cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RaulGarciatoGbur wow! Niesamowite! Prezesi klubów popierali razem projekt który jest najlepszy dla nich samych a nie dla pasozyta Tebasa! Szok i niedowierzanie!
0
@cyron1 no współczynnik akurat jest jakimś tam wyznacznikiem tego co robiłeś w ostatnich latach. Poza tym jeśli już jesteśmy przy Legii to oni akurat mają całkiem niezłe pieniądze. A wielokrotnie odpadli z o wiele tańszymi zespołami.
0
@cyron1 przy czym to wciąż lepsze niż mecze tylko pomiędzy mistrzami. Te by niestety mało kogo interesowały. Przeciętny kibic woli obejrzeć Sevilla - Tottenham zamiast Liverpool - Legia. Przy grze samych Mistrzów wszyscy by stracili. Obecny format sprawia, że najlepsi dostają pieniądze a Ci którzy się pokażą z dobrej strony też coś dostaną.
Pójście w kierunku Superligi może kompletnie odmienić sytuację na rynku transferowym. I wydaje mi się, że to praktycznie zabije transfery pomiędzy tymi największymi a piłkarze będą chcieli podpisywać krótsze umowy. Zresztą ciężko nawet mi sobie wyobrazić ewentualne konsekwencje tego ruchu. Ale pewne jest natomiast to, że wszystko stanie na głowie. A kluby ze średniego poziomu będą miały bardzo dużo do stracenia.
0
@tobiasson92 w lidze nie będzie problemu. Jest jeszcze Mingo, Oriol Busquets czy od biedy nawet Miranda.
Nie mówiąc już o możliwości gry 3-4-3 gdzie w trójce może zagrać Firpo i Roberto. Jest sporo wariantów, nie ma co narzekać.
1
@cyron1 no ja w lidze Mistrzów wolę jednak oglądać City, BVB czy Barcelone zamiast Legii Warszawa czy innego Ludogorca.
0
@Rewolucja123 co gorsza, mocno badaliśmy temat Goretzki który nawet był zainteresowany transferem.
Móc pozyskać Goretzke i Rabiota za darmo a skończyć z De Jongiem za 75M. Niesamowity jest ten klub.
0
@Rewolucja123 ja jestem zdania, że trzeba było wcześniej pożegnać Rakitica i Vidala i w ich miejsce pozyskać Rabiota. Francuz wolno się rozpędza ale w tym momencie wnosi do gry Juventusu więcej niż Frenkie do gry Barcelony. A warto przypomnieć, że Holender jest jednym z największych transferów w historii.
1
Przewidywany skład Juventusu na jutro. Co tu dużo mówić, najsłabsze Juve od bardzo dawna. Trzeba to wykorzystać.
4
Świętowanie dymisji Bartomeu ma tyle samo sensu co świętowanie mistrza rundy jesiennej.
Niby jakiś mały powód jest, jednak to nie ma żadnego znaczenia.
Otwierać szampany będzie można dopiero gdy klub przejmie odpowiednia osoba.
Po odejściu Ernesto Valverde sytuacja była taka sama, wszędzie wiwaty, gorzej już nie będzie! I co? Było o wiele gorzej. Zwłaszcza, że nie widać zbyt dobrych opcji na następcę...
1
@Comentateiro najpierw by się przydał prezes. A wśród kandydatów takiego nie widać.
0
To co, teraz Messi z 5 letnim kontraktem za 100M rocznie?
0
@Kismeth masz na myśli te afery szpiegowskie za klubowe pieniądze?
0
@Dominx bez Valverde też miało być tylko lepiej ;)
0
@BorzyKrzys a od kiedy trzeba chwycić rękami aby był karny? Bo piszesz o tych rękach już kolejny raz. A może byś spojrzał na lewą stopę Ramosa?
0
@damian777 to kto w takim razie zagrał na prawym skrzydle?
0
@damian777 od kiedy "9" jest ukochaną pozycją Griezmanna?
0
Wielka szkoda, że Raul Jimenez ma już 29 lat. Gdyby był chociaż te dwa lata młodszy to można by czarować coś z Mendesem w jego temacie. Kawał piłkarza.
0
@Kwiatek67 czyli Kubo jest świetny bo Real go wziął nie bez powodu a Trincao jest słaby i to, że trafił do Barcelony i jest powoływany do reprezentacji Portugalii nie ma znaczenia. No okey.
1
@pawel0304 ale zdajesz sobie sprawę, że moc silnika to tylko jedna z wielu składowych? Poza tym co to za argument z awariami? Rosberg ukończył zaledwie jeden wyścig więcej. W pozostałych wyścigach było prawie na remis. W żadnym momencie sezonu 2016 Hamilton nie zdominował Nico.
