cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie, Monchu jest na liście z numerem "42".
0
@patrykzmc2000 raczej bym tego nie traktował jako "newsa".
0
@Zoker nie, to osoba która oglądała jego "popisy" w Schalke.
1
@Zoker no do tej pory spędził na wypożyczeniu całe pół roku. Faktycznie, cała wieczność. Jest słaby, nie rozwinął się tak jak oczekiwano to chcą na nim zarobić. Tak to działa wszędzie.
4
@BarcaInfo niech gra jak najwięcej, może kiedyś nauczy się bronić bo w tej chwili pod tym względem jest bardzo słabo...
0
@eckov a dlaczego niby nie powinien usiąść na ławce przy kadrze którą ledwo uda się skompletować?
1
@Zoker wieczne wypożyczenia Todibo?
?????
6
@Pilka_jest_okragla co ta sytuacja pokazuje? W momencie podpisania kontraktu Umtiti był spokojnie TOP3 na świecie na swojej pozycji, miał też niską klauzulę i masę zainteresowanych klubów. No chyba, że w klubie powinni zatrudnić jasnowidza który przewidzi, że dany piłkarz za x lat będzie miał problemy na które w danej chwili nic nie wskazuje.
6
@koksik2700 na szczęście nie zapomnieli ile ważnych bramek zdobył w poprzednim sezonie.
0
@cules100pro Po zakończeniu Ligi Mistrzów wszyscy piłkarze udadzą się na mini wakacje, dopiero po powrocie z nich można się spodziewać prezentacji.
0
@kejdzi To dlaczego Flick przejął tragiczny zespół Bayernu i zrobił z nich maszynę?
30
No to oficjalnie.
1
@Coutinho007 już się bałem, że mówisz o Cou. No w przypadku Griezmanna akurat prawda. Choć od Coutinho też początkowo dyrekcja sportowa oczekiwała kompletnie czegoś innego. No ale on sobie nie poradził na żadnej pozycji.
0
@Coutinho007 przecież pomysł z ustawieniem go w pomocy został bardzo szybko porzucony. O co Ci więc chodzi z pozycją?
0
@kakusus tak, Coutinho jest zdecydowanie za słaby co pokazał w poprzednim sezonie. A w tym sezonie udowodnił to w Bayernie gdzie był tragiczny a dobre mecze można policzyć na palcach jednej dłoni.
No super, że w jednym składzie zmieścił się skrzydłowy/ofensywny pomocnik, środkowy napastnika, prawy obrońca i dwóch środkowych pomocników. Niesamowite wręcz.
1
@Encore no najbardziej kochany to w tej części Manchesteru nie jest. Patrząc na ilość spalonych mostów to i sam raczej nie pała zbyt wielką miłością do City.
0
Freixa nie ma kompletnie żadnych szans. Przy okazji poprzednich wyborów jako jedyny się przygotował i miał swój program. Jaki był efekt? Zdobył mniej głosów od oszołoma Benedito. A przez ostatnie lata nie zrobił zbyt wiele by walczyć o głosy.
0
@kejdzi no od Valverde też każdy miał być lepszy.
0
@tbas czego by nie mówić to narracja Bartomeu akurat Arthurowi i Juve jest bardzo na rękę. Dlaczego miałby dementować i narażać się nowym kibicom?
0
@dariooo no ja potrafię czytać. A Setien jasno na konferencjach mówił, że to jego decyzja.
2
@VenoM *sprzedany bo kompletnie nie potrafi bronić.
0
@speed1 podstawą jest też ruch bez piłki, a Francuz jest jednym z niewielu piłkarzy w kadrze który tego szuka.
1
@umtiti ale wiesz o tym, że to była decyzja Setiena a nie zarządu?
0
@MaŁolat a co ma zarząd do decyzji trenera?
0
@speed1 biorąc pod uwagę, że to on zdobył jedyną bramkę na wyjeździe to można powiedzieć, że w tej chwili zrobił zdecydowanie najwięcej by awansować.
1
@Mixtape no ale on nie może być dalej prezesem.
2
@Transu96 Lacazette nie stał nawet obok kontuzjowanego Suareza.
0
@FCbarca750 są piłkarzami Barcelony? Są. Griezmann nawet miał być ustawiony na pozycji pomocnik gdy Ansu dostawał ostatnio czerwoną kartkę. Stąd liczony jest jako opcja dodatkowa.
3
@heniek168 Busquets, Pjanic, Frenkie, Rakitic, Vidal, Puig, Pedri, Alena, Rafinha, Matheus, Monchu, Collado + Coutinho, Roberto, Griezmann.
No faktycznie, potrzebujemy w tej chwili jeszcze ze trzech pomocników.
1
@Tomo1989 No ale sam sobie wyjaśniłeś o co chodzi. Skoro są w piłce większe pieniądze to wysiłek finansowy może być mniejszy niż kiedyś. Jaki Juventus miał budżet ściągając 20 lat temu Buffona za 50M a jaki ma dzisiaj przy transferze Ronaldo za 100M?