cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przed meczem nie byłem przekonany do obecności Coutinho i Pedriego w wyjściowym składzie. No i miałem rację. Jeden i drugi zdecydowanie nie dojeżdżają.
No i warto zwrócić uwagę na Braithwaite który jednak znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. No ale poza tym wygląda jednak słabo.
Choć jeśli ma być słaby i jednocześnie co mecz ładować bramki to spoko. Nawet jeśli dobija z 2M.
0
@Elosek a gdzie przeczytałeś, że Pedri był tragiczny? To Coutinho po powrocie wygląda po prostu słabo. Zresztą początek sezonu też był mocno przeciętny. Choć tam akurat liczby przysłaniały ogólny obraz gry.
@mesqueunbarca zasłużył grą czy liczbami? Braithwaite wcale nie grał dobrze w tamtym spotkaniu. Jasne, dwie bramki i asysta wyglądają super. Tylko jedna bramka to karny (tak, tak, też trzeba strzelić a Griezmann nie umie, tak) a asysta to... Błąd techniczny.
1
Tragiczny Coutinho i Pedri na "nowej" pozycji zamiast Pjanica lub Alenii który ostatnio świetnie się zaprezentował? No tak średnio Panie Koeman.
Do obecności Braithwaite również nie jestem zbyt przekonany, zwłaszcza w takim otoczeniu ale no zobaczymy, może znów raz się pojawi w dobrym miejscu i czasie.
2
Ależ się ten chłopak rozwija! Co za fenomenalny talent i zbawienie tego klubu!
No cóż, ale co Rambla się zachwycała po zagraniu Raboną to jej (przypominam, że tym zagraniem stracił piłkę na własnej połowie).
Godny następca Umtitiego.
5
@Avser "do Jaspera mu daleko"?
To zabawne biorąc pod uwagę, że Cillessen w tej Valencii przegrywał rywalizację z bramkarzem o klasę słabszym od Neto. Zabawne jest też dlatego, że Neto był jednym z najlepszych bramkarzy w lidze.
1
@Dankhog problem w tym, że w rezerwach też nie prawych obrońców. Solano wypadł na kilka miesięcy a i Rosanas jest niedostępny.
1
@lukasbarca86 podoba mi się Twoja propozycja. Jednak ja postawie na Everton - Leeds. Carlo - Bielsa.
Trzeba więcej dodawać?
0
@Kajtek77 punkt 1. Terminarz.
Już teraz pod tym względem sytuacja jest dramatyczna, dorzucanie tam jeszcze takich spotkań... No ciężkie.
Punkt 2. Kluby i pieniądze.
Kluby nie mają żadnego interesu by zgodzić się na udział pilkarza w czymś takim. No chyba, że mogą na tym zarobić. Tylko jaki przychód by musiał być z takiego spotkania by podzielić się między 30 piłkarzy, kluby i UEFE?
0
@Bagsik88 różnica polega na tym, że Font oprócz swoich populizmów ma przede wszystkim jasno nakreślony projekt. I od dawna pracuje nad projektem jak i samą kampanią.
A pozostali kandydaci... "Dyrektor sportowy z topu i trener pracujący w wielkim klubie". No super. Tak wyglądają pozostali kandydaci.
A na jakiekolwiek konkrety od Laporty czekam od poprzednich wyborów. Bo tam zapomniał o tym małym "szczególe".
@busquets5 no wydaje mi się, że o finansach wiemy wystarczająco wiele by dojść do wniosku, że nie mamy 100M na transfer i miejsca na ogromne wynagrodzenie (odejście Leo też tego nie zmieni). Na dobrą sprawę nie mamy zbyt wielkiego potencjału sprzedażowego.
0
@Rewolucja123 o czym Ty mówisz? ;)
12
@endriuuu2 różnica jest taka, że my dostaliśmy sprawdzonego piłkarza z umiejętnościami z samego topu. W dodatku w pełni profesjonalnego.
