0

@jakubkuba07 cóż za wysoki poziom merytoryczny płynie z Twojego komentarza.

1

@Encore ale pamiętajmy, że PSG ma genialny projekt sportowy, lepszy od Barcelony i Realu Madryt, dlatego Neymar chce tam zostać!

1

@tristan87 Messi 2016.

0

@Rewolucja123 sytuacji niestety nie pamiętam ale mam pewne przeczucie, że może chodzić o pewnego blondyna. Choć to nie może być prawda. W końcu on zawsze gra świetnie! Było już podsumowanie jego występu? Czy może dopiero w planach?

15

Gra bez piłki i odpowiednia koordynacja pressingu to fundament dzisiejszej piłki. Problem w tym, że wypracowanie tego to tygodnie treningów. Tego nie da się zrobić w miesiąc. A niestety należy też brać pod uwagę problemy kadrowe z jakimi zmaga się zespół.

0

@Encore no i dlatego Cuadrado wydaje się chyba najlepszy. Jest pewnym punktem mistrza Włoch, gra naprawdę solidnie. A jeśli na siłę kogoś wyróżniać z pozostałych do Di Lorenzo gdy grał na swojej pozycji to mógł się podobać. Generalnie poziom prawych obrońców mocno spadł. Jeśli najlepszymi piłkarzami La Liga i Serie A są Jesus Navas i Juan Cuadrado to o czym my mówimy.

0

@Encore kogo byś w takim razie wyróżnił? Hakimiego jeszcze nie liczymy.

0

@kamiVeB zaczynając od tego, że chłopak jest młodszy od Ansu a kończąc na tym, że Cuadrado jest najlepszym prawym obrońcą drugiej najlepszej ligii na świecie? Plus samo to jak chłopak myśli i jak się porusza. No ale tutaj jest moda na piłkarzy którzy myślą mało lub wcale więc Cię to nie przekona.

0

@kamiVeB ale wciąż, to była jego świadoma decyzja. Wiedział o konsekwencjach. Gdyby był tak dobry to by to pokazał i za rok by musiał dostac szansę. A tu zaraz 22 urodziny a chłopak w La Liga ma o wiele mniej minut niż Douglas.

0

@Coutinho007 no takiej głupoty się po Tobie nie spodziewałem.

0

@FafitFCB Luis Enrique, Ernesto Valverde, Ronald Koeman - kim oni niby są, nie znają się. La Rambla wie lepiej! Skoro Sergio tu nie powinno być to co powiedzieć o De Jongu który wciąż prezentuje się gorzej od Hiszpana? Co o wielu innych piłkarzach którzy też wyglądali słabiej?

0

@kamiVeB ale czego Ci szkoda? Przecież Koeman jasno powiedziała, że chłopak tutaj nie dostanie minut. Puig sam nie chce grać.

0

@Yosemite problem rozwiązany i to za śmieszne pieniądze. A w pewnym momencie obawiałem się, że przez spore nakłady w ofensywę zabraknie najważniejszego. A wygląda to bardzo obiecująco.

0

@blaugrana1980 wybrał trybuny zamiast gry.

0

@JarekS jeden i drugi siedzi niemal u boku Matheusa. A być może nawet Roberto jest przed nimi w roli pomocnika.

0

@Yosemite warto zwrócić też uwagę na fakt, że Chelsea w końcu ma bramkarza. To nie tylko efekt Silvy ale i Mendiego.

4

@blaugrana1980 ale rozumiesz różnice, że Puig ma przed sobą Coutinho, Messiego i Pedriego a Trincao jedynie Dembele? I myślę, że nie bez powodu Trincao jest powoływany do reprezentacji Portugalii a Puig jest gdzie jest.

0

@PieN błędem było ściąganie go do Barcelony. Chłopak kompletnie się nie nadawał do gry po lewej stronie. Ale tak to jest jak ściągasz piłkarza o kompletnie innym profilu niż oczekuje tego trener.

