4

Chłopie daj statremu Messiemu odpocząć,bo widać u niego dopiero zmęczenie!!!!!

0

@Ghotti I więcej od Langleta to śmiech na sali jest!!!

1

@lukas10 Jaki wielki ostatnio zgasł jak Piątek,do tego taką kase za niego chca niech gnije w tym Interze!!!

15

To śmieszne jest takiego Gomesa 3 sezony trzymali Dembele 3 sezon ale nawet nie zagrał jak połaczyc jego wystepy całej rundy,a Couthinio i Griezzman już po sezonie na straty spisują śmieszny ten prezesina jest choćby nas polski Lato.

0

@xavi890 Nie z trenerem a dziadkami leśnymi!!!

0

@TheGoldenEleven Fati też nie pogra jak bedą grac twardo jeszcze nie ten czas,w drugiej polowie powinien wejsc.

31

Za takie zachowanie to powinien zostać ukarany on powinien wykonywac polecenia a nie gwiazdorzyc!!!Widzę że Messi zaczyna się robić problemem Barcy.

3

Fati jak gra od poczatku to tez nieweiele wnosi,on musi narazie wchodzic na podmeczonego rywala.

1

@Bocheno1 Szuka się na boisku!!!

0

@RydwanFaraona Dembele tez szklany a go dalej trzymaja!!!!

0

@johny11 Zapomniałeś kolego o Eto.

1

Zobacz kiedy ostatnio strzelił Lautaro Martinez którego chce kupić Barca za kosmiczną kwotę.Taki grajek jednego sezonu.

2

@Alcazar Przynajmniej by powalczył w przeciwienstwie do tych emerytów.

1

@pep10 Dokładnie Messi już nie ma 2dziestu paru lat żeby grać od dechy do dechy organizmu nie oszukasz kolega Suarez również na 60 min max sie nadaje.Arthur jakoś mnie nie przekonał przez te dwa lata gry u nas ,następny Dembele wiecznie kontuzjowany z ogromną gażą.Powinien wrócić couthinio i dostać prawdziwą szansę z griezmanem