9

Czyli chcecie powiedzieć, że ten beznadziejny Roberto w dwóch meczach sparingowych najpierw swoim podaniem wypracował bramkę Dembele a wczoraj zanotował asystę przy bramce Messiego.

Miło, że Koeman zdaje się nie mieć wątpliwości co do obsady tej pozycji. Oby tak dalej.

0

@Mazi jaka sugestia? Gdyby w poprzednim spotkaniu zagrali razem to może jeszcze by to miało jakiś sens.

Problem w tym, że w obu spotkaniach widzimy kompletnie inne zestawienia środka pola.

Więc nie wiem skąd te wnioski.

0

@skakun95 czyli zostawimy niepotrzebnych piłkarz z wysokimi pensjami którzy albo będą pobierać pieniądze za nic nie robienie albo zabierać minuty młodszym? Super plan!

I jeszcze pytanie, jak sobie to wyobrażasz skoro okienko kończy się za 3 tygodnie? I wiesz, że to nie jest tak, że jutro odchodzi Bartomeu, w piątek są wybory i od poniedziałku masz nowy zarząd. Wiesz, prawda?

0

@th@les i najprawdopodobniej tak się to skończy. Choć "oficjalnie" Araujo, Puig i Ansu jeszcze nie są piłkarzami pierwszego zespołu.

0

@JarekS Wague zawsze może odejść na kolejne wypożyczenie. I to by była zdecydowanie najlepsza opcja w jego wypadku.

Przy Rafie klub musi w końcu odpuścić i obniżyć oczekiwania. Niech go ktokolwiek bierze nawet za te 8-10M, szkoda czasu.

Suarez koniec końców pewnie zostanie. I nie mam wątpliwości, że się przyda i strzeli minimum 10 bramek.

16

Wychodzi na to, że Konrad otrzyma kolejną szansę od Koemana. Wague, Rafinha i Suarez z kolejnym jasnym sygnałem od trenera.

3

@PrinceDamon nie, to nie ma absolutnie żadnego sensu. Jedynie zabiera czas kandydatom którzy mogliby się w spokoju przygotować do wyborów.

0

@Encore jest to cena dobra, jednak nie znakomita. Pamiętajmy, że w Sevilli był fenomenalny a w reprezentacji Hiszpanii ma sporą szansę na bycie numerem 1. I to pomimo ogromnej konkurencji.

To tak jakby się jarać, że sprzedajemy Ter Stegena za 80M. No dobre pieniądze, jednak piłkarz w dobrym wieku i na bardzo wysokim poziomie.

3

@Statistics sprzedaż młodego reprezentanta Hiszpanii za 30M to raczej nie jest wielkie osiągnięcie. Gratulacje za prawdopodobną klauzulę wykupu, jednak biorąc pod uwagę promocyjną kwotę to też nie powinno jakoś dziwić.

1

@Kz1234 bo będzie zmiennikiem Suareza w nadchodzących rozgrywkach.

0

@sila101 to jakie są jego pomysły w takim razie?

@arasz1819 co.

2

@Bogan na klubowej stronie już Trincao ma przypisany numer 17.

@Sulej 6 najprawdopodobniej przejmuje Alena.

@Riguelme 6 Alena, 14 Coutinho, 16 Wague, 17 Trincao, 19 Braithwaite.

Ty tak poważnie?

0

@PlanetFCB skoro w oczach trenera nie są klasowymi piłkarzami to co byś z nimi w takim razie zrobił? Zauważ, że nawet przy niemal zerowych kwotach jest problem aby się ich pozbyć.

Gdyby byli warci swojej pensji to byłaby kolejka by ich zatrudnić. Tymczasem taki Vidal miał zaledwie jedną opcję z Europy a Suarez w tej chwili nie ma żadnej opcji, NIKT nie chce opłacać jego pensji.

0

@Joshi w tej chwili jedynym wolnym numerem jest "4" i prawdopodobnie "22" jeśli Vidal odejdzie. Jeśli nie uda się sprzedać Suareza to najprawdopodobniej Ansu zagra z 22.

Choć równie dobrze mogliby po prostu podpisać nowy kontrakt i zostawić go oficjalnie w rezerwach.

0

@Image no nie, to nie tak działa. Jeśli WSZYSTKIE kluby mają problemy aby pozbyć się wysoko opłacanych i doświadczonych piłkarzy to może problem leży gdzie indziej?

No ale nie, skąd. Patrzycie tylko na czubek nosa, jakby to była Fifa gdzie klikasz trzy razy na padzie i piłkarz sprzedany bez problemu.

No chyba, że uważacie, że wszystkie kluby są tragiczne w transfery i nie ma nikogo dobrego.

0

@arasz1819 a dlaczego mają chcieć wotum teraz? Większość kandydatów jest kompletnie nie przygotowana do wyborów. Zwłaszcza Laporta który również nic nie robi ale za to krytykowałeś jedynie Fonta.

To oczywiste, że marzec jest wszystkim na rękę.

0

@PlanetFCB Real Madryt od ponad roku nie potrafi pozbyć się Mariano i nadal ma w kadrze Bale. Juventus musiał sporo dopłacić aby pozbyć się Higuaina, Matuidiego i Khediry (tu jeszcze trwają negocjacje) a takie United dalej ma w kadrze takiego Rojo którego też się nie może pozbyć.

