5

Todibo woli siedzieć na trybunach więc Fulham rusza po alternatywę... Nigdy więcej Francuzów w Barcelonie.

0

@Striker to nie ma znaczenia. Pena, Tenas, Araujo, Mingo czy Konrad też są zarejestrowani w rezerwach jednak widnieją w kadrze bo byli na ławce ostatnio. Puig z tej kadry dzisiaj zniknął.

0

Ciekawostka, Riqui Puig zniknął z kadry Barcelony na stronie La Liga. Będzie awans do pierwszego zespołu? A może jednak wypożyczenie?

0

@Cwaniak4 Griezmann po prostu potrzebuje odpowiednich warunków by błyszczeć. Tyle zawsze było śmiechu, że Giroud gra w reprezentacji Francji zamiast Lacazette czy Ben Yeddera a to dzięki pilkarzowi Chelsea Griezmann może tak błyszczeć.

Griezmann potrzebuje zaufania, napastnika z którym może zagrać na ścianę i wtedy może zagwarantować naprawdę wysoki poziom.

Problem w tym, że tych warunków dla niego u nas nie znajdzie. Z kim on ma grać na ścianę, z Messim?

Griezmann to piłkarz bardzo podobny do Mullera. U Niko Kovaca Niemiec był już właściwie skończony. Grał słabo, wydawało się nawet, że jego czas minął. Przyszedł Flick i jaki jest efekt? Ponad 20 asyst... Griezmann to podobny przypadek. Tylko Koeman nie wygląda mi w tej chwili na kogoś kto miałby odbudować akurat Griezmanna.

4

@gryfiT. Gratuluję podzielności uwagi pomiędzy wszystkich piłkarzy w grze z piłką jak i bez piłki ze szczególną uwagą na indywidualne zagrania każdego z nich. W dodatku gratulacje za wyjątkową pamięć.

0

@Barca_Big_Moment sofascore.

2

@VIPER2712 ocenianie przez pryzmat jednego dotknięcia piłki nie ma żadnego sensu. Gdyby było inaczej to Eder czy Gotze musieliby być oceniani bardzo korzystnie. A wiemy, że jest nieco inaczej.

Ma liczby i super, Griezmann w poprzednim sezonie też miał ale w jego przypadku jakoś ich nikt nie brał pod uwagę. Ciekawe zjawisko.

Zresztą Coutinho dwa sezony temu na Camp Nou też miał udział przy około 15 bramkach. A chyba każdy się zgodzi, że był tragiczny. W Bayernie zresztą podobnie.

1

@kibic1899 jeśli mówimy o kreatywności...

Kluczowe podania w starciu z Sevilla.
- Coutinho 0
- Frenkie 0
- Busquets 3

8

@gryfiT. To skoro Ci się nie chce tego robić to w jakim celu się udzielasz? W jakim celu marnujesz czas na takie "dyskusje"?

Większość La Rambli nie ma zielonego pojęcia o piłce więc to raczej marny argument.

1

@patrykzmc2000 zdecydowanie. Na papierze taki duet wygląda niemal idealnie. Szybki i bardzo silny Araujo, elegancki z piłką przy nodze Garcia. Do ideału brakuje by Hiszpan był lewonozny choć i bez tego chłopak daje radę bliżej lewej strony.

Tylko oby Koeman jakoś ich wszystkich pogodził. O to mam największe obawy.

12

@GIGAKOKS moja rada na przyszłość. Kontrargumenty zamiast wycieczek personalnych.

0

@Ghotti mnie bardziej zastanawia postawa samego Rafy który nie widzi problemu by spędzić kolejne miesiące na trybunach. A on i tak w swojej karierze nie grał za wiele. Aż tak bardzo przyzwyczaił się do wolnych weekendów?

0

@Rudi35 no generalnie to nie działa w ten sposób. Sprzedając Dembele za 50M klub jest jedynie 2M na minusie. Zakładając oczywiście kwotę początkową w wysokości 130M.

