cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@bernardFCB Barcelona powinna rozważyć powrót do klubu Aleixia Vidala, takiego skrzydłowego/obrońcy nam brakuje, prawda?
0
@grejtxkrzychu dajemy im przeciętnego piłkarza który z profesjonalizmem ma wspólnego tyle co Dembele z okazem zdrowia.
Dostajemy w zamian o wiele lepszego piłkarza, w dodatku ogromnego profesjonaliste który przy takim prowadzeniu się ma jeszcze kilka lat na wysokim poziomie.
1
@grejtxkrzychu bo oba kluby na tym korzystają?
1
@Barca1992 Mercedes może i jest poza zasięgiem ale tegoroczna walka w środku stawki zapowiada się najlepiej od lat. O ile jeszcze Max jest pewny zajęcia 3 miejsca tak pozostałe miejsca to jedna wielka zagadka.
1
@pepo_barcarzadzi no cóż, jeśli dla Ciebie tak żenujący dorobek w ataku jest solidny a masa błędów w defensywie to solidna gra to proszę bardzo, twój wybór.
0
@Striker zabawa polega na tym, że ani Juventus ani Arthur oficjalnie nie mogą niczemu zaprzeczyć. Bo jakby mieli to odebrać fani Juve? "Nie chciałem u was grać ale jestem"? Narracja, że to Arthur chciał do Juventusu jest korzystna dla wszystkich trzech stron, być może to nawet cześć całej umowy?
Choć wiadomo, że w te słowa Bartomeu raczej nie ma co wierzyć. Chyba zbyt dużo dobrych źródeł donosiło o całej sprawie.
2
@pax kolega wskaże zapewne drybling i szybkość. Szybkość której w defensywie prawie nigdy nie wykorzystuje i drybling którym praktycznie nigdy nie zdobywa terenu.
A nawet jeśli już to zrobi to zaraz jego braki w pozostałych aspektach to zniweczą.
2
@pepo_barcarzadzi no to wielka szkoda, że już takiemu Roberto to nie przeszkadza. No ale Semedo ma ze wszystkim problem.
Najpierw to defensywny Valverde i to, że nie grał w każdym meczu po 90 minut, teraz brak skrzydłowego. Że wam się nadal chce szukać wymówek... Ciekawe co będzie następne.
9
@Marjando zdecydowanie lepiej niż Semedo.
4
@Dominikpiqe no tak, potrzebujemy w kadrze 47 gwiazd, po 5 na każdej pozycji. Taki klub jak Barcelona nie ma prawa mieć solidnego piłkarza który zagra na 5 pozycjach na dobrym poziomie.
1
@socha jeśli sobie nie radzisz w firmie to dostajesz wypowiedzenie a nie podwyżkę.
1
@Firestone to dlaczego nie broni a w ofensywie notuje kluczowe podania dwa razy rzadziej od Roberto?
2
@pepo_barcarzadzi no masz swoje zdanie tylko szkoda, że nie potrafisz go odpowiednio uzasadnić. Jeśli chodzi o kluczowe podania to nadal jest prawie najgorszy w całym zespole (po wyłączeniu stoperów i Braithwaite). O jego bledach w defensywie szkoda nawet rozmawiać, nie wraca za rywalami, zostawia ogromne dziury i tragicznie się ustawia.
Może to Ty powinieneś obejrzeć dokładnie jego występy?
1
@KapiFCB @dafik85 myślę, że zdecydowanie wiele więcej klubów by się wku... Gdyby ich zawodnik po dwóch latach w klubie dalej miał problemy z kondycja, co chwilę łapał kontuzje i łamał regulamin klubowy.
3
@KapiFCB o ile to, że Arthur sam poprosił o transfer jest mocno kontrowersyjną tezą tak Arthur swoim zachowaniem po tym wszystkim jasno pokazuje, że klub postąpił właściwie.
1
@tobiasson92 i co z tego? Obawiam się, że trenował ciężej niż którykolwiek bramkarz w Ekstraklasie. A ogromne doświadczenie w tym wypadku zrobi swoje.
No i zastanawia mnie co miałeś w głowie wspominając o Astizie. Bo chyba zdajesz sobie sprawę, że piszesz o piłkarzu zespołu rezerw któremu bliżej do trenera niż piłkarza pierwszego zespołu?
1
@tobiasson92 przypominam, że mówisz o lidze gdzie wyróżnia się 35 letni Kuciak a Malarz w wieku 37 lat był najlepszym bramkarzem ligi. A obawiam się, że żaden z nich nie stał obok Boruca. A Artur to jednak klasa i doświadczenie które poza sportowym poziomem będzie raczej dobrym wsparciem dla Miszty który talent ma nie mniejszy niż Majecki.
