cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro ten wniosek w obecnej formie nie ma żadnych szans na przejście. Albo ktoś działa na rzecz Bartomeu świadomie, albo jest kolejnym oszołomem.
3
A mówił ktoś Messiemu, że klub to nie reprezentacja i nie da się z niego bezproblemowo uciec po porażce?
Wygląda na to, że nasz cudowny kapitan chyba o tym zapomniał...
3
@BarcaInfo "dzisiaj jest prezentacja Trincao, nie będziemy odpowiadać na pytania niezwiązane z nowym nabytkiem".
0
@cules100pro to w jakim celu piszesz takie głupoty?
1
@BarcaInfo on nie potrafił napisać zwykłego "Przepraszam" na instagramie po spotkaniu z Bayernem...
0
@cules100pro ale wiesz, że to nie tak działa?
0
@RobsonPL ale dostali ją za brak współpracy, nie za same FFP.
4
@Marik1234 a co to za osiągnięcia ma ten super projekt sportowy? Kolejne porażki w 1/4 LM? Strata szans na mistrzostwo w październiku?
3
@VIPER2712 Pique miał przynajmniej cojones by się odezwać po meczu. Do tego parę słów dał Ter Stegen i to właściwie chyba tyle.
0
@lucas/catalan no nie będzie bo nie może.
2
@Rust_Cohle @l0Messini @Woland10 @escarabajo
5
Messi jest najlepszy w historii, to jasne.
Jednak Messi jest też ponoć kapitanem tego klubu. Kapitanem kibiców Barcelony.
Co nasz kapitan zrobił po kompromitacji?
Wytłumaczył się kibicom? Przeprosił?
Nie, chce uciec z klubu bez słowa bo nowy trener chce się pozbyć jego kumpla.
W takiej sytuacji nie wyobrażam sobie by ktoś taki miał znów wybiec z opaską kapitana. A jeśli mamy robić rewolucję to może naprawdę od zera? Podziękować za piękne lata, naprawić zniszczony budżet płacowy i próbować wykorzystać potencjał Griezmanna i Coutinho.
Żaden z nich nie da nawet w połowie tyle co Leo, jednak jeden i drugi pokazywał swego czasu ogromny potencjał. W dodatku jeden i drugi miał swobodę niczym Argentyńczyk.
Od 2015 roku Ligę Mistrzów wygrywały zespoły bez Messiego. W tym roku La Liga wygrał zespół bez Messiego. Jaki jest wniosek? Da się wygrywać puchary nawet bez najlepszego w historii.
1
@Bovciek wow, nie mamy pieniędzy na czwartego/piątego ofensywnego pomocnika w kadrze ale mamy pieniądze na sprowadzenie jedynego napastnika do kadry. Niesamowite!
2
@LuisSalvano Suarez to mimo wszystko piłkarz po poważnej kontuzji, zaawansowany wiekowo a w dodatku z widocznym brzuszkiem.
Przypominam, że większość klubów zanotowało ogromne straty finansowe w związku z pandemia. Nie obcinasz pensji w zespole i nie zwalniasz ludzi by dać topowy kontrakt i nie płacisz 15M komuś takiemu jak Suarez.
@Przemson a jakie wynagrodzenie pobiera Young? Bo chyba nie +10M.
I przy okazji nie bierzesz poprawki na to, że pomiędzy transferem Younga a dniem dzisiejszym była pandemia która mocno namieszała pod względem dochodów.
1
@Bykunn no cóż, w tej chwili jest niewielu nawet topowych napastników którzy mają liczby na poziomie Suareza z tego sezonu.
A obawiam się, że to nie działa tak, że bierzesz totalnego anonima i ten robi nagle topowe liczby. Więc zastąpienie Suareza nawet w tej formie nie będzie łatwe.
10
@VenoM ale zdajesz sobie sprawę, że gdyby była możliwość sprzedania go za 15M to by to zrobili i nikt by nie myślał o rozwiązania umowy, prawda?
0
@Dani13 tak, tak, spłacił się z koszulek w dokładnie dwa tygodnie. Na nim już zarobili tyle, że mogą kupić całą ligę Włoską. Dokładnie.