2
W Turynie już chyba się poznali na "nowym Xavim".
1
@Dior bez porównania. Przecież poziom defensywy za czasów Maradony a dzisiaj to różnica kilku klas.
23
Ja bym wolał gwarancję przyszłości zamiast historii...
0
@Bart0sz Ale na takiej pozycji ostatnio występuje i wygląda obiecująco.
2
@nabial musi jeszcze zdecydowanie popracować nad zmianą kierunku akcji. Prawa noga u niego właściwie nie istniała przez co momentami był dosyć przewidywalny (a mimo to skuteczny!). Ale to da się poprawić.
2
@MaTt_BarcaFan w takim razie dlaczego nie reagujesz na takie sytuacje?
0
@VamosRakieta *zazwyczaj, niemal zawsze.
0
@Beztroskii gdzie Koeman mówił, że widzi go wyłącznie w roli ofensywnego pomocnika? Bo nie tak dawno w wywiadzie jasno mówił, że Coutinho tworzy zagrożenie schodząc do środka. I jasno wymienił, że może to robić grając na "10" lub bliżej skrzydła.
Czyli tak jak grał w Interze, Espanyolu, Liverpoolu i Barcelonie.
0
@Beztroskii niesamowite... Trenerzy min. czołowych klubów Serie A, La Liga czy Premier League tego nie widzieli a Ty to widzisz? Coś mi tu nie pasuje... Albo oni się nie znają, albo jesteś wybitnym trenerem który się tutaj marnuje.
0
@icon3520 grał dokładnie, pokazywał się do gry na całej długości boiska. Z pewnością się nie ośmieszył i zdał egzamin.
1
@jeyx77x no nie. To, że Puig dużo biega i jest aktywny to jedno. To, że często robi to po prostu w idiotyczny sposób to drugie.
Ale ciężko od kibiców oczekiwać ogarnięcia taktycznego. Dla was wystarczy szybko biegać i jest się super piłkarzem :)
0
@Beztroskii ale wiesz, że Pedri większość poprzedniego sezonu grał na boku? I że Coutinho całą karierę gra na skrzydle?
1
@Coutinho007 co to jest za pytanie w ogóle? Mingueza jest stoperem zdecydowanie słabszym od Araujo. Rozumiem, że chłopak zagrał niezły mecz ale serio, lodu. Chumi też był mega hajpowany po dwóch meczach i gdzie teraz jest?
0
@Rewolucja123 planujesz może Firpo jako stopera?
0
@Rewolucja123 otóż nie. Podaj mi choć jedno źródło które "Key Pass" traktuje inaczej niż ostatnie podanie przed strzałem.
Podanie Puiga może być otwierające ale nigdy nie kluczowe. Jeśli jest inaczej to podaj mi portal który mu to zaliczył do statystyk.
0
@don'T.R.I.P.e w takim razie w którym miejscu przyznałeś się do błędu? Przypominam, że to Ty wyleciałeś z tekstem o "swojej własnej definicji". Więc wybacz ale no... Nie.
0
@Coutinho007 przecież Asensio ma kompletnie inny skillset. Jak można ich porównywać? Asensio nigdy nie imponował "brazylijska" techniką. Imponował głównie uderzeniem z dystansu i to właściwie tyle.
Jeśli już porównywać Trincao z kimś innym to zdecydowanie Mahrez. Naprawdę doskonała technika, luz w grze i skłonność do gry bliżej środka.
0
@Remi70 tak, dokładnie tak jest to wszędzie traktowane. Dlatego we wszystkich portalach statystycznych przy Puigu widnieje liczba 0.
Edit. Czekaj, źle.
Kluczowe podanie =/= asysta.
Asysta = kluczowe podanie.
0
@don'T.R.I.P.e ciężko się nie gotować jeśli ktoś myli pojęcia i nie dość, że nie potrafi się przyznać to błędu to jeszcze idzie w zaparte.