Ale to tylko zarząd Barcelony jest nieudolny. No tak.

0

@arasz1819 a jak się miały wydarzyć skoro przegrał wybory? Czyli jest dobrym kandydatem bo przegrał poprzednie wybory? Wybory w których się właściwie skompromitował? No okey.

No nie wiem, dla mnie jedna afera to wystarczająco dużo by podnieść alarm.

Dopiero pod koniec? A co w tym czasie robi Laporta pomijając, że nic nie robi?

0

@lobby150 a ja Ci ją tłumacze, niestety chyba nie dotarło.

@PlanetFCB gratulacje! Szkoda tylko, że zadałem pytanie o cel.

1

@lobby150 ja nie wiem czy Twój komentarz miał być zabawny, krytykujący Barcelone czy o co chodziło.

W każdym bądź razie nie miał absolutnie żadnego sensu.

2

@arasz1819 a Laporta niby lepszy? Co wiemy o jego projekcie? Absolutnie nic.
Czyli mniej więcej tyle samo co wiedzieliśmy przy okazji wyborów.

A nie, przepraszam. Wtedy chciał Abidala jako dyrektora sportowego. Skoro Francuz mając kilka lat nauki więcej był tak beznadziejny to jak źle by to wyglądało u Joana?

O właśnie, rzucał wtedy hasłami typu Cruyff i La Masia. To był jego calutki projekt.

Do tego słynna afera szpiegowska na jego koncie oraz masa transferów wcale nie lepszych niż Bartomeu. Warto choćby przypomnieć, że Laporta nie chciał Ronaldinho a wolał ściągnąć Beckhama.

A w 2015 roku był z Mendesem dogadany na transfer Andre Gomesa za 60M, nie 35M za które trafił do nas rok później.

No wybacz ale jeśli Laporta ma być prezydentem tego klubu to równie dobrze możemy zmienić statut i zostawić Bartomeu na trzecią kadencję. Efekt wcale nie będzie gorszy.

0

@lobby150 Vidal i Suarez rocznie zarabiają więcej niż wynosi roczny budżet Lecha Poznań.

1

@don'T.R.I.P.e piłkarze którzy formalnie są zarejestrowani w zespole rezerw mogą mieć numery +26 w górę. Chyba maksymalnie do numeru 50, choć tutaj nie jestem pewny.

4

Na oficjalnej stronie klubowej nastąpiła oficjalna zmiana numerów piłkarzy Barcelony.
Carles Alena ma przypisany numer 6, Philippe Coutinho numer 14 a Francisco Trincao numer 17. Z tymi numerami piłkarze zagrali w ostatnim spotkaniu towarzyskim.

Warto jednak zwrócić uwagę, że ich kolejność nadal nie została zmieniona co może oznaczać, że one się jeszcze zmienią.

Dodajmy, że Ansu Fati, Riqui Puig oraz Ronald Araujo nadal nie zostali przypisani do pierwszego zespołu. Pedri, Miranda oraz Oriol nie mają swoich numerów a Jean-Clair Todibo póki co współdzieli numer z Carlesem Alena.

Na ten moment wolny pozostaje jedynie numer 4 oraz prawdopodobnie 22. W kolejce do zwolnienia jest jeszcze 9 (Suarez - coraz mniej prawdopodobne), 12 (Rafinha), 16 (Wague), 23 (Umtiti - mało prawdopodobne).

Wydaje się, że numer 4 trafi do Araujo jednak co dalej? W przypadku braku transferów z klubu Pedri (27), Puig (28) czy Ansu (31) być może będą musieli pozostać przy numerach z zespołu rezerw.

0

@jeyx77x szczerze mówiąc spodziewałem się, że w przyszłym roku też dostaniemy jakiś historyczny komplet i dopiero na 2022 przyjdzie bardziej szalony. I właśnie wtedy obstawiałem krzywe.

A co do tej propozycji to w fanowskich editach, już na piłkarzach to wygląda naprawdę ciekawie. Poza tym trzeba pamiętać, że to jedynie projekt wstępny. Finalna wersja również będzie się nieco różnić. Obecny komplet na pierwszych renderach był tragiczny a teraz wygląda całkiem solidnie.

1

@PatrychoO Nike po prostu wie co się sprzeda lepiej, co gorzej.

Tyle było płaczu o poziome pasy a ich sprzedaż była ponoć znakomita. To oczywiste, że nie będą co roku dawać tego samego, klasycznego wzoru.

0

@OsehShalom taki Neto nie był tam wymieniony a nie widzę by ktoś chciał go sprzedać.

Nikt w oficjalnej wypowiedzi nie powiedział, że chcą się pozbyć Suareza czy Vidala.

0

@OsehShalom podasz link do oficjalnej wypowiedzi?

2

@OsehShalom kto wskazał kogokolwiek z nazwiska?

0

@Uukasz_93 sytuacja jest bardzo, bardzo prosta.

Busquets i Alba mają jeszcze kilka lat kontraktów, trudno się z nimi pożegnać.
Pique za to wciąż prezentuje wysoki poziom i ma odpowiedni charakter.
Suarez jest za to po ciężkiej kontuzji, fizycznie ma pewne problemy ale z uwagi na liczby i rok umowy powinno być nieco łatwiej go sprzedać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?