cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca przepraszam bardzo ale czyja to wina? To sam Messi sobie wymyślił olewanie klubu i treningów.
7
Arthur Melo w akcji.
1
@Arkon a najbardziej znamienne jest chyba to, że liczby wcale nie są największym problemem w grze Argentyńczyka.
1
@Don Lucas Messi od początku sezonu gra sam ze sobą. Jego decyzyjność jest na poziomie Deulofeu. A najgorsze jest to, że to wcale nie jest przegięcie.
1
Nasz kapitan coś mówił po meczu? Czy może znowu będzie miał wszystko gdzieś? Może jeszcze jakieś treningi sobie oleje?
0
@MaŁolat a w jakim celu był ten twój cały wywód na temat 4-3-3? W obecnym ustawieniu miejsce Puiga jest na 10? Tak? Tak. Tylko w tej chwili na tej pozycji jest Messi. A tuż za nim w kolejce jest Pedri. Młodszy. Lepszy. Bardziej utalentowany. Puig jest opcją 3-4.
0
@Dejvo no skoro grał cały czas to też nie dziwne, że ma kontuzje :)
1
@Coutinho007 nigdy nie zrozumiem jak przy tak napiętym kalendarzu można płakać, że dzisiaj gra ten a nie tamten. Skład można ocenić po meczu. A żeby oceniać stopień rotacji to według mnie trzeba brać przynajmniej miesięczną próbkę do oceny.
Jeśli na przestrzeni miesiąca wychodzi, że piłkarz x dostał 15% minut a piłkarz y 90% to wtedy można płakać. No i oczywiście należy brać pod uwagę konkurencję w zespole i inne zmienne.
0
@MaŁolat ale Braithwaite dostawał już szansę. I poza bieganiem nie pokazał absolutnie nic. Czy ma kliniczne wykończenie? No nie, nigdy nie strzelał bramek. Czy ma świetną technikę? No czasem uda mu się przyjąć piłkę. Jest to piłkarz który znalazł się w klubie z przypadku, podobnie jak trener który nalegał na jego transfer.
No akurat w tym przypadku jedno wyklucza drugie. Puig i Pedri nominalnie grają na tej samej pozycji. To chyba logiczne, że więcej gra ten lepszy (i w dodatku trzy lata młodszy). Najlepszy ofensywny pomocnik? No mam wątpliwości czy był lepszy od Messiego.
3
@Dejvo 17.10 - 90 minut z Getafe, 20.10 - 90 minut w Lidze Mistrzów, 24.10 - 90 minut z Realem Madryt.
Ogladacie czasami te mecze czy jesteście zaprogramowani na pisanie głupot?
1
@Cave Lenglet z dubletem.
7
@nitey Busquets spośród trzech poprzednich spotkań aż jedno rozpoczął w wyjściowym składzie. No ale faktycznie, gra w każdym meczu.
No cóż.
0
@MaŁolat dlaczego? Bo Braithwaite jest po prostu słabym piłkarzem a Pedri jest lepszym piłkarzem od Puiga.
1
@german_17 no oczywiście, że by się nic nie stało. Tylko z drugiej strony wtedy mogłoby trochę brakować minut dla Pjanica, Desta czy Pedriego. Choć oczywiście zgadzam się z tym, że te 5 zmian można wykorzystywać nieco lepiej niż robi to Koeman. Bo nie wygląda to dobrze, że z początkiem listopada Alena ma na koncie dokładnie zero minut a Firpo widocznie przegrywa rywalizację z prawym obrońcą i nie dostaje nawet ostatnich minut.
0
@Coutinho007 i przede wszystkim wygląda mocno przeciętnie. No ale mam nadzieję, że w drugiej połowie Dest zastąpi właśnie Frenkiego. Bo jakby nie patrzeć to właśnie Sergi wydaje się najlepszą opcją na pozycję FdJ.
2
@KacperVEB wy ogladacie czasami te mecze czy piszecie głupoty specjalnie?
Zdajesz sobie sprawę, że Busquets w poprzednich trzech spotkaniach tylko raz wyszedł w pierwszym składzie?
