cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oficjalne pożegnania Vidala i Semedo.
Zamknięcie pożegnania Suareza i prawdopodobnie zaklepanie jednego z ciekawszych talentów na boku obrony.
Całkiem niezły dzień w biurach Camp Nou.
5
@Konias4318 podczas rozmów o De Jongu był zdecydowanie najlepszym źródłem informacji.
0
@pt9 a co, złe liczby miał w ostatnim sezonie Ligi Mistrzów?
16
@Fabik papiery podpisane to na co ma czekać.
1
@Zoker lepsze to niż cały sezon na ławce tuż przed Euro.
0
@mr_robot jakim czwartym? Frenkie i Pjanic podstawa, Busquets i Alena zmiennicy i dopiero na 5 miejscu jest Puig.
Na jego nominalnej pozycji jest jeszcze gorzej bo jest 4-5 opcją przy jednym miejscu.
0
No to teraz tylko czekać aż Bartomeu dojdzie do wniosku, że SuarezGate razi w dobre imię klubu i kontrakt zostanie rozwiązany z winy piłkarza i klub nie będzie musiał płacić ani grosza.
2
@kris81 tak, nasza gra robiłaby problem nawet Alvesowi ale nie przeszkodziła takiemu Roberto w notowaniu 6x lepszych liczb od Semedo.
Jesteście nie do podrobienia. Naprawdę.
0
@Comentateiro no jako opcja 3-4 może by się miejsce znalazło. Problem w tym, że Puig w tym wieku musi rozegrać w sezonie 2500 minut a nie 500. O to w tym wszystkim chodzi.
0
@kuz kogoś z topki czyli kogo masz na myśli? Kogo Barcelona miała pozyskać w miejsce Daniego Alvesa?
0
@Odcinkowy patrząc na poziom jaki jest na tej stronie to obawiam się, że to raczej nie świadczy o niczym. Prędzej w drugą stronę niż myślisz.
0
@NaFazieHitman i dlatego od samego początku sobie nie radził?
0
@Odcinkowy przecież wyżej Ci napisałem dlaczego taka decyzja ma niemal wyłącznie plusy...
0
@Odcinkowy tak jak każdy kolejny trener który na niego nie postawił. A tym samym Puig w wieku 21 lat nawet nie przekroczył 1000 minut w poważnej piłce.
Ale wiadomo, złota piłka murowana.
0
@Odcinkowy z tego co mi wiadomo to Koeman uznał, że w tej chwili Puig nie ma szans na regularną grę w pierwszym zespole Barcelony.
0
@Odcinkowy lepiej nie dostać nic jak 4 i 5 trener uznają, że Puig się nie nadaje?
W Madrycie z pewnością żałują pieniędzy wydanych na rozwój Carvajala czy Moraty.
0
@Odcinkowy a dlaczego nie?
- Barcelona ma gotówkę na transfer napastnika
- Puig ma lepszą perspektywę rozwoju, komuś będzie bardziej zależało żeby na nim zarobić
- klub nie odda pełnej kontroli nad jego kartą, będzie miał opcje odkupienia
3
@kuz czy naprawdę czytanie ze zrozumieniem jest tak wyjątkową umiejętnością?
3
@NGTRX zresztą to samo się tyczy Aleixia Vidala który miał w pewnym momencie podobną sekte na tej stronie. Jeden pacjent nawet ostał się do dzisiaj.
Dla przypomnienia, Aleix nie poradził sobie po powrocie do Sevilli i nie pokazał nic ciekawego w Alaves.
Semedo pewnie skończy zdecydowanie lepiej od Vidala, choć na poziomie Ligi Mistrzów już raczej go nie zobaczymy.
0
@Enerio wystarczy odrobina logicznego myślenia. Jeśli masz w kadrze trzech napastników to raczej sprowadzanie czwartego mija się z celem. Zwłaszcza jeśli gra tylko jeden. Zwłaszcza przy ograniczonych funduszach.
Jak uda się zamknąć transfer Suareza to temat Depaya ruszy. Oczywiście jeśli uda się sprzedać jeszcze jakiegoś Todibo czy Rafinhe.
0
@AV0CAD0 Boatenga? Tego który praktycznie nie grał? No tak, to raczej oznacza, że mieli rację.
Busquets w wielu spotkaniach poprzedniego sezonu grał bardzo dobrze. Ale rozumiem, że w pamięci wszystkich są jedynie trzy spotkania i nic więcej.
To oznacza, że Puig powinien w tym wieku grać regularnie a jego idiotyczna decyzja zabiera mu kolejny bardzo ważny rok. Zaraz skończy z łatką wiecznego talentu.
0
@robsesh no popatrz, mimo to nie ma nawet pewnego miejsca w składzie Celty.
3
@Enerio a czy w kadrze pierwszego zespołu jest nadal Suarez i Braithwaite?
0
@Koni8M chłopak w wieku 21 lat mógłby mieć na koncie nieco więcej niż 600 minut na poziomie wyższym niż 3 liga.
0
@AV0CAD0 kurcze, co mogły widzieć trzy sztaby szkoleniowe a przeciętny kibic nie? Nie mam pojęcia... Gdyby tak jeszcze jedni mogli go obserwować codziennie w akcji a drudzy przykładowo nie to może by coś było ale tak...?
1
@jeyx77x takich jak Denis Suarez który też się zapierał?
2
@PuszkinFan to nie fake, było na jego story.
16
Niesamowite to jest. Macie tutaj pełne podsumowanie statystyk, macie porównanie z Roberto, macie nawet materiały wideo i co?
I dalej niektórzy tworzą irracjonalne tezy, że to nie wina Semedo, że nie ma obok siebie skrzydłowego. No szkoda, że Roberto też go nigdy nie miał. No i jakoś mu to nie przeszkodziło w zanotowaniu 6x więcej asyst...
2
@Croocers to w jaki sposób Roberto ma 6x więcej asyst?
0
@bernardFCB skoro jest tak dobry to dlaczego go pogonili z Sevilli?