3

@Criss18Barca Griezmann przynajmniej od czasu do czasu strzeli ważną bramkę. A De Jong? W defensywie nie istnieje, w kreacji... Szkoda komentować. Taki Arthur który nie łamie się co chwilę i na tym zalety się kończą.

Ma swojego trenera, ma swój system gry i pozycję na której błyszczał. Po ponad roku w klubie i 80M wydanych na transfer chyba można od niego już czegoś wymagać.

Ciekawe jak długo będzie jeszcze jechał na opinii z Ajaksu.

0

0

@Coutinho007 polecam jeszcze raz obejrzeć mecz z Juventusem. Albo chociaż przeczytać jego liczby z tego spotkania. Masz je wyżej.

0

@Coutinho007 Pedri na lewym skrzydle zagrał dwa mecze. Jeden fenomenalny, jeden przeciętny. Skreślony przez Ciebie.

Czy Ty czytasz to co piszesz? Pedri swoje ogony wykorzystuje więc zasługuje na grę bardziej.

0

@Coutinho007 wow, 17 letni chłopak ma wahania formy i nie błyszczy w każdym meczu! Nie może być!

No super, Dembele na prawe skrzydło. A kto wtedy zajmie miejsce po prawej stronie? Trincao? No faktycznie, Portugalczyk pokazał się na skrzydle zdecydowanie lepiej niż Pedri.

0

@Coutinho007 w starciu z Juventusem, gdzie Pedri zagrał na lewym skrzydle: 5/6 udanych dryblingów, 10 wygranych pojedynków.

Liczby z lewego skrzydła w Las Palmas są bardziej miarodajne niż liczby ze środka pola w Barcelonie. Bo to na tej pozycji grał najczęściej.

0

@Coutinho007 w poprzednim sezonie 2 udane dryblingi i 5 wygranych pojedynków na mecz. Grał głównie po lewej stronie. Ansu Fati ma gorsze statystyki pod tym względem.

A najlepszy mecz w Barcelonie Pedri rozegrał właśnie na lewym skrzydle...

1

@Coutinho007 nie drybluje, nie wchodzi w pojedynki, nie jest dynamiczny.

Czekaj. Co?

1

@Przemek2323 powinien odejść. I kolejnych 50 bramek, 20 wygranych spotkań mojego zdania nie zmieni.

5

@Encore powiedz do De Jongowi. Chłopak kosztował 80M, gra słabo lub przeciętnie a tu dalej uwielbienie.

9

@IronSanHybrid no jeśli patrzysz na piłkę tylko przez pryzmat bramek to powodzenia.

Griezmann w ostatnich meczach wyglądał lepiej niż Coutinho pod względem samej gry.

Różnica polega na tym, że Coutinho grając słabo robił liczby a Griezmann grając dobrze... Wiadomo.

W piłce liczą się jedynie bramki, bla, bla, bla. No liczą. Tylko jeśli grasz dobrze to prędzej czy później przyjdą. Jeśli nie grasz dobrze to szczęście się zaraz skończy.

10

@Progressive zagrał 4/8 spotkań w wyjściowym składzie. W dodatku 2 razy pojawił się z ławki.

To jest mało?

2

Hector Bellerin został powołany do reprezentacji Hiszpanii w miejsce kontuzjowanego Jesusa Navasa.

Wychowanek Barcelony w reprezentacji zanotował zaledwie trzy występy. Wszystkie miały miejsce jeszcze w 2016 roku, tuż przed Mistrzostwami Europy.

1

@szela1899 ale zdajesz sobie sprawę, że na boisku poza obroną biegało dzisiaj też 11 innych piłkarzy, prawda?

1

@Bagsik88 otóż to. Busquets jest jechany cały czas, dla zasady. Jakieś zachwyty nad De Jongiem gdzie Busquets był o wiele lepszy w kreacji (2 kluczowe podania) i zdecydowanie bardziej konkretny w defensywie.

0

@insp1re zaliczył całe dwa odbiory. Mniej niż Busquets.

0

@VanBest a Di Maria to co? Portugalczyk to właśnie mix Mahreza i Angela.

3

@Hawajczyk Dembele nie jest tytanem fizycznym. Trzeba go oszczędzać i dawkować wysiłek. Zwłaszcza, że jego styl gry jest mocno wymagający.

A trzeba też pamiętać, że w kadrze są też inni piłkarze którzy potrzebują minut tak jak Trincao.

0

@Gomess to tak jak Marcelo czy Dani Alves swego czasu. Ważne jest to co wnosi do kreacji czy bezpośrednio do ofensywy. Tak jak ważne jest też to czy jest ktoś kto może wnieść więcej. Taki Semedo przez 3 lata nie potrafił. Czy Dest da radę? Początek obiecujący ale pierwsze mecze Portugalczyka też były interesujące.

17

I znów, Sergi Roberto w ciągu 10 minut zalicza tyle asyst co pewien Portugalczyk w ciągu całego sezonu. Różnica poziomów.

0

@kiper09 w lidze jest mniej wolnej przestrzeni. Chłopak musi się przestawić na nieco inne granie. Potrzebuje czasu a będą z niego ludzie.

0

@Gomess dlatego też gra na tej pozycji u czwartego trenera. Zarówno w klubie jak i reprezentacji. Dlatego też notuje bardzo dobre liczby.

1

Griezmann jechany jak pies - gol i asysta.
Roberto jechany jak pies - fenomenalna asysta.

1

Jak dobrze, że trenerzy z La Rambli zdjeli Francuza z boiska.

0

@FCBeSeM grał trzy dni temu.

1

@sewciu50 jakbyś oglądał mecz to byś wiedział, że poza wykończeniem akcji wygląda bardzo dobrze. Kilka kluczowych podań, asysta. Szuka piłki i wzajemnie.

1

@Pilka_jest_okragla za to Kowalczyk w lidze alkoholików nadal na czele.

0

@BarcaInfo po Iniescie czy Xavim też tego nie zrobiliśmy. I co to zmienia? Nadal powinni grać w pierwszym składzie?

No nie. Trzeba szukać młodych piłkarzy i dawać im szansę. Nie ma innej drogi.

10

@BarcaInfo tak, tak, średnia wieku 34,7 i jazda. Club de Amigos w pełnej krasie.

Decyzja o rozstaniu z Danim była jak najbardziej prawidłowa. Tak samo jak ta o rozstaniu z Suarezem.

4

Ciekawostka.
J-C Todibo od momentu podpisania kontraktu z Barceloną opuścił z powodu różnych kontuzji 28 spotkań. Jest to o 3 spotkania więcej niż rozegrał na seniorskim poziomie. W barwach Tuluzy, Barcelony i Schalke rozegrał łącznie 25 spotkań.

Na debiut w Benfice nadal czeka. Prawdopodobnie zielone światło dostanie po przerwie na reprezentacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?