cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wnuczek ale zdajesz sobie sprawę, że rozwiązując kontrakt bez porozumienia z piłkarzem musisz mu zapłacić na ogół całą wartość pozostałego mu kontraktu. Czyli wtedy nadal dostaje tyle ile by dostawał tylko wtedy nawet z Tobą nie trenuje?
3
@Barca1992 no akurat sprzedaż takiego Roberto byłaby głupotą. Oddanie solidnego zmiennika który wcale nie zarabia jakoś dużo i potrafi zagrać solidnie na niemal każdej pozycji to absurd a nie rewolucja.
1
@Olkovsky9 agent obu mówił, że klub nic mu nie przekazał. I nie mógł tego zrobić bo ewentualne spotkania są dopiero w planach.
0
@Striker przecież on jest już kompletnie oderwany od rzeczywistości i w ostatnich wyborach nie powiedział chyba nic o swoim projekcie. Jedyne o potrafił to atakować Bartomeu.
@Rewolucja123 to, że Font wydaje się lepszy od reszty to jasne. Ale czy Font jest dobrym kandydatem? Im dłużej powtarza Xavi, Xavi, Xavi tym mam większe wątpliwości. Zwłaszcza, że Xavi poza nazwiskiem nie pokazał zbyt wiele aby tak się na niego upierać. Zwłaszcza, że te słowa o Koemanie są absurdalnie głupie.
@szymon6847 bla, bla, bla.
6
Tak bardzo chcieliście wyborów nawet dzisiaj i proszę bardzo. Jakich mielibyśmy dzisiaj kandydatów?
- Victor Font: słowa na temat Koemana i milion populizmów które go mocno podważają.
- Joan Laporta: w tej kampanii jeszcze nic nie pokazał (w sumie to nawet nie wiadomo czy by kandydował), jego ostatnia kampania polegała na Abidalu jako dyrektorze sportowym. A wydaje mi się, że Francuz mając kilka lat więcej na przygotowanie do roli się nie sprawdził. To jak beznadziejny byłby w 2015?
- Rousaud: ten to już kompletny ananas. Największy krzykacz w ostatnim czasie który najwięcej krzyczał ale sam z siebie żadnych dowodów nie chciał przedstawić. Wcale nie krzyczał by mieć jakieś szanse w wyborach.
Były jeszcze jakieś nazwiska? Tylko takie o których można cokolwiek powiedzieć oprócz "wystartuje".
Wybór następnego zarządu jest najważniejszą decyzją od wielu lat. Mówimy o perspektywie kilku lat, nie jednego sezonu. Trzeba wybrać najlepiej jak się da. A na to niestety potrzeba czasu, trzeba poznać plany wszystkich kandydatów. Dlatego też wybory w marcu są naprawdę najlepszą opcją dla Barcelony.
1
@Mula w przyszłym sezonie.
1
@chosenone dlaczego Xavi miałby się wypiąć? Xavi ma czas a Koeman i tak nie byłby wiecznie trenerem. Poza tym sam Hiszpan chyba by rozumiał, że jest trener i jeśli robi dobrą robotę to nie ma powodu by go zwalniać.
Prędzej by się mógł wypiąć po takim zwolnieniu. W końcu między trenerami jest pewna solidarność. A Xavi jest w o tyle bezpiecznej pozycji, że on zawsze będzie kandydatem numer 1 na ten stołek.
0
@MichalZZZ taki Zlatan za 50M + Eto'o przy przychodach niższych o połowę... No nie wiem ;)
@DanielOOL no Laporta wcale nie wygląda lepiej. Zwłaszcza po kompromitacji w poprzednich wyborach. Jedyne co miał do powiedzenia wtedy to Cruyff, Abidal (tak, ten który kilka lat później nadal się nie nadawał do tej pracy), Pogba i La Masia. No nie pokazał absolutnie nic by wierzyć, że jego powrót ma sens.
0
@DanielOOL no i Laporta potrafił robić beznadziejne drogie transfery, a jego zarząd miał bardzo poważną aferę ze śledzeniem piłkarzy na które poszły klubowe miliony. Faktycznie, super opcja.
90
No i tym samym straciliśmy jedynego w miarę poważnego kandydata na prezydenta. Czyli Koeman może wygrać tryplet w świetnym stylu ale wyleci bo Xavi i koniec, kropka. Żenada.
https://x.com/cwiakala/status/1296011880876605441
0
@HubertMlody aaa to dlatego w każdym Europejskim klubie grał na skrzydle i żaden trener nie widział w nim pomocnika? Ma to sens.
