cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana kolejny... Od kiedy wywalczenie rzutu karnego to asysta?
6
@Ratamahatta tutaj trzeba sprzedać wszystkich i kupić wszystkich na poziomie światowym. Przecież taki Bayern ma w kadrze 25 piłkarzy na najwyższym poziomie i zero piłkarzy solidnych. Tak to powinno wyglądać, w Fifie taki skład miałem i działało.
2
@MichVeB to nic, że od kiedy Semedo jest w klubie to wychowanek zaliczył 13 asyst a Portugalczyk zabójcze trzy asysty.
0
@Nostalgiczny_Puyol bo na przestrzeni całego sezonu mimo wszystko był najlepszym pomocnikiem Barcelony a w skoro sezon zaczynamy dopiero pod koniec września to trzeba szerokiej kadry.
0
@inFLAMES co by nie mówić to na ławce też się ktoś przyda. A Busquets akurat na mecze z ogórkami dalej jest świetny. Bo przecież to nie jest tak, że cały sezon ma tragiczny. W wielu meczach był jednym z najlepszych w zespole.
0
@Coutinho007 błysk akurat ma, jednak zgadzam się, że zdecydowanie lepiej wygląda na boku.
Brak umiejętności utrzymania się przy piłce akurat też zgoda.
0
@Coutinho007 akurat Roberto jako jedyny oprócz Puiga potrafi świetnie napędzić akcję ze środka pola. Choćby świetnie to zrobił z Villarreal.
Do tego przypomnij sobie jego asysty do Griezmanna z meczu z Betisem. Zwłaszcza to jedno podanie było doskonałe.
Problem w tym, że brakuje mu regularnosci i często znika.
0
@Mathew86 generalnie to te dane z transfermarkt nie dają pełnego obrazu i są lekko zakłamane.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8449285#comment-8449285
Tutaj się nad tym pochylilem jakiś czas temu. Ale sedno jest bardzo podobne.
Coutinho ZAWSZE i WSZĘDZIE grał na skrzydle. Takie są po prostu fakty.
0
@Turio wyżej masz nawet wypisanych trzech trenerów. No chyba, że napisanie tego absurdalnie idiotycznego wywodu zajęło Ci 15 minut. Co prawda by mnie to nie zdziwiło ale jednak.
2
@PatrychoO grałby w Celcie czy gdzieś.
Dlatego właśnie Pep chciałby mieć go w Manchesterze City.
Tak, dokładnie.
17
@masq młody, utalentowanych 27 latek z potencjałem. Musi jedynie nauczyć się taktyki i nauczyć podawać.
Brzmi dobrze.
0
@Nostalgiczny_Puyol dwa ostatnie mecze Nicei to dwa występy Wague po 90 minut i dwie asysty. Na taki wynik w lidze Semedo czekał grubo ponad 2 lata.
0
@DanielOOL co wy macie z tym Bruno Fernandesem? Chłopak odbił się od Sampdorii, bo nie dał rady psychicznie i ma do United przyjść teraz
6
@18wojtek99 to jest chyba najlepszy (jedyny sensowny) argument za tym by go zostawić. Szanuję.
1
@A_Gomesinho_21 Valverde, Kovac, Flick.
@monsterrize i dlatego w bardzo ofensywnym Bayernie Flicka jest tragiczny? Ma to sens.
0
@robsesh no Gnabry przychodził do Bayernu po genialnym sezonie w Werderze, później był jeszcze wypożyczony gdzie robił znakomite liczby.
Coman za to przyszedł na wypożyczenie, no genialne przykłady.
2
@malicinho no cóż, trzech kolejnych trenerów nie znalazło dla niego miejsca? To na pewno nie jest wina samego piłkarza tylko wszysyich do okola.
0
@AV0CAD0 i jakie wnioski wyciągasz z tej heatmapy? Że w 6/7 na 14 spotkań zagrał w środku pola? I co to znaczy poza tym, że wcale nie był pierwszą opcja na tej pozycji?
No w środku pola też się męczył i cały zespół na tym cierpiał.
To, że Griezmann na papierze był obok nic nie znaczy. Liczy się to jak wygląda mając obok siebie napastnika i jak wygląda gdy to on jest tym najbardziej wysuniętym.
0
@AV0CAD0 no nie, jeśli prześledzisz całą jego karierę to w żadnym momencie nie był pierwszym wyborem w środku. Zawsze jego nominalna pozycją było skrzydło.
A co do Griezmanna to kluczem do spojrzenia na jego pozycje jest fakt, że będąc tą "fałszywą 9" niemal zawsze miał przed sobą silnego napastnika w typie Giroud czy Costy. A bez kogoś takiego jego gra wyglądała zdecydowanie gorzej. To sprawia, że zdecydowanie bliżej mu do pomocnika niż napastnika. Bo sam z przodu grać nie potrafi.
0
@Szicek10 nie grał ani dobrze, ani dużo. To nawet nie jest trochę.
To kompletna porażką, kolejny sezon stracony.
0
@AV0CAD0 to dlaczego w reprezentacji i Atletico grał właśnie na "10"?
No i skoro mówimy o nominalnych pozycjach to Coutinho zawsze był skrzydłowym.
0
@Kyman bo w 4-3-3 na DM tak właśnie jest. U Koemana w reprezentacji grał jako jeden z dwóch pivotow, teraz też tak powinno być.
0
@culesjasiules no masz racje, na skrzydle gra całą swoją karierę. Na skrzydle grał w Interze, na skrzydle grał w Espanyolu, na skrzydle grał też w Liverpoolu.
0
@Suzu dlaczego tutaj jest taki hejt na Oriola? Zanotował bardzo dobry sezon w Holandii.
@culesjasiules Coutinho w środku pola nie wygląda spoko.
4
@Striker Luis Suarez w tym sezonie Ligi Mistrzów:
568 minut, 5 bramek, 3 asysty.
Gol co 114 minut.
W dodatku zdobywał je jedynie z wymagającymi rywalami.
1
@FC1899Barca sprawdziłem liczbę Twoich cokolwiek wnoszących komentarzy. Wystarczy mi zbierania danych na dzisiaj.
Ale możesz sam podać wspomniane przez Ciebie liczby.
0
@A_Gomesinho_21 ale wiesz, że za rozwiązanie kontraktu z woli klubu też się płaci? Na ogół nie małe pieniądze.
2
Luis Suarez w sezonie 2019/2020.
2658 minut, 21 bramek, 12 asyst.
Bramka co 127 minut.
Jak wypada na tle innych napastników?
Cristiano - gol co 110 minut.
Aubameyang - gol co 128 minut.
Benzema - gol co 147 minut.
Vardy - gol co 149 minut.
0
@odo997 dlaczego nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie?
0
@odo997 jak w spotkaniu z Levante Semedo mógł zaliczyć asystę skoro jedyna bramka dla Barcelony padła po rzucie karnym?
W spotkaniu z Atletico znów podobna sytuacja. Pierwsza bramka to samobójcze trafienie Costy, druga to rzut karny.