieć coś o projekcie Laporty?
5
Na podstawie fragmentów prezentacji Laporty (fragmenty dostępne na twitterze @edupolo) możemy się dowiedzieć:
- Laporta kocha Barcelone, ma doświadczenie i plan.
Jaki? Najwidoczniej k... sprytny jak głosi pewien mem. Bo na tym konkrety się kończą.
- Cruyff i La Masia.
Tego nie mogło zabraknąć. To było 90% jego poprzedniego projektu. Brakuje tylko Pogby i Abidala...
- Chcę zjednoczyć wszystkich fanów.
Brzmi to zabawnie z ust osoby która dopiero co była w stanie jedynie atakować innych (głównie Bartomeu. I nawet jeśli po części na to zasłużył to opieranie o to swojego "projektu". Otóż nie, nie tak to powinno wyglądać".
- Sytuacja finansowa jest tragiczna, będziemy musieli nad tym pracować.
< szok >
- Koeman zasługuje na szacunek, z Xavim nie gadał.
Wow, w końcu pierwsze konkrety. Pierwsze od chyba 10 lat.
Z twitterowych fragmentów to tyle. Ciekawe czy jest cokolwiek więcej.
1
@filipVeB co to za pytanie?
- osoba która od kilku lat pracuje nad projektem i od bardzo dawna jasno mówi i swoim planie
- osoba która startowała w poprzednich wyborach bez jakiekolwiek planu, podająca wyłącznie puste slogany. W dodatku poważne afery na koncie.
2
@Homeopata8989 traktowanie słów Laporty poważnie... No nie, tak się nie robi ;)
2
@lukas10 wolny, kompletnie bez dryblingu. Tutaj obraża się z każdej strony Busquetsa a Eriksen miałby być zbawieniem? I to jeszcze na pozycji na której mamy Messiego, Coutinho, Griezmanna, Pedriego i Puiga?
0
@JarekS "przestań siać ferment bo głupoty wypisujesz".
No super, naprawdę mocny kontr argument.
Pisałem zarówno o pierwszej połowie jak i całym spotkaniu. A Ty nie potrafisz podać nawet pół argumentu. Naprawdę, fenomenalna dyskusja na poziomie.
Statystyki ze spotkania z Osasuna? Mówisz o 1 kluczowym podaniu, 0 długich zagrań, 0 udanych przerzutów, 0 udanych dryblingów, 3 zmarnowane okazje bramkowe, 1 wygrany pojedynek i 9 strat?
To są liczby które według Ciebie mają wskazywać na dobrą grę Brazylijczyka? Naprawdę?
1
@panczo sam Laporta... No na transferach się nie zna. Jeśli krytykujemy Bartomeu to Laporta jest na tym samym poziomie. A nawet gorzej. Te jego Beckhamy i Pogby... Do tego przypominam o słynnej aferze szpiegowskiej jego zarządu.
Do tego masa populizmów i brak jakichkolwiek konkretów z jego strony. W poprzednich wyborach nie zaprezentował absolutnie nic. Jego dzisiejsze wypowiedzi również należy traktować bardziej jako mem.
8
@Rewolucja123 mimo wszystko Alena wygląda zdecydowanie powyżej oczekiwań. Po przygodzie w Betisie ciężko było oczekiwać pozytywów. A tu chłopak po cichu może dużo wygrać. Już sam fakt, że wszedł na boisko zamiast Pjanica jest mocno budujący.
W dodatku trzeba docenić też to jak dobrze odnajduje się grając tak głęboko. Przecież jeszcze w rezerwach grywał często jako podwieszony napastnik lub "skrzydłowy" w stylu Leo.
0
@JarekS przecież w obu spotkaniach Coutinho był w najlepszym przypadku przeciętny. @Cobra303 najlepszym piłkarzem? Serio? Zero konkretów, masa strat i naprawdę głupich decyzji na boisku. Do tego sporo gry na pokaz w zupełnie niepotrzebnych momentach.