1

@NaFazieHitman priorytetem jest Eric Garcia a samo odejdzie Todibo ponoć niestety nie wystarczy. Tylko problem w tym, że Rafinha nie ma ofert.

0

@NaFazieHitman jeśli Dembele wypadnie to najwięcej będzie miał do wygrania Puig. Można nawet powiedzieć, że to jego jedyna nadzieja.

0

@culesjasiules Depaya w tej chwili możemy już praktycznie wykluczyć. Raczej bym się spodziewał akcji w ostatnim dniu. Być może wtedy uda się dopiąć deal z Todibo i transfer Garcii. Przestaje niestety wierzyć w oddanie Rafy, Umtiti i Braithwaite już kompletnie bez szans.

0

@Survier no ja akurat nie jestem wciąż przekonany do pomysłu z Leo na F9. Obawiam się, że poważniejszy zespół może boleśnie zweryfikować ten pomysł. W dodatku nie oszukujmy się, poza Leo nie mamy nawet pół opcji na tę pozycję. Bo Griezmann a tym bardziej Braithwaite nie ma co nawet rozważać. Dlatego sprowadzenie Depaya byłoby bardzo ważne pod kątem zwiększenia liczby opcji. Zwłaszcza że Holender pod ręką Koemana był świetny.

Przypominam też, że sporą część sezonu spędzimy z dwoma meczami w tygodniu. Jasne, posiadanie Pedriego, Dembele i Trincao na ławce już daje spore pole do popisu ale wciąż, żaden z nich nie jest "9". A Leo w tym wieku też nie powinien grać w każdym meczu (choć powtarzam tak już chyba trzeci rok...).

0

@AlwaysBlaugrana może nie w pierwszym składzie ale dobrze byłoby gdyby Pjanic zagrał przynajmniej z pół godziny, może nawet całą połowę. Potrzebujemy go w odpowiedniej dyspozycji na najbliższe tygodnie. Zwłaszcza, że nie miał do tej pory zbyt wiele minut na boisku. Zresztą to samo tyczy się choćby Alenii który jest jedynym piłkarzem pierwszego zespołu oprócz Firpo, Puiga i Braithwaite którzy nie rozegrali jeszcze ani minuty w Lidze.

1

@VIPER2712 problemem Barcelony w defensywie nigdy nie były jednostki indywidualne (no chyba, że grał Semedo). Problemem była gra całego zespołu. Nowe ustawienie, poprawa pressingu i wygląda to już nieco lepiej.

0

@theadzio124 ponoć domagał się od klubu 8M za sezon. Jeśli ostatecznie tyle dostał to około 16M.

Choć w jego przypadku mówiło się też o 12M (brutto).

0

@vota no nie, u Flicka dalej był beznadziejny. Nic się pod tym względem nie zmieniło. Mecz może i wygrany ale zdobył te bramki przeciwko tym którzy go skreślili. To oczywisty kop motywacyjny.

0

@vota ale w Bayernie grał beznadziejnie na każdej pozycji. A dostał szansę na kilku z nich. Ile razy będziecie powtarzać te brednie, że to zły Valverde i zła pozycja (dziwnym przypadkiem całą karierę grał na skrzydle).

Coutinho wygląda zdecydowanie lepiej pod względem fizycznym i przede wszystkim pod względem psychicznym. To wejście na boisko w 8:2 i zdobyty tryplet go tak naładował. Chłopak uwierzył w siebie i są tego efekty.

0

@Joshi umiejętności ku temu ma odpowiednie, pasuje do tej roli nawet bardziej niż na "8" przy 433. Pozostaje jedynie pytanie jak byłoby pod względem regularnosci. Pojedyncze mecze w środku pola potrafił grać na bardzo wysokim poziomie. Tylko co z tego jeśli w dwóch następnych znikał z pola widzenia.

0

@Salwik92 albo czuwają nad nim osoby które mają minimum wiedzy na temat piłki.

3

@doc a skąd wniosek, że jest wyżej niż Puig?

