7

@Coutinho007 oby został jeszcze na jeden sezon. Wtedy będzie większa szansa, że uda się go sprowadzić na Camp Nou. Choć nie ukrywam, że wizja sprowadzenia go już teraz i wysłania Ansu na dwuletnie wypożyczenie jest nader kusząca.

4

@Konias4318 no tak, zjazd Modrica to z pewnością nie jest efekt tego, że zaraz kończy 35 lat i jest zaledwie rok młodszy od Iniesty który od dwóch lat jest na "emeryturze".

11

@Cvzx obecna sytuacja raczej wyklucza transfer Sancho.

6

@Kettger myślę, że gdyby Ci piłkarze grali na odpowiednim poziomie i spełniali pewne wymagania to nikt by ich nie wypychał. Także to chyba całkiem jasny sygnał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x ma wszystko? I dlatego popełnia masę błędów w defensywie i nie wnosi zbyt wiele do ataku? W samej La Liga jest kilku znacznie lepszych prawych obrońców od Semedo. Nawet Barcelona ma dwóch takich na kontrakcie.

0

@eckov jeśli nikt z ataku nie odejdzie to Ansu nie ma zbyt wielkich szans na grę. Nawet biorąc pod uwagę wypożyczenie Trincao które jest całkiem prawdopodobne. W ostatnich spotkaniach nawet Braithwaite był przed Fatim u Setiena...

0

@eckov Dembele, Griezmann, Suarez, Braithwaite, Messi, Trincao. Wbrew pozorom tych napastników mamy całkiem sporo. A patrząc na dotychczasowe decyzje Setiena... No liczba minut Ansu może nie być zbyt optymistyczna.

2

@messi564 W czym Cancelo jest lepszy od Semedo? Przede wszystkim w ofensywie gdzie Semedo notuje więcej kluczowych podań jedynie od stoperów i bramkarzy Barcelony. Pozostali piłkarze z pola notują znacznie lepsze wyniki.

Semedo miałby dostać kolejny rok? Trzy lata podczas których nie zrobił nawet pół kroku do przodu to mało? W tym sezonie dostał pierwszy skład nie dając ku temu żadnych argumentów i nadal płacz, że gra za mało.

A Semedo nie zostawia dziur? W tym sezonie już zawalił kilka bramek i nie broni go absolutnie nic. A to, że Cancelo jest jeszcze słabszy w tym aspekcie? No ciężko się nie zgodzić. Ale coś za coś, wolę piłkarza który ma jakąkolwiek mocną stronę.

Kolejna kwestia to finanse. Jeśli Semedo zostnie to musi dostać nowy kontrakt, nie ma innej opcji. A tu wchodzi oczywiście podwyżka i fakt, że co 50 spotkań trzeba płacić zmienne za jego transfer. Wymiana na Cancelo z finansowego punktu widzenia byłaby świetnym ruchem. Zwłaszcza, że wygeneruje zysk operacyjny który w obecnej sytuacji jest tym bardziej potrzebny.

0

@Messibestplayerintheworld Guardiola też coś widział w Danilo czy właśnie Cancelo.

0

@Chwytliwy biorąc pod uwagę tylko ten sezon to obawiam się, że ten Bentancur wcale nie jest słabszy niż ktokolwiek z naszego środka pola.

0

@Chwytliwy no ale w Juventusie wcale nie będzie miał łatwiej. Po stokroć wolę Sandro niż te wszystkie Ndombele czy inne Pogby. Zwłaszcza, że 30M to bardzo kusząca cena jak za taki talent.

0

@Chwytliwy jeden fantastyczny mecz i trzy średnie = niezbyt dobry?

0

@Chwytliwy jaki środek pola ma Italia? Jorginho, Barella, Zaniolo - chyba nie najgorszy zestaw. A są jeszcze Verratti, Pellegrini i Sensi. Może Sandro jest jednak nieco lepszy niż Ci się wydaje?
I chciałbym przypomnieć, że biorąc pod uwagę odejście Arturo i Ivana to w kadrze mamy trzech pomocników. Oczywiście potrzebujemy kogoś bardziej ofensywnego ale czterech pomocników to wciąż mało.

0

@Greenalley dlaczego go brała? Bo można było go mieć za grosze a talent chłopak ma. I jak widać dobrze, że go wzięli bo teraz mogą na czysto zarobić koło 20M.

4

@Mns21 jak tak bardzo go chce to niech wyłoży 20M z własnej kieszeni na jego zmienne.

0

@Chwytliwy a Arthur skąd przyszedł? Przecież Tonali ma o wiele, wiele lepsze CV niż Arthur w momencie transferu. Gra w o wiele lepszej lidze, wyróżnia się w niej i dodatkowo zadebiutował w reprezentacji Włoch grając w dwóch ostatnich meczach po 90 minut. A pod względem asyst wyprzedza wszystkich naszych pomocników.

0

@Chwytliwy rozegrał całe cztery mecze, świetny materiał do analizy. Zwłaszcza, że z Interem był fantastyczny.

0

@Coutinho007 ja akurat miałem bardzo wiele obaw w kontekście Coutinho. Choć spodziewałem się, że akurat na skrzydle sobie jakoś poradzi. No wyszło jeszcze gorzej... Ale o ile Coutinho można luźno wypożyczyć na kolejny sezon tak co z Dembele? Jego kontrakt wygasa w 2022...

