cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilop odejść pewnie i ktoś odejdzie ale to wciąż będzie mało. Budżet trzeba znacząco odchudzić. Następcy danych piłkarzy powinni zarabiać przynajmniej połowę mniej. Inaczej wciąż będziemy w tym samym punkcie.
1
@Herato w lecie był dostępny Angelino za śmieszne pieniądze. Teraz sytuacja wygląda już jednak nieco słabiej. Co prawda jest wspomniany wyżej Nuno, jednak cena już mocno leci w górę.
Biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe to nie widzę naprawdę interesujących opcji.
1
@Foro przecież to nie tylko formacja ale same zmiany taktyczne również zachodzą. Czasami masz grę z typową "9", czasami fałszywego napastnika gdzie to boczni napastnicy mają wychodzić na wolne pole, czasami nawet podobny wariant z środkowymi pomocnikami.
Poza tym to nie jest tak, że wrzuci do składu trzech piłkarzy rezerw i jazda. Oni jeszcze na to muszą sobie zasłużyć. Czy Moriba swoimi występami w rezerwach zasługuje na szanse w pierwszym zespole? No nie.
Ma ogromny potencjał, Koeman to widzi więc pracują na treningach. Ale na minuty nie zasługuje.
Trincao w zeszłym sezonie był jednym z najlepszych piłkarzy w Portugalii, wciąż łapie się do składu reprezentacji. Ja rozumiem, że wśród kibiców stał się już kozłem ofiarnym i tej łatki szybko nie zdejmie (choć tak, zgadzam się, na boisku jeszcze za wiele u nas nie pokazał). Ale przypominam, że Felix przez pierwszy rok też był tragiczny. On potrzebuje czasu. A skoro tak wiele mówisz o okresie przejściowym to krytykowanie Koemana, że dzieciak gra jest nie na miejscu.
No Dest to w tym spotkaniu nie powinien nawet wychodzić w pierwszym składzie, kompletnie nie był przygotowany do gry. Mingueza był tutaj jedyną opcją.
Busquets jest jaki jest, jednak w kreacji to wciąż światowy top. Poza tym jak Sergio miałby usiąść na ławce skoro Pjanic wcale nie wygląda lepiej od niego? Uwielbiam Bośniaka, być może grając od deski do deski by wskoczył na wyższy poziom, jednak przy błędach które popełnia... Frenkie musi grać wyżej a jedyną alternatywą jest właściwie Jandro. Dlaczego nie dostaje nawet szans na treningi? No tutaj faktycznie można mieć mały zarzut do Koemana.
Z Alba jest taki problem, że co psuje w defensywie to oddaje w ofensywie. No a prawdziwym problemem jest właściwie to, że rywalizuje z Firpo. Czy Junior mając abonament na grę byłby w stanie wskoczyć na poziom z Betisu? Nie wiem, jednak nie daje też argumentów by taką szanse dostać.
Griezmanna na "9" od początku nie rozumiałem, teraz jednak Koeman wrócił do schematu Ernesto i to... Działa.
Łatwo jest teraz krytykować Koemana. Trzeba jednak spojrzeć nieco szerzej i przede wszystkim delikatniej. Nie wszystko jest idealnie, ja sam mam sporo zastrzeżeń. No ale nawet do prime Pepa ludzie je mieli.
0
@david89 marzeniem Alaby nie jest konkretnie Real Madryt a sama gra w Hiszpanii.
0
@Foro "Jeśli to ma być sezon przejściowy i Koeman o tym wie, to czemu nie próbuje nowych rozwiązań?"
O jakich rozwiązaniach mówisz? Bo w tym sezonie graliśmy już trzema, nawet teoretycznie czterema ustawieniami. Griezmann czy Pedri grali już na czterech pozycjach w tym sezonie. Czego jeszcze chcesz?
1
@PatrykBarca pomijając, że Font od roku mówi o zmianie formatu wyborów na elektroniczne by te mogły się odbyć normalnie.
@Bruttal jakie ciosy? XD Xavi? Ty tak poważnie? To nic, że sytuacja była 15 razy jasno i wyraźnie tłumaczona. Podpisy? No faktycznie, one mają tak ogromne znaczenie!
0
@BarcaInfo dopiero co Domenech mówił, że ma trzy nazwiska. Czyli parę dni temu decyzja nie była jeszcze podjęta.
Ważniejszy był bilbord w Madrycie niż projekt sportowy.
0
@BarcaInfo powiedział "kandydat" który nawet nie ma dyrektora sportowego xD
0
@cules100pro Laporta mógłby się najpierw skupić na swojej ekipie bo nadal nie ma nawet dyrektora sportowego. W połowie stycznia, gdzie trzeba szybko działać. To nie jest poważny człowiek.
1
@Mroziu Pique? Pewnie tak. Roberto? Dest by wtedy nie był tak zajechany i pewnie mógłby zagrać. Messiego? No gdyby nie kontuzja Ansu...
0
@messi564 no ale Valverde stracił miejsce w składzie. Już nie jest titularem jak w poprzednim sezonie. Wiadomo, zaraz do składu moje wejść Urugwajczyk, Odegaard czy nawet też Vinicius i różnica zniknie.
23
Średnia wieku Barcelony vs Sociedad: 26.1
Średnia wieku Realu vs Athletic: 30.0
Całkiem przyjemnie to wygląda, nawet jeśli nie ma kompletnie żadnego znaczenia.