0

@AlwaysBlaugrana Bruno też sobie nie poradził w lepszej lidze. Ależ to będzie floop United...

A nie, czekaj.

1

@Lares otóż to nie tak działa. Tak, 1, 13 oraz 25 to jedyne numery które mogą wybrać bramkarze. Jednak jeśli w kadrze jest 24 piłkarzy i 2 bramkarzy to wtedy piłkarz z pola może otrzymać ten numer. Tylko wtedy oczywiście klub nie może zarejestrować w pierwszym zespole trzeciego bramkarza.

5

Cóż za ambicja. Ale co się dziwić skoro w wieku 27 lat zagrał na jakimś poziomie pół roku w Interze i cały sezon w beznadziejnej Celcie. Epizodów w Barcelonie nie można nawet traktować poważnie bo każdy kończył w ten sam sposób - na sali operacyjnej.

A najzabawniejsze jest to, że tutaj wciąż są pacjenci którzy chcieliby dać mu szansę. No cóż.

0

@blazeq skoro Ansu ma lepszy drybling niż Dembele to niech chociaż zbliży się do liczby wygranych pojedynków Dembele. Co mu z tego dryblingu skoro go nie wykorzystuje?

1

@kamiVeB może jakiś argument za tym lepszym dryblingiem Ansu Fatiego? Bo jak patrzę na liczbę dryblingów i ich jakość to niestety szału nie robi. Można powiedzieć, że jest wręcz przepaść na korzyść Ousmane.

Ansu Fati -
19/20: 1.0 dryblingu na mecz (47% skuteczności)

Ousmane Dembele -
19/20: 2.8 dryblingu na mecz (47% skuteczności)
18/19: 2.3 dryblingu na mecz (61% skuteczności)
17/18: 2.4 dryblingu na mecz (59% skuteczności)
16/17: 3.2 dryblingu na mecz (56% skuteczności)
15/16: 4.2 dryblingu na mecz (71% skuteczności)

2

@viscajasiek pół na pół. Holendrzy mocno starali się aby wybrał ich reprezentację choć oczywiście w tej sytuacji należy go określać Amerykaninem.

0

@NaFazieHitman Pjanić zarabia więcej niż Arthur.

0

@NaFazieHitman no ale za to dołączyli Alena, Coutinho, Pjanic, Trincao czy Pedri. A oni spokojnie przejmują pensje Vidala i Suareza, być może też Semedo.

2

@barteq no i wydało ponad 70M na Diasa przy okazji. Nie widzisz małego związku?

5

Zarząd Barcelony znowu dopłaca do odejścia! Tylko nasz zarząd jest tak nieudolny!

0

@LeoMessi1994 o cholera. Oczywiście tym 17 latkiem jest Pedri.

0

@IronSanHybrid a skąd pomysł, że stary alkoholik z weszło miałby mieć coś sensownego do powiedzenia?

2

@pt9 na tym poziomie już nie ma dobrych lig.

0

@LeoMessi1994 Puig w wieku 17 lat był czołowym piłkarzem Segunda. Puig w wieku 21 lat praktycznie nie dostał szansy wyżej niż 3 liga.

Puig swobodnie się czuje właściwie jedynie jako "8". Pedri zaś obstawi oba skrzydła, 8, 10.

No i znowu, Pedri jest z rocznika Ansu Fatiego. Puig jest z rocznika Havertza czy De Ligta.

3

@Yosemite niektórzy boczni obrońcy na takie liczby czekają po trzy sezony...

39

@Gaucho nie po to klub pozbył się bardzo doświadczonego napastnika z wysoką pensją by w jego miejsce sprowadzić bardzo doświadczonego napastnika z dużą pensją.

0

@tbas i dlatego w zespole Koemana grając na "9" robił fenomenalne liczby?

1

@Szicek10 nie wiem czy zauważyłeś ale Real i Atletico też nie mają środków na transfery.

@tbas bo nie mamy napastnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?