1

@Coutinho007 no nawet w swoich najlepszych meczach to nie były mecze a krótkie fragmenty. Z Realem przecież wcześniej zmarnował świetną okazję, Z Sevilla też setka zmarnowana. A z Villarreal po świetnym początku kompletnie zniknął.

13

Widzę, że kochany tutaj Malcom robi fenomenalną karierę w Rosji. Pomijając, że stracił większość poprzednich rozgrywek z uwagi na kontuzje to w 11 meczach tego sezonu zanotował całą 1 bramkę i 1 asystę. Po czym znowu leczy uraz i traci już kolejny mecz w Lidze Mistrzów.

8

Statystyki piłkarzy Barcelony w dotychczasowych 8 spotkaniach.

720' - Neto - 7 straconych bramek, 3 czyste konta.
720' - Leo Messi - 3 bramki, 2 asysty.
710' - Frenkie de Jong - 1 asysta.
608' - Gerard Pique
599' - Sergi Roberto - 1 bramka.
537' - Clement Lenglet
533' - Sergio Busquets
501' - Jordi Alba - 2 asysty.
477' - ★ Ansu Fati - 5 bramek, 1 asysta.
452' - Antoine Griezmann - 1 bramka.
405' - Philippe Coutinho - 2 bramki, 2 asysty.
371' - Pedri - 1 bramka.
306' - Sergino Dest
237' - Miralem Pjanic
228' - Ousmane Dembele - 2 bramki, 1 asysta.
200' - Ronald Araujo
185' - Francisco Trincao
29' - Junior Firpo
25' - Martin Braithwaite
3' - Riqui Puig
0' - Carles Alena, Marc-Andre ter Stegen, Samuel Umtiti, Matheus Fernandes.

0

@MaŁolat tylko jest taka różnica, że Eric Garcia może dołączyć do Barcelony za darmo. W obecnej sytuacji nie mamy możliwości by sobie od tak wydać 60M na stopera.

1

@adi7adi8 ale wiesz, że my go widzieliśmy w Almerii i chcieliśmy go pozyskać? Jest o tym napisane w podanym wątku. Dembele też chcieliśmy zanim podpisał kontrakt z BVB. Tylko sam Francuz wybrał Niemcy z uwagi na rozwój.

To nie jest tak, że w klubie nie znają talentów. O tych najlepszych wiedzą wszyscy. Wiele zależy od finansów czy woli samego piłkarza. W Barcelonie problemem jest brak korzystnego planu rozwoju. Dlaczego Real wygrywa walkę o talenty? Bo proponuje wypożyczenia zamiast 3 ligii.

1

@insp1re takie są fakty. Font walkę o stołek zaczął już bardzo dawno temu. I na początku imponował ogarnieciem tematu, kulturą wypowiedzi i opanowaniem. Im bliżej wyborów tym więcej wpadek no ale wciąż, jest konkretny i wie czego chce.

3

@Kwiatek67 jeśli będziemy zbyt długo zwlekać to jest to prawdopodobne. Jednak myślę, że do czerwca spokojnie będzie na nas czekał.

2

@Ansufati123 nie. Araujo i potencjalnie Garcia to duet w który warto inwestować. Jeśli szukać stopera to lewonożnego. Krótko terminowo - Alaba, przyszłościowo - Pau Torres?

Mimo wszystko te większe inwestycje bym widział po lewej stronie defensywy i środku ataku.

0

@Survier no a podstawowym defensywnym pomocnikiem i stoperem powinien być ktoś na topowym poziomie. W tej chwili na takim poziomie nie mamy dokładnie zero środkowych obrońców i dokładnie zero środkowych pomocników.

6

@Krzychuuuu14 może dlatego, że nie jest tak dobry jak wielu się wydaje?

0

@Survier może dlatego, że w chwili obecnej byłby naszym najlepszym środkowym obrońcą i pomocnikiem jednocześnie? W dodatku byłby nieco lepszą alternatywą dla Alby niż Firpo.

0

@AV0CAD0 a w jaki sposób miałby niby odejść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?