2

@Coutinho007 Cancelo ma swoje wady, w dodatku nie mało. Wątpliwości budzi też to, że nigdzie nie jest w stanie zagrzać długo miejsca. No ale z drugiej strony Semedo nie da się niczym bronić. Jego fani albo nie potrafią podać pół argumentu, albo podają ten o pustym skrzydle (szkoda, że Roberto z tak samo pustym skrzydłem posyła kluczowe podania dwa razy częściej). No ale też na tej stronie ciężko o rzeczową dyskusje jak 95% nie ma zielonego pojęcia o czymś takim jak umiejętność ustawienia.

1

@PatrychoO no wiem, są najlepsi na swojej pozycji. Jedynie Busquets może mieć nieco większą konkurencję. Jednak kto miałby zastąpić Albę i Suareza? Ja Firpo nie skreślam, jednak to jeszcze nie jest ten poziom. A Suarez jest w tej chwili po prostu niezbędny. Zwłaszcza, że nie stać nas na transfer napastnika.

0

@lucca87 weź pod uwagę, że on gra juniorami. A mierzy się z doświadczonymi piłkarzami. Sam talent to trochę za mało na tak twarde rozgrywki.

2

@PatrychoO jakimi znowu wypalencami? W środku pola może postawić na tercet Frenkie, Pjanic i Puig, w ofensywie wystarczy ustawić Griezmanna jak w spotkaniu z Villarreal i to może wyglądać swietnie. Do tego Ansu i Trincao jako opcje zapasowe. Pique nadal jest świetny a jeśli nie on to Araujo zasługuje na minuty, może będzie też Eric. Ta kadra ma naprawdę duży potencjał i w dodatku jest w stanie grać w różny sposób. Trzeba tylko mieć jaja i postawić na młodych. A kto prędzej to zrobi niż trener który zna ich najlepiej?

1

@Wossi61FCB to tak jak u Semedo. U Setiena może i jest troszkę lepszy, jednak wciąż słaby. Dalej nie potrafi się ustawiać, nadal nie wie co ma robić na boisku i podejmuje złe decyzję.

2

@A_Gomesinho_21 do tego 5 bramek i 3 asysty w LE. W poprzednim sezonie 32 bramki i 18 asyst we wszystkich rozgrywkach.

1

@adamslowiczyVEB no wbrew pozorom to nie ma wyjścia. City gra obecnie same mecze sparingowe, nie mają nic do stracenia. A tylko dając mu minuty mogą go przekonać do przedłużenia umowy.

0

@Ratamahatta przez ostatnie trzy lata Francuz stracił ponad 30 spotkań przez urazy. No brzmi super.

2

@MadafakinGuy zatrzymajcie tę karuzele śmiechu bo zaraz ktoś zejdzie na zawał.

2

@Striker a co najlepsze tutaj był zachwyt tym zagraniem. Tak, stracił piłkę.

0

@escarabajo no problem w tym, że Perez akurat u Valverde wyglądał całkiem nieźle. Wyglądał z pewnością lepiej niż Martin.

0

@Coutinho007 od początku była narracja, że to Setien polecił Perezowi transfer bo "wraca Dembele". Od początku też była narracja, że to Setien nalega na transfer. Później się okazało, że to Setien chce Braithwaite gdzie zarząd ponoć bardziej celował w tańszego Angela.

5

@escarabajo no i super. Ale widzisz, różnica polega na tym, że Perez to wychowanek a Braithwaite jest przeciętnym piłkarzem, o wiele starszym i w dodatku droższym.

13

Pierwsze trafienie Carlesa Pereza w Serie A. A Setien wolał go wyrzucić z klubu by kupić Braithwaite...

https://x.com/sfovandnis/status/1286034648896806913

1

@TheGoldenEleven biorąc pod uwagę świetną dyspozycję Sancheza w ostatnich tygodniach to może i tak. Jednak do podgrzewacza ławki czy rezerwowego to jednak daleko.

2

Poziom absurdu tutaj czasami sięga niesamowitych wręcz granic. Poniżej można znaleźć kilka postów jak to Lautaro nie stał się teraz zmiennikiem i usiadł na ławce. Jakie są fakty?

7/10 razy w pierwszym składzie po wznowieniu rozgrywek.
Czy na tej stronie jest rozumiane pojęcie takie jak "rotacja"?

3

@Kamilos84 znowu ławka? No tak, aż trzeci raz usiadł na ławce w ostatnich 10 spotkaniach po wznowieniu rozgrywek. Naprawdę, najpierw myśl, później pisz.

0

@Lares tak go przyspawał, że po wznowieniu rozgrywek 7/10 w pierwszym składzie.

1

@dariooo no choćby w reprezentacji Holandii jest "9". We Francji się zdarzało grać choć najczęściej ostatnio grywa za plecami Dembele.

1

@Mario96w to już brzmi lepiej, choć z drugiej strony to by tworzyło ogromne pole do sprzedawania spotkań.

1

@dorszyk22 w takim układzie gra na 1:0 jest zdecydowanie bardziej opłacalna niż 4:3. A chyba nie muszę wspominać który wynik jest ciekawszy z perspektywy kibica. Uważam, że taka zmiana byłaby bardzo zła dla piłki. I tak już zabijamy kreatywność i technikę na rzecz taktyki i przygotowania fizycznego.

0

@Statistics mimo wszystko, operacja w większości wypadków jest zdecydowanie lepszą opcją od leczenia zachowawczego które długoterminowo nie daje zbyt dobrych efektów. Poza tym zdrowie może i jego, jednak z drugiej strony klub płaci mu 10M rocznie podczas gdy Francuz nie jest w stanie wywiązywać się ze swojego zadania. I to z własnego wyboru.

1

@barteq przede wszystkim nie patrzyłbym jedynie na bramki ligowe. Te 15 bramek we wszystkich rozgrywkach wygląda już solidnie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wagę tych bramek. A ta na ogół była spora. Pozostaje liczyć, że ktokolwiek będzie trenerem Barcelony w przyszłym sezonie to nie będzie dalej marnował go na skrzydle. Griezmann grający centralnie z Puigiem i Pjanicem za plecami może
odwalać kawał dobrej roboty dla zespołu.

4

@Statistics o jego profesjonalizmie najlepiej świadczy fakt, że Francuz ignorował zalecenia klubu który sugerował operację. Zamiast tego postawił na swoim i od dwóch lat nie nadaje się do gry w piłkę na najwyższym poziomie.

2

@prodigy no Braithwaite zagrał tyle spotkań na pozycji "9", że hoho.

0

@sendesara w porównaniu z Hazard emisji już go jednak bronią. Zwłaszcza, że Belg ma liczby na poziomie Asensio.

0

@BarcaInfo po prostu wiedzą, że będzie ciężko oddać gdzieś Umtitiego i Firpo. A to jedyna możliwość by sprowadzić Alabe.

0

@Arkon a czyli to wyjaśnia, że Hazard był w tym sezonie lepszy?

4

A wystarczyło nie wyrzucać z klubu Pereza... Wystarczyło dać szansę Collado.

Kolejny wielki sukces Quique Setiena. Jego kadencja w tym klubie przejdzie do historii.

2

@Coutinho007 zobaczymy, w rezerwach Riqui wybrał numerek "6". Zobaczymy czy będzie chciał go zatrzymać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?