0

@Coutinho007 Roberto bez formy robi 2 asysty w 3 meczach. Semedo robi 2 asysty w 3 sezony. Różnica.

0

@norbi77 no w Lidze Mistrzów ma bramki i asysty BVB, Interem, Napoli i Bayernem. No i chciałbym przypomnieć, że z ogórkami ktoś musi strzelać. A jakimś dziwnym trafem nikt inny tego robić nie potrafił.

0

@badej60 gdy Suarez był kontuzjowany to nasza gra bez niego wcale nie wyglądała lepiej. W Realu Madryt też liczyli, że pozostali wezmą większą odpowiedzialność za strzelanie bramek. I co? Ramos jest drugim najlepszym strzelcem a dalej długo, długo nic... To wcale nie jest takie proste. Suarez ma liczby na absolutnie topowym poziomie.

0

@norbi77 chciałbym wierzyć, że nowy napastnik choćby zbliży się do 30 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej i zejdzie poniżej 90 minut na udział przy bramce.

Ale obawiam się, że ktokolwiek będzie grał na "9" to nawet się nie zbliży do tych wyników.

2

Ale Barcelona przecież nic nie musi negocjować z Mendesem. 31 października Ansu kończy 18 lat i klub będzie mógł aktywować opcję w kontakcie. Wtedy jego kontrakt będzie ważny do 2024.

1

@kerouac Rakitic 14-16M, Vidal 16M, Suarez +20M, Semedo 3M.

3

@Suzu w ostatnich wyborach też zapomniał go przedstawić ;)

0

@OsehShalom Ansu jest jednak kimś kto zasługuje na osobną prezentacje. Araujo też doczeka się tego zaszczytu, spokojnie. Już przy liście powołanych na Gampera Araujo był przypisany do numeru 4. Kwestia jedynie ogłoszenia. Inna sprawa, że Puig w obecnej sytuacji może nie dostać nawet numerku.

0

@ForcaMilosz no ale Morata czy Semedo są w optymalnym wieku dla piłkarza. Vidal, Suarez czy Rakitic są już zdecydowanie po drugiej stronie rzeki.

0

@jedrek7000 i co, Pjanic będzie siedział na ławce?

1

@culesjasiules pewnie będą chcieli aby Ansu Fati przejął ten numer.

2

@FCBeSeM a w reprezentacji Portugalii nie grał z żadnym skrzydłowym?

0

@LyFT ale Roberto też grając w obronie miał na sobie całą stronę. I jakoś sobie radził.

0

@dawid230188 a ile spotkań razem zagrali? 3-4?

9

@LyFT to super ofensywne latanie na boku dało 2 asysty w lidze przez 3 sezony i najgorszy wynik pod względem kluczowych podań w całej lidze Hiszpańskiej w sezonie 18/19.

0

@Zagorzały Fan F.C.B czekaj co? Dest jest bardziej doświadczony?

22 spotkania w Eredivisie to chyba nieco mniej niż cały sezon Premier League i cały sezon na zapleczu Angielskiej Ekstraklasy.

1

@Mathew86 no przez 3 lata ten Semedo nie potrafił wgryzc ze składu przeciętnego środkowego pomocnika.

1

@JarekS to po prostu zwykły fan Semedo. Oni na ogół produkują bardzo ciekawe teorie.

0

@MNSbEstEver doświadczony, po ciężkiej kontuzji, z bardzo wysoką pensją. Nie da się ukryć, jest sporo podobieństw.

0

@AV0CAD0 czy wy się kiedyś nauczycie sprawdzać co kopiujecie bez sensu?

Semedo przez 3 lata w La Liga zanotował 2 asysty. Roberto w tym samym czasie miał ich 12.

I nie, Semedo w tym sezonie nie zanotował 6 asyst. Wywalenie się w polu karnym to nie asysta.

4

@Barca_Big_Moment Fabregas "10"? U Mourinho grał przecież na "6" i był na tej pozycji jednym z najlepszych piłkarzy Premier League.

2

@Barca_Big_Moment widzi go jako pivota i dlatego nie zagrał na tej pozycji ani przez moment w 3 meczach? No okej.

0

@G9 no tak, rozegrał całe 5 minut na boku obrony. https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/3018933

1

@AV0CAD0 a dlaczego mielibyśmy sprzedać piłkarza który ma 6x lepsze liczby?

1

@Tomo1989 z Todibo i Rafy których też trzeba pogonic.

@blazeq jeśli już komuś przypisują numer to raczej się to nie zmienia. Akurat Alena w 4-2-3-1 może się spokojnie odnaleźć. Jest zdecydowanie bardziej zdyscyplinowany i odpowiedzialny. To może zaprocentować.

2

@blazeq Roberto zostaje na boku. Nie bez powodu Sergi ani przez moment nie zagrał w pomocy. Nie bez powodu też Alena ma przypisany numer "6" na stronie. Gdyby chcieli go wypożyczyć znowu to by nie było tematu.

0

@G9 a czy Roberto w którymś z tych spotkań grał na boku obrony? Bo wydaje mi się, że akurat wtedy tam grał Semedo.

Roberto w wielkich meczach na ogół był wyróżniającą się postacią. A przynajmniej grając na boku obrony.

1

@TR3YWAY no ale rozmawiajmy o poważnych "dziennikarzach".

1

@G9 albo znowu będzie czołowym piłkarzem Barcelony pod względem asyst.

1

@G9 Roberto jest pierwszym wyborem Koemana i raczej żaden transfer tego w najbliższych tygodniach nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?