cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Obecnie nikt nie ma wątpliwości, że Nélson Semedo należy do światowej elity i jest jednym z najgorętszych nazwisk na rynku z grona prawych obrońców."
Jest tak gorącym nazwiskiem, że właściwie to nikt go nie chce. No i ta światowa elita... Najpierw by wypadało być w elicie La Liga a i do tego mu daleko.
0
@CatalanVeBFCB ze strony Wernera jest to oczywiście bardzo słabe, z drugiej strony RBL też mu nie robiło problemów pod tym względem. No chyba, że obyło się bez rozmów i wleciała po prostu klauzula. Nie jestem przekonany.
No a Arthur... Wiadomo.
0
@TheGoldenEleven
"Nie angażuje się w treningi"
Możesz zdradzić w jaki sposób jesteś na treningach? Też bym chciał.
@ini_barca no, był w Juventusie. Ale masz rację, to nie jest klub tego kalibru. Żaden kot, po prostu jeden z najlepszych bramkarzy La Liga.
0
@mateuszdabski z tym, że on zagrał całe 6 spotkań w seniorach przed transferem.
0
@Krzychuuuu14 Gaya ponoć miał być jedynym nietykalnym piłkarzem.
12
@Mat_Cat Griezmann w tym sezonie >>> Coutinho w Barcelonie.
0
@Sysia11 to czy zostanie to jeszcze nie jest takie pewne. United lubi negocjować pół roku by koniec końców zapłacić ile trzeba i zamknąć transfer. A BVB ponoć nie jest aż tak nieugięta w sprawie terminu i nie można niczego wykluczyć.
Ale jeśli zostanie to faktycznie jest spora szansa, że w przyszłym roku o niego powalczymy. Xavi jasno mówił o potrzebie tego typu skrzydłowych w kadrze.
11
@kulek22 AS Roma.
@barcafan9512 minuty dla Ansu, Trincao czy Pedriego który również może grać na skrzydle? Pooo co? Lepiej dać szansę Pedro.
1
@LucaBrasi powtórka z 7:0 tyle, że w jednym meczu? Przy takim składzie to całkiem prawdopodobne.
0
@Messibestplayerintheworld a to jak podpisywał kontrakt to nie wiedział kogo ma w kadrze?
0
@AxelF no ale Sane był mimo wszystko ważną postacią w tym zespole, Garcia jeszcze nie. A Garcia też zaraz może odejść za darmo.
2
Sprawa jest bardzo prosta. Garcia chce grać tylko dla Barcelony, Barcelonie na nim zależy. Warto przypomnieć, że City jeszcze kilka miesięcy temu wyceniało Sane na ponad 80M a koniec końców Bayern zapłacił 49M + 11M zmiennych. City też nie ma większego powodu by trzymać Erica na siłę. Hiszpan jest piłkarzem bardzo utalentowanym ale na dzisiaj nie jest faktycznym wzmocnieniem City. Skoro więc nie opłaca im się go ogrywać to lepiej na nim cokolwiek zarobić. To sprawia, że Barcelona jest spokojnie w stanie wynegocjować warunki korzystne dla obu stron. Pozostaje tylko kwestia Umtitiego...
0
@Salwik92 no jeśli spojrzysz na obrońców to wydali krocie a Ci piłkarze albo nie potrafią grać, albo siedzą w szpitalu. Nie wygląda to wcale lepiej niż Dembele i Coutinho.
0
@matirix20 a Semedo jeszcze słabszy.
0
@jeyx77x przynajmniej masz poczucie humoru humoru ;)
17
@bartoszekkk a ja bym wolał Mbappe, szansę na realizację obu transferow są podobne.
0
@stone80 A kiedy i czym robił ten wiatr? Bo akcji 1 na 1 to w jego grze było kompletnie zero.
0
@martin86 szkoda, że ten błysk był w stanie zaoferować 0.7 dryblingu na mecz. Czyli mniej więcej poziom Umtitiego i Busquetsa. No faktycznie, mega błyskotliwy piłkarz.
1
@Olkovsky9 szkoda tylko, że w Bundeslidze nie udowodnił, że zasługiwał na więcej okazji.
1
@matirix20 ten kawał drewna w jeden sezon zrobił lepsze liczby w ofensywie niż Semedo przez całą karierę na Camp Nou. A przy okazji potrafi też bronić.
0
@VeB77 no niekoniecznie. Plotki o zainteresowaniu faktycznie były. Priorytetem może i nie był ale poważne obserwacje już tak.
1
@AlexDark00 no kolejna typowa "10" przy Messim i Griezmannie w składzie to byłaby głupota. Już wystarczy, że wspomniana dwójka to właśnie ofensywni pomocnicy. W środku pola potrzebujemy piłkarzy ruchliwych, dynamicznych, z łatwością do gry 1 na 1. Takich jak kiedyś Iniesta, takich jak dzisiaj gra Puig czy też Aouar w Lyonie.
2
@AlexDark00 Ozil i Eriksen? To nie 2015, to nowy Tony Hawk, tylko, że rapowy.
4
@robsesh no a Ansu wtedy cały sezon grałby w rezerwach.
0
@escarabajo dużo pracował na boisku, robił zazwyczaj bardzo solidne liczby. Nie było powodu by miał odchodzić z Legii.
0
@Szicek10 a dokładny cytat?
1
@Pilka_jest_okragla a gdzie to niby ogłasza?
0
@19cukier48 Todibo to jest słaby.
0
@VeB77 bo wcześniej wybrał Juventus a później Juventus nie chciał go sprzedać?
0
@Herbert no ta średnio wiarygodna wersja jest akurat na rękę wszystkim zainteresowanym. Juventusowi raczej nie na rękę jest narracja, że Arthur za bardzo nie chciał u nich grać.