0
@mkord pewnie i tak. Jednak warto pamiętać, że Trincao to naprawdę zdolny dzieciak i w Portugalii robił naprawdę dobrą robotę. I tak jak powtarzam od dawna, Felix w poprzednim sezonie był beznadziejny. A w tym całkiem nowy piłkarz, warto dać czas.
Z tym, że wątpię by miał go dostać. Pewnie przy pierwszej okazji będziemy robić deal z Mendesem. W Premier League już zacierają ręce. W Barcelonie pewnie też. Stracić na nim nie stracimy.
1
@jeyx77x no po przygodzie w Schalke i obecnie w Benfice jakoś nie ma powodu by w niego wierzyć. Matheus też jest piłkarzem Barcelony, co to zmienia?
@PatrykBarca najzabawniejsze było to, że przy tej rabonie w dodatku zanotował stratę. Ale co niektórzy tutaj zebrali zielonych po tym zagraniu to ich!
1
@gumaz pozdrawiam "ekspertów" ;)
4
@Rafalloxfcb a ile minut dostaje? Wchodzenie z ławki na ostatnie minuty to tak wiele?
6
Z tego miejsca pragnę gorąco pozdrowić wszystkich którzy uważali, że Todibo jest lepszym obrońcą od Araujo. A tych tutaj nie brakowało.
O kurcze, czyżby ktoś w klubie jednak miał rację? Dziwne uczucie, przecież tylko La Rambla się zna...
2
@A_Gomesinho_21 lepiej od Vermaelena? No już bez przesady. Belg to była klasa sama w sobie, jeden z lepszych obrońców na świecie. Nawet w Barcelonie prezentował bardzo wysoki poziom.
0
@Coutinho007 już coś takiego czytałem tutaj odnośnie Vidala. Jeden z większych mitów na tej stronie nadal żywy.
1
@Gaz ale w poprzednim sezonie gdy dostawał regularne okazję to pod tym względem wyglądał dokładnie tak samo. Pokazywał absolutnie dokładnie te same problemy.
2
@El dominatore sam porównywałeś Puiga do Xaviego i Iniesty w jego wieku. W jego wieku jeden i drugi regularnie grał w pierwszym zespole i robili więcej niż przyzwoite liczby. To już jest spora różnica.
6
@Elosek no dokładnie, on zatrzymał się na juniorach. Dalej gra w ten sam sposób. Czasami fajnie to wygląda ale w ten sposób ciężko grać na poważnie.
13
@El dominatore Ależ tu manipulacja wleciała. No to wyjaśniamy. Xavi, Iniesta i Thiago dokładnie w wieku Puiga (statystyki zebrane miesiąc temu).
Klub:
- Xavi - 28.05.2001 - 96 spotkań, 6188 minut - 6 bramek, 7 asyst.
- Thiago - 13.08.2012 - 64 spotkania, 4060 minut - 8 bramek, 11 asyst.
- Iniesta - 12.09.2005 - 75 spotkań, 3495 minut - 4 bramki, 10 asyst.
- Riqui Puig - 15.12.2020 - 19 spotkań, 847 minut - 0 bramek, 3 asysty.
Reprezentacja Hiszpanii:
Xavi - debiut w wieku 20 lat 09 miesięcy 21 dni - 1 mecz, 90 minut + 25 spotkań w U21.
Thiago - debiut w wieku 20 lat 03 miesięcy 30 dni - 3 mecze, 117 minut + 21 spotkań w U21.
Iniesta - 18 spotkań w U21.
Riqui Puig - 3 spotkania w U21.
0
@bady48 od kiedy strzał na wysokości bramkarza jest perfekcyjny?
@Abominacja @Granto o czym wy mówicie? Jaki Frenkie, jaki Pjanic, jaki Busquets? Puig rywalizuje o miejsce z Griezmannem, Pedrim i Messim. Biorąc pod uwagę ich uniwersalność to i Braithwaite należy dopisać do listy.
0
@FutbolToMagia tak, tak. A Nelson Semedo to jeden z najlepszych piłkarzy Barcelony.
0
@Barca1922 przy okazji ostatnich wyborów Freixa miał niemal dwa razy więcej podpisów niż samych głosów. Celowo pominąłem? Już twój pierwszy nie zapowiadał zbyt dużo ale to już przesada ;)
7
AS jest niesamowity. Nasi przyjaciele z Madrytu donoszą, że PSG chce Messiego i Aguero i może sprzedać Mbappe do Realu by zwolnić pensję dla dwóch Argentyńczyków.
Sprzedać 22 letniego Mbappe by pozyskać 33 letniego Messiego i 32 letniego Aguero? No brzmi jak plan.
3
@tristan87 no cóż, ciężko mieć taką sytuację strzelecką mierząc się z autobusami.
4
@priest9999 trzeba być socios przynajmniej rok by oddać głos.
0
@Barca1922 no ja to właśnie zrobiłem XD I tak w 2003 roku osoba która miała najwięcej podpisów skończyła wybory na drugim miejscu. Mimo posiadania 3 tysięcy głosów więcej, wyborczy wynik był aż o 10 tysięcy gorszy. Co ciekawe, Laporta który wybory wtedy wygrał, nie był nawet drugi pod względem liczby podpisów.