0

@Barca25 A oglądałeś obu panów w Bundeslidze czy sugerowałeś się pozycją w Fifie? Bo Werner 90% czasu w Bundeslidze i reprezentacji Niemiec spędził po lewej stronie a Havertz też grywał bardzo często jako skrzydłowy. Zresztą właśnie na boku prezentował się lepiej.

0

@marcin62 On za trzy miesiące kończy 25 lat...

28

@don_daniel Ból odczuwany przez kobietę podczas porodu jest prawie tak duży jak ból doświadczany przez osobę czytającą większość komentarzy na La Rambli.

0

@Ronin47 doświadczenia z ławki niczym Denis Suarez?

0

@DanielOOL to niby błąd?

0

@Tomo_95 La Rambla uznała go za wynalazek który będzie floopem.

1

@jeyx77x trafiłeś.

1

@Kondziubarca pewnie stąd, że w poprzednim sezonie stał się gwiazdą ligi portugalskiej i jest regularnie powoływany do reprezentacji Portugalii. A akurat oni w ofensywie mają spory wybór.

0

@Pawlak1992 dziwnym trafem Ronaldo wygrał 6 z 9 edycji tego plebiscytu. Pokonać zdołali go jedynie Falcao w 2012, Ribery w 2013 i Messi w 2015. Ostatnie cztery nagrody trafiały już do Ronaldo. I sporo wskazuje na kolejną.

Dodajmy, że Jorge Mendes wygrał wszystkie edycje za wyjątkiem jednej w 2016 roku gdy wygrał Raiola. Też ciekawy przypadek ;)

0

Mamy tak wiele piłkarzy, że na jego pozycjach grają Braithwaite i Coutinho.

To wystarczy za podsumowanie.

0

@Fabik87 w styczniu z nim podpiszą kontrakt. A czy dołączy w styczniu czy lipcu to inna sprawa.

1

@Szakalaka12369 przecież tutaj swego czasu większość użytkowników wolała Mustafiego niż Umtitiego. Jeśli to tylko pół roku na korzystnych warunkach finansowych to można brać. Gorszy od Lengleta z tego sezonu i Minguezy być nie powinien.

4

Wygląda na to, że nagroda im. Cristiano Ronaldo w tym roku znowu trafi do... Cristiano Ronaldo. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że jury wybierze Roberta.

Ten plebiscyt jest najwspanialszy.

1

@tbas bańka pensji dla chłopaka który dwa razy kopnął piłkę w innym piłkarskim świecie? I za to miał zarabiać kilka razy więcej niż taki Collado. No nie, tak się nie robi.

Jeden taki dostanie milion to zaraz pięciu innych przyjdzie po dwa miliony. A jeśli nie to uciekają do Anglii.

16

@chavez problem w tym, że nie wywalczył miejsca w wyjściowym składzie a teraz przestał nawet wchodzić. Emery nie jest do niego przekonany mimo, że sam miał o niego zabiegać.

@marcin62 no wymagania Japończyka były mocno z kosmosu. A jeśli założymy, że klub odpuścił ten temat i skupił się na Pedrim to już wygląda całkiem miło. Ja nie kupuje takiego płaczu, że jakiś nastolatek wybrał inny klub.

Jeden dzieciak wypali, inny przepadnie. Jak taki Mboula odchodził z klubu to był ogromny płacz. A gdzie on teraz jest?

15

Real Madryt ma problem z Kubo. Villarreal chce się pozbyć Japończyka by zwolnić miejsce na zastępcę dla kontuzjowanego Iborry. Problem polega na tym, że w tym momencie żaden zainteresowany klub nie jest w stanie przejąć pełnej pensji młodego skrzydłowego. [AS]

Ciekawe jak potoczy się dalsza kariera wychowanka Barcelony. Było tu tyle płaczu, że klub nie chciał dać ogromnych pieniędzy dla nastolatka z Japonii... A co jeśli dziwnym trafem Bartomeu miał rację?!

Na ocenę przyjdzie jeszcze czas. W Mallorce miewał niezłe przebłyski jednak w mocniejszym zespole kompletna porażka. Choć trzeba pamiętać, że chłopak ma dopiero 19 lat. Za trzy lata może być bardziej Kagawa niż Miyachim.

0

@Mow_mi_Douglas szkoda, że niektórzy tak zwolnienia Valverde nie bronili...

A w zupełności na poważnie. Skoro konflikt Tuchela i Leonardo jest wszystkim znany to po co ten związek dłużej ciągnąć? Pochettino to świetny trener który raczej będzie o wiele lepszy we współpracy. Jeśli zmieniać to to jest ostatni moment. Później będzie za mało czasu.

3

@PatrykBarca w Mainz też był jakiś konflikt. Trener może i dobry, jednak chyba nie na tyle by wybielic fakt, że z każdego klubu odchodzi w konflikcie.

3

@MesQueUnClub96 powrót do klubu gdzie miał konflikt z zarządem? No raczej mało prawdopodobne.

1

@Matelel powyżej oczekiwań. Jeszcze nie ma co go wciskać do czołówki, jednak już widać ogromny skok jakości w porównaniu z Semedo. A co będzie dalej to zobaczymy.

3

@MNSbEstEver no Bartomeu i reszta jego kolegów to akurat kupiła Pedriego za grosze.

0

@kryhaa no cóż, pudło. Dzisiaj chyba najgorszy na boisku. A biorąc pod uwagę szerszą skalę to wniósł do zespołu jeszcze mniej niż Griezmann.

5

Swoją drogą, Martin Braithwaite zanotował w pierwszej połowie zaledwie 4 podania i 12 kontaktów z piłką.

I to wystarczyło by uspokoić spotkanie. Większość jego bramek to dobitki z zaledwie kilku metrów. Trzeba mu oddać, że facet naprawdę dobrze się ustawia i czyta grę. Nie spodziewałem się po nim aż takiej inteligencji w polu karnym. Szacunek.

1

@CZAJUN_119 no właśnie większość z nich ocenia to w szerszej perspektywie niż 40 minut ze słabym Valladolid.

1

@Khardan no cóż, większość jego fanów schowała się już chyba na stałe do jaskiń. Ale co niektórzy naginali logikę by go bronić swego czasu to głowa mała.

80

Sergino Destowi brakuje już tylko 1 asysty by wyrównać rekord Nelsona Semedo w liczbie ligowych asyst dla Barcelony.

Przypomnijmy, że Portugalczyk przez 3 sezony ligowe uzbierał zawrotne 2 asysty w tych rozgrywkach. [whoscored]

0

@VeB77 dzisiaj jest najgorszy na boisku.

1

De Jong grał w to kiedyś? Bo odnoszę wrażenie, że Andre Gomes lepiej wyglądal w ofensywie. I to chyba nie jest przesada.

6

@BarcaInfo no tak, zwycięskiego składu się nie zmienia. Idzie nam tak doskonale, że nie musimy modyfikować ustawienia.

2

No to ustawienie nawet ma sens. Nasi statyści grający na skrzydłach w 4-3-3 wielkiej różnicy nie robili. Wymiana jednego z nich na dodatkowego stopera powinno dodatkowo zabezpieczyć defensywę. Zwłaszcza, że Frenkie de Jong i Pedri pewnie często będą szukać wyjść na wolne pole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?