0
@anonimek podziel tę kwotę przez pół i będziesz miał prawdziwą wartość. Później jeszcze raz i zobaczysz ile ma na rękę.
0
@Keson no dlatego rozumiem, że większość domaga się definitywnego zakończenia jego przygody z Barceloną.
Jednak rozumiem też powody dla których Sergio miałby zostać w zespole. Zwłaszcza, że to Frenkie zajmie jego miejsce.
4
@ShawnC no ale to nie jest tak, że Sergio w każdym meczu był najgorszy. W wielu spotkaniach, głównie z mniej poważnymi rywalami nadal był świetny i dominował wizją gry czy samym ustawieniem.
Na mecze z czołówką się nie nadaje, jednak Frenkie potrzebuje zmiennika. Jeśli gramy 4-2-3-1 to właściwie nie mamy żadnej alternatywy dla Pjanica i De Jonga.
0
@Suzu nic dziwnego, zmienił się trener i niektórzy z nich mogą ostatecznie dostać szansę w pierwszym zespole. Jedynie sytuacja Aleni jest w miarę bezpieczna. Na jego pozycji mamy wielu graczy a sam Carles wyglądał po prostu słabo.
Ale taki Wague mógłby się znaleźć w kadrze jeśli odejdzie Roberto, Oriol może spokojnie walczyć z Monchu o rolę czwartego pivota a sytuacja na lewej obronie jeszcze nie jest pewna.
0
@Granto przecież w dwóch poprzednich sezonach dokładał po 8/9 pkt do kanadyjki. To zły wynik jak na bocznego obrońcę?
Jego występy w pomocy to żart? Z Villarreal grając jako pomocnik był jednym z najlepszych w całym zespole. Podobnie jak w starciu z Betisem gdzie popisał się dwiema asystami. Zwłaszcza jedna z nich była wysokiej klasy.
0
@Kurkmen a Thiago to niby co? Wcześniej grał też Kimmich. Goretzka też potrafi odbierać piłkę i walczyć w defensywie.
No chyba nie porównasz żadnego z nich do takiego Puiga czy Pedriego.
0
@kodi77 Ajax marketingowo i tak stoi dobrze. Poza tym psucie drabinki płacowej, zwłaszcza w dobie pandemii to nic mądrego. Załóżmy że dadzą mu te 5-6M za sezon. I co dalej? Przyjdzie Dest, przyjdzie Van de Beek że są ważnymi piłkarzami i też tyle chcą. To nie jest droga.
0
@Granto w takim, że to świetny zmiennik. Znajdź piłkarza który jest na tyle inteligentny by zagrać na niemal każdej pozycji na boisku. W dodatku jest prawdziwym wzorem dla wychowanków klubu.
Czy Nacho z Realu jest jakimś świetnym obrońcą? No nie, jest piłkarzem słabszym niż Sergi Roberto. Ale miłością do klubu, uniwersalnością i solidną grą zyskał szacunek kibiców. To żenujące, że tutaj jest taki hejt na Roberto. Bo tu nawet nie ma krytyki.
A tu niektórzy chcą opierać rewolucję na odejściu solidnego, uniwersalnego zmiennika. No wybacz ale to czysta głupota.
1
@kodi77 bo sprowadzanie 33 latka po poważnej kontuzji i dawanie mu z miejsca najwyższej pensji w zespole to zwykła głupota?
1
@Crakitic ciekawe.
Sergi Roberto - 28 lat - najlepsze lata ma już za sobą, powinien odejść na emeryturę.
Nelson Semedo - 27 lat - utalentowany piłkarz z potencjałem, jeszcze tylko [...] i będziemy mieć pociechę na lata.
La Rambla w pigułce.
0
@ShawnC Roberto jest najbardziej niedocenianym piłkarzem w tym klubie. Takie są fakty.
0
@maatiixx bo ludzie patrzą na to co ma do zaoferowania a nie na akt urodzenia.
2
@busquets5 Van de Beek na tej pozycji traci większość potencjału. Najlepiej wygląda grając jako ofensywny pomocnik.