1
@Tomo1989 a jak możemy zostać z obecną kadrą skoro liczy ona 35 zawodników?
0
@DanielOOL no tak, wcale w pierwszym zespole nie ma Puiga i Pedriego. No ja rozumiem, że chcecie mieć średnią wieku 18.4 w pomocy i sprzedać wszystkich ale wyglądałoby jednak czasem pomyśleć.
1
@Nolife1899 a co ma jedno do drugiego? Ake jest lewonożny i będzie rozważany jako zmiennik Laporte lub lewy obrońca.
Garcia jest prawonożny i zaraz może opuścić City za darmo jeśli tylko będzie chciał.
2
@Avatarr w twojej wypowiedzi jest niewielki błąd.
Nie raz na jakiś czas a bardzo często żyje.
Nie prawa strona a lewa.
Nie nasza a rywali.
0
@Coutinho007 dlatego Ansu i Puig zapewne zaczną na ławce. Jedyna nadzieja, że może zagramy podobnie jak z Villarreal.
4
@Ansufati123 patrząc na postawę Arturo Vidala to Monchu dzisiaj wchodzi do składu i wygląda o wiele lepiej. Również świetnie czyta grę i potrafi wejść w pole karne, jednak w przeciwieństwie do Arturo to piłka przy nodze mu nie przeszkadza. Zdecydowanie zasługuje na szansę w pierwszym zespole.
0
@Tomo1989 no cóż, chciałbym Ci tylko przypomnieć, że Mercedes w zamian za fotel dla Russella zaoferował Williamsowi kilku milionową zniżkę na silniki. Więc wciąż nie mówimy o kierowcy który fotel w F1 dostał za sam talent tak jak Kubica na początku swojej kariery. Program Mercedesa to jedno, fotel w samej serii to drugie.
Może dlatego powinieneś wspomnieć, że Kubica autem niższej serii potrafił faktycznie walczyć z kierowcami WRC? A wydaje mi się, że to dość duże osiągnięcie. Ilu znasz innych rajdowców którzy byli w stanie to zrobić?
0
@Kwiatek67 no sporo ludzi ma ubaw czytając komentarze osób które nie mają zielonego pojęcia o czym piszą, tak jak Ty w tym przypadku.
0
@333tricampeones333 zanim zaczniesz obrażać ludzi to może się najpierw zainteresuj tematem zamiast się kompromitować.
Barcelona najpierw sprzedała do Juventusu Marquesa za 8M (młodego napastnika który miał pół roku do końca kontraktu, nie grał w rezerwach i zaraz miał odejść za darmo) a dopiero później za taką samą kwotę wzięła Perreire. Znów chodzi o kwestie księgowe.
1
@Tomo1989 gdyby nie pieniądze... Gratulacje, udało Ci się odkryć, że 80% foteli w F1 jest zajmowanych przez bogate dzieciaki i sam poziom nie jest tutaj kluczowy.
No tak, wygrał WRC2. Z tym, że mógłbyś jednak wspomnieć, że potrafił wygrywać odcinki z takim Ogierem mimo samochodu niższej kategorii. Choć to pewnie nie pasuje pod tezę.
No i to umniejszanie DTM... To nic, że ta seria to odpowiednik F1 pośród samochodów "seryjnych". To nic, że to bardzo prestiżowa seria.
2
@NeroTFP no ale piłka nożna to nie są jedynie bramki. Super, że strzela dużo bramek. No ale Immobile też to robi.
Czysto piłkarsko De Bruyne i Neymar są dzisiaj po prostu lepszymi piłkarzami niż Ronaldo.
1
@tbas no ale wiesz, że on nie gra na "pozycji Busquetsa" w reprezentacji Holandii? Wiesz, że w Ajaksie też na tej pozycji nie grał?
Cofnięty pomocnik a jeden z dwóch pivotow to zdecydowanie nie to samo.
2
@Encore ale on nigdy nie był defensywnym pomocnikiem jak Busquets. Ma zbyt duży ciąg na bramkę i skłonność do nie trzymania pozycji. Zarówno w reprezentacji Holandii jak i w Ajaksie miał obok siebie drugiego pivota który go wtedy zabezpieczał. Oczywiście może się rozwijać w tym kierunku, jednak to ograniczy jego spore atuty które pokazywał w Holandii.
Z drugiej strony ma też zbyt duże braki w grze stricte ofensywnie by występować na pozycji "8".
Na ten moment jego pozycją powinien być pivot u boku kogoś takiego jak Pjanic albo Monchu (tak, to są kompletnie inne typy piłkarzy, wiem.) a przed nimi, na pozycji numer "10" byłoby miejsce dla Puiga, Griezmanna lub Messiego.