1
@Cave mam ciche wrażenie, że w drugiej połowie może być testowany Roberto na pozycji de Jonga. Trincao dostanie szansę na prawym skrzydle, wtedy Dest wejdzie by obiegać Portugalczyka a Roberto da chwilę wolnego Holendrowi. Brzmi jak plan.
1
@german_17 a czy ktoś więcej faktycznie zasługuje na więcej minut? Kto ma grać? Firpo który wygląda słabo? Alena który siedział na ławce nawet w Betisie czy może Braithwaite? I tak na kilku pozycjach mamy ogromną konkurencję i ciężko przewidzieć kto wyjdzie w pierwszym składzie. Poza tym niestety ciężko wszystkich pogodzić i przygotować 21 piłkarzy do gry na 110%.
1
@nitey w co się ma dziać?
1
@Coutinho007 w sumie Frenkie powinien w końcu usiąść na ławce. Choć duet Busquets - Pjanic mógłby być zbyt statyczny mimo wszystko. W dodatku nie ma co forsować tempa. Niech Pjanic wchodzi do składu małymi kroczkami. Zarówno Bośniak jak i Dest mają przed sobą jeszcze cały sezon na granie.
1
@4drian0 gramy właściwie co trzy dni, może też dostanie szansę w drugiej połowie. Nie ma zwracać większej uwagi na takie rzeczy.
2
@abram3k no dramat, obyś w końcu dostał perma.
0
@Huberc1kk generalnie to ja już sam nie wiem kto byłby idealnym uzupełnieniem dla De Jonga. Piłkarz o profilu Zakarii jest w sumie o tyle bezpieczną opcją, że każdy trener chciałby raczej mieć w kadrze kogoś takiego.
0
@RadekACCA zacznijmy od tego, że przed znakiem interpunkcyjnym nie stawiamy spacji. Polecam też kropki, tego nie da się czytać.
A wracając do meritum. Wtedy chwalisz osobę która poleciła Daviesa. Bo to ona wykonała faktyczną pracę.
0
@RadekACCA no ale fakty są takie, że to nie Laporta go chciał. Jeśli przypisujesz komuś zasługi to niech w tym będzie coś więcej niż podpis.
0
@BarcaInfo o proszę, Zakaria może być świetnym wzmocnieniem City. Idealny wręcz następca Fernandinho i bardzo dobre uzupełnienie dla Rodriego. Hiszpan świetny w rozegraniu, Szwajcar świetny w odbiorze - duet idealny.
0
@RadekACCA no ale takiego Ronaldinho to akurat nie Laporta ściągnął. On nie chciał Brazylijczyka. Chciał Beckhama ;)
0
@Pawel13sz wolę słaby pomysł niż żaden. Poza tym Laporta ma sporo za uszami. Tyle było jadu w kierunku Bartomeu a Laporta na swoim koncie również ma głośną aferę ze szpiegowaniem piłkarzy za klubowe pieniądze. Ma też na koncie spore nietrafione transfery. Pomijam, że przy okazji poprzednich wyborów się kompletnie skompromitował.
Czy Font jest lepszy? Wiadomo jedno. Ma jasno określony plan na działanie klubu który od jakiegoś już czasu prezentuje. W dodatku potrafił robić coś więcej niż "Bartomeu be". To już daje mu ogromną przewagę.
1
@Bykunn mam nadzieję, że udział w Superlidze nie będzie wykluczał rozgrywek krajowych. Z tym, że oczywiście to by się wiązało z naturalnym odpuszczeniem walki o mistrzostwo. To by raczej był poligon dla rezerwowych gdzie taki Neto, Alena czy Konrad mogliby regularnie grać.
0
@BarcaInfo twój klub wydaje 400M na dwóch piłkarzy, co chwilę podkupuje największe talenty z innych szkolek a Ty narzekasz, że piłkarze ciągle grają? Kurde... Jak to rozwiązać? No nie wiem, może czasem daj im wolne? Wydaje mi się, że PSG ma w lidze taki spokój, że Tuchel jest ostatnim trenerem który ma prawo narzekać.