0

@thcmenel420 no nie powiedziałbym. Francuz przynajmniej miał jakieś tam liczby, zdobył wiele bardzo ważnych bramek. A Frenkie? Raczej nie jest Iniestą być ogromną wartością dodaną nawet bez liczb. Druga część sezonu w wykonaniu Holendra była po prostu słaba. I nie pamiętam zbyt wielu spotkań po których można było to chwalić.

0

@Mysliwy kolega widzę pominął jego okres gry w reprezentacji Francji i jego występy w Atletico Madryt ale rozumiem, każdemu może zdarzyć się takie przeoczenie.

52

@TR3YWAY mam nadzieję, że wyżej w hierarchii będzie ten który okaże się lepszy na treningach jak i na boisku.

0

@ElTomas Memphis potrafi pociągnąć z bara, byłaby to ciekawa opcja.

No i generalnie wczoraj wyszło to o czym pisałem. Nieco lepszy rywal i gra z Leo jako F9 traci sens.

0

@ElTomas zagraliśmy dwa mecze z rywalami którzy nie nie prezentowali najwyższego poziomu. Obawiam się, że jak przyjdzie nieco trudniejsze spotkanie to to ustawienie już się nie sprawdzi.

1

@Lucky_Luke Umtiti jako czwarty stoper może jeszcze dostać jakieś minuty. Przyda się.

Ale Rafinha w kolejce do minut może oglądać plecy zarówno Konrada jak i nawet Moriby w środku pola.

0

@MrCules został dopisany do kadry na stronie La Liga. Wygląda na to, że udało się go zgłosić i będzie mógł dzisiaj zagrać.

0

@MrCules jest w gotowości, czekają na komunikat od La Liga.

1

@Kamil92 Todibo miał problem z takimi podstawami jak ustawienie... Nie mówiąc o decyzjach bo z ich podejmowaniem miał ogromny problem.

Możesz popełniać błędy, zwłaszcza w tym wieku. Problem zaczyna się wtedy gdy masz problem nawet z podstawami gry w obronie.

2

@Kamil92 Garcia potrafi bronić i myśleć ma boisku w przeciwieństwie do Todibo. A jeśli chodzi o Araujo to Hiszpan lepiej wyprowadza piłkę.

1

@Masti_Real_Madryt albo Mendy zostanie odesłany na prawą stronę by zrobić miejsce dla Marcelo.

0

@kiper09 Z wolnych numerów pozostał 4, 9 i 25. Todibo i Matheus nie mają numerów a klub chce jeszcze pozyskać potencjalnie nawet dwóch piłkarzy. Teraz już rozumiesz na co czekają?

0

@LucaBrasi myślę, że będą. A z pewnością będą większe możliwości niż teraz.

2

@osa91 czy wy kiedyś zaczniecie weryfikować swoje głupoty zanim je opublikujecie? Tak, w reprezentacji zawsze grał w środku. Zwłaszcza w 2016 roku gdzie wszystkie mecze rozegrał na skrzydłach. Zresztą o czym ja mówię... W ostatnim spotkaniu reprezentacji też zagrał na skrzydle. Ale tak, tylko w środku.

0

@A_Gomesinho_21 tylko czy Depay będzie opcją na przyszły rok? Wydaje mi się, że mimo wszystko nowy zarząd może celować w typowego napastnika. Powrót Lautaro? Walka o Haalanda?

Zwłaszcza, że Memphisa chce Koeman który może nie być trenerem w przyszłym sezonie. Prędzej czy później będzie pewnie też oferta z Paryża.

5

@socha no nie, Coutinho to skrzydłowy bo tak grał przez całą swoją karierę, w każdym klubie, u każdego trenera.

1

@Hubso no tak, Pedri wtedy zajmuje miejsce na skrzydle a Puigowi przypada rola zmiennika Coutinho. A przynajmniej czysto teoretycznie bo raczej nie będzie zbyt wielu spotkań gdzie wszyscy ofensywny usiada na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?