0
@skakun95 nie no, gratulacje. Mamy właściwie tylko jednego kandydata ale jutro zróbmy wybory. Nie, to nie tak działa.
0
@HubertMlody a w jaki sposób skrzydłowy ma rozwiązać problem jakości środka pola?
0
@skakun95 no od Valverde też miało nie być nikogo gorszego. Wybory teraz? Ahhh super plan. A przepraszam bardzo, co z równymi szansami dla kandydatów? Co z jakąkolwiek kampanią wyborczą? Kto miałby pozbyć się przynajmniej 10 nazwisk z 35 osobowej kadry Barcelony?
0
@skakun95 to jakich zmian oczekiwałeś w tym momencie. Na chwilę przed startem kolejnego sezonu i wyborami?
0
@skakun95 no tak, wy byście chcieli pozbyć się wszystkich i kupić wszystkich w tydzień. Tak to nie działa.
Chciałbym wam tylko przypomnieć, że za niecały miesiąc wraca Liga i jest ogrom pracy do wykonania przed startem sezonu.
0
@TheNekro94 umowa Setiena działała w ten sam sposób. Teoretycznie 2.5 roku ale nowy zarząd mógł anulować kontrakt bez problemu.
7
@Pablit ciekawy, obiecujący 25 latek.
0
@semafor problem z Van de Beekiem jest taki, że on najlepiej wygląda właśnie jako ten ofensywny pomocnik. Niżej oczywiście też może grać, jednak tam traci sporo ze swoich atutów.
0
@Trepyveb w Lyonie gra za plecami "9" lub na boku. W reprezentacji Holandii u Koemana za to gra jako "9" i to bardzo dobrze.
@szymon6847 ahhh te kontuzje, cała jedna poważna i dwie mniejsze w ciągu 5 lat.
3
@PatrychoO no w Bayernie jakoś na tej pozycji skrzydeł nie rozwijał. I to mając dwóch skrzydłowych u boku oraz najlepszego napastnika przed sobą.
4
@Bartek22 problem w tym, że Messi na boisku widzi jedynie Albe i Suareza. Chodzi o to aby pozbyć się utartych, przewidywanych schematów. W dodatku głowa nie jest mocną stroną Alby. Potrzebujemy zmiany mentalności w zespole. A z Albą będzie o to trudno.
W dodatku Jordi jest jednym z niewielu piłkarzy którzy swoim transferem mogą do budżetu wnieść nieco więcej niż tylko oszczędność na ogromnej pensji.
W dodatku przypominał, że Alba nie tak dawno podpisał bardzo długi kontrakt. Jeśli nie pozbędziemy się go teraz to później będzie z tym duży problem.
3
@Kwiatek67 bo Alba czy Suarez to nowości na liście. Umtitiego chcą wypchnąć od jakiegoś czasu.
0
@AllBundy Matuidiego. A kolejni w kolejce są Higuain i Khedira.
0
@FC1899Barca w Southampton się nie sprawdził? :o
0
@Olkovsky9 najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nie mają nic do powiedzenia. Na tyle osób które krytykują ten wybór dokładnie zero osób zdecydowało się pochwalić liczbą spotkań reprezentacji Holandii które widzieli. Cóż za przypadek.
1
@Coutinho007 to u niego właśnie zaczynał Zlatan czy Maxwell, to on wprowadził Stekelenburga, Heitinge, Pieenara. Nigel De Jong i Sneijder też zaczynali właśnie u Koemana. Później jeszcze był Vermaelen czy Babel. Sporo ciekawych nazwisk się u niego przewinęło podczas pracy w Amsterdamie.
4
Jeśli chodzi o Koemana to warto przypomnieć, że Ever Banega trafił do Valencii w momencie gdy Holender był trenerem Valencii. Do tego to za jego panowania do Southampton trafiali Sadio Mane, Dusan Tadic czy Virgil Van Dijk. Byłoby całkiem miło gdyby udało mu się ściągnąć na Camp Nou talent pokroju kapitana Liverpoolu.
0
@koksik2700 Ale ja nie piszę tu o zarządzie. Zadałem proste pytanie i dostałem całe zero odpowiedzi.
0
@koksik2700 z trenerem na ławce łatwiej wygrywać niż z pseudo trenerem.