3

@Coutinho007 przypominam, że Coutinho brakuje kilkunastu spotkań by klub musiał zapłacić za niego kolejne 20M. To powinno zamknąć temat. Oby projekt nowego Newcastle przekonał Brazylijczyka.

0

@Chwytliwy niezbyt dobrego rezerwowego? To żart? W ostatnich latach był uważany za jednego z najlepszych i najpewniejszych bramkarzy La Liga. Jest spokojnie wart blisko 20M i myślę, że kwotę w granicach 18M spokojnie można uzyskać.

0

@Chwytliwy Tonali może też grać jako "8" a przypominam, że z klubu odejdzie prawdopodobnie Rakitic i Vidal więc jedynym zmiennikiem dla podstawowego tercetu będzie... Nikt. A przy zdrowiu Arthura będzie mu bardzo łatwo o sensowne minuty. Zwłaszcza, że mówimy o chłopaku który naprawdę sporo potrafi.

0

@Striker fakty które są nam dostępne. Na ogół zainteresowanie samo w sobie nie jest tajemnicą. A obawiam się, że gdyby faktycznie zainteresowane było pół europy to byłoby na ten temat więcej informacji. Jeden klub może i byłby w stanie ukryć zainteresowanie. Ale na ile prawdopodobne jest to, że faktycznie chce go wiele klubów i nic na ten temat nie wiadomo?

0

@BarcaInfo o, znowu zmiana tematu. Jakie to przewidywalne. W dodatku się powtarzasz i udowadniasz, że nie potrafisz lub nie chcesz czytać. No cóż, dziękuję za "dyskusję".

@Douglasinho własne zdanie to jedno, ale czasami mamy do czynienia z suchymi faktami. Jasne, możesz powiedzieć, że lód jest dla Ciebie gorący ale generalnie to nie ma odzwierciedlenia w faktach. I tak jak mówisz, możemy się spierać na temat samego Todibo ale ta jedna akcja jest chyba jednak binarna.

0

@BarcaInfo jako argument podaje to, że jest słaby w defensywie. I robię to od dawna. Ale Ty tego nie rozumiesz, sam jarałeś się jego stratą na własnej połowie po głupim i bezmyślnym zagraniu... Z czym do ludzi?

W tym wątku chcę wywołać dyskusję na jego temat. I opieram się na doniesieniach o jakich najgłośniej w mediach.

Zabawne jest też to, że najpierw bronisz się tym, że żaden klub nie weźmie kogoś bez doświadczenia a jak dostałeś w twarz nazwiska to nagle sugerujesz, że może go jednak chcą ale w sumie to nie wiadomo... No bez jaj.

0

@Douglasinho no można wyrazić swoją opinię i nie można we wszystko wierzyć. Jednak podejście typu "ja tak uważam" to nie jest argument w dyskusji. Staram się operować na znanych faktach.

Poza tym chciałbym tylko przypomnieć, że kibice tutaj jarali się filmikiem gdzie Todibo zagrał piłkę raboną. Problem w tym, ze w tej sytuacji Todibo stracił głupio piłkę, nawet chyba jeszcze na własnej połowie. To był czysty kryminał dla obrońcy. A tu wiwaty i zachwyt...

0

@BarcaInfo Diego Dalot - 8 spotkań w FC Porto - kupiony przez United za 22M Euro.
William Saliba - 19 spotkań w Saint-Étienne - kupiony przez Arsenal za 30M.

Dlaczego Angielskie kluby ich wzięły mimo gry na wysokim poziomie a Todibo już nikt poważny nie chce?

@Douglasinho i dlatego uważasz, że eksperci z La Rambli znają się lepiej niż dyrekcje techniczne wszystkich dużych klubów, tak? Bo tu nie chodzi tylko o Barcelonę a przecież i o inne kluby.

0

@BarcaInfo BVB czy RB Lipsk. To kluby na poziomie LM które słyną z ogrywania tego typu piłkarzy? No taki Todibo chyba pasuje do ich koncepcji, prawda? Poza tym serio? Gdzie Ty widzisz problem? Teraz kluby wydają po 40M za piłkarzy którzy nawet nie zadebiutowali albo mają po 16 lat. Czy to taki wielki problem kupić piłkarza za 15M i wypożyczyć go na dwa sezony?

@T_TG dwa katastrofalne sezony? W drugim sezonie to on był już piłkarzem pierwszego składu i można powiedzieć, że gwiazdą. Więc krótko mówiąc, mylisz się.

@Douglasinho według Ciebie i ekspertów z La Rambli może i tak. Kwestia tego, że dziwnym trafem ludzie którzy faktycznie się znają na piłce mają najwidoczniej co do tego wątpliwości.

0

@Bagsik88 może jest jakiś powód dlaczego w United od tylu lat nie potrafi pokazać swojej wartości? Jakoś nie przekonuje mnie wydanie 100M i oferowanie 15M za sezon komuś kto przez ostatnie 4 lata na wysokim poziomie rozegrał jedynie kilka spotkań w reprezentacji.

Nie mówię, że Serb jest złym piłkarzem. Po prostu to nie jest rozgrywający o którym pisałeś.

5

@arda Dembele nie wykorzystał żadnej z szans? Nie żeby co ale Francuz zespołowi dał o wiele więcej niż Arthur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?