0
@bartekvisca no biorąc pod uwagę, że na pozycji "9" to on nigdy nie wyglądał dobrze to raczej nie jest to niemożliwe.
1
@Homeopata8989 mega utalentowany chłopak. Nie ukrywam, że chętnie bym go zobaczył w Barcelonie jako rywala dla Lengleta. No ale właściwie bez szans na taki transfer. Świetna inwestycja Interu.
0
@Rewolucja123 myślałem o tym, z drugiej strony wtedy zostaje nam praktycznie zero opcji w defensywie na ławce. Poza tym mimo wszystko obok nowego Pjanica wolałbym kogoś bardziej "doświadczonego". W końcu gramy z bardzo poważnym rywalem. Ale w spotkaniach teoretycznie łatwiejszych jestem bardzo ciekawy Roberto w duecie z Pjaniciem lub De Jongiem.
2
@Kwiatek67 mówisz o tym kocie który nie wstaje z ławki Villarreal?
0
@BorzyKrzys Ty tak poważnie?
7
Widzę, że zaczynają się dyskusje na temat składu na Juventus. Teoretycznie zagraliśmy naprawdę niezłe spotkanie, jednak indywidualne popisy niektórych piłkarzy były dalekie od ideału.
W defensywie bez zaskoczeń.
Neto - Alba, Lenglet, Araujo, Dest.
- Po czerwonej kartce dla Pique jedyną opcją na ławce jest Sergi Roberto. Tylko czy jest sens coś tu zmieniać? Jeśli Alba będzie gotowy do gry to tu nie ma co rotować. Odnoszę wrażenie, że pod względem indywidualnym to właśnie boki defensywy wraz z Neto i Ansu były najjaśniejszym punktem Barcy w ostatnim spotkaniu.
W ofensywie bez zmian się jednak nie obejdzie.
Frenkie, Pjanic - Ansu, Griezmann, Dembele - Messi.
W starciu ze swoimi byłymi kolegami Miralej Pjanić powinien otrzymać swoją pierwszą poważną szansę. Bośniak musi łapać minuty i tyle. Zwłaszcza, że jego dwaj "rywale" robią wiele by oddać swoje miejsca w składzie (niestety jeden z nich jest Holendrem więc będzie grał niezależnie od formy). Więcej kontrowersji zapewne przyniesie francuski duet otaczający Messiego.
Coutinho ponoć wygląda świetnie na początku sezonu. Doceniam liczby i pojedyncze bardzo efektowne zagrania Brazylijczyka, jednak dla mnie to wciąż za mało. W starciu z Realem Madryt strasznie mnie irytował swoją niedokładnością i strzałami w plecy rywali przy każdej pół-okazji. Czy Griezmann pokaże więcej? Mimo sporej sympatii do Francuza to wątpię. Jednak czy trzymanie go cały czas na ławce rozwiąże problem? No nie. Tak samo jak ustawianie go na "9" czy na prawym skrzydle, to też nie są rozwiązania. Niech zagra głębiej, niech zagra centralnie. Tam gdzie widzi go szkoleniowiec reprezentacji, tam gdzie błyszczał w Atletico Madryt, tam gdzie faktycznie będzie miał wszelkie predyspozycje by błyszczeć. I żeby nie było, jeden mecz na swojej pozycji z pewnością go nie odbuduje. Ale być może da jakiś sygnał by go nie skreślać? Że Koeman się mylił wystawiając go na innych pozycjach?
Kwestia prawego skrzydła nadal jest problematyczna. Wspomniany wcześniej Francuz nie poprawił sytuacji w tym sektorze boiska. Sprowadzony Trincao w ostatnich meczach jakoś nie kupił mojego serca (widać spadek dyspozycji w porównaniu ze sparingami) więc pozostaje nam jeszcze Ousmane Dembele. Ten sam który pokazał się z bardzo dobrej strony w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów. Dlaczego miałby teraz nie zagrać w wyjściowym składzie po swojej preferowanej prawej stronie?
Jeśli szukać gdzieś słabych stron Juventusu to ja bym szukał własnie bliżej skrzydeł. Alba, Ansu - Dembele, Dest to chyba najlepsze co możemy wymyślić w tym spotkaniu. Zwłaszcza, że nasza gra w środku pozostawia wiele do życzenia.
1
@Elnuum no szkoda tylko, że Busquets wciąż jest najlepszym środkowym pomocnikiem w klubie. Nie, Frenkie nie jest lepszy.
1
@pawel0304 czyli dokładnie tam gdzie grał przez całą karierę, w każdym klubie.
3
@pawel0304 a co miał zrobić? Próbować sam wszystkich ominąć? Próba dośrodkowania w takiej sytuacji jest najlepszą opcją.
0
@BorzyKrzys faul na Lenglecie. Pozdrawiam.
15
@FC1899Barca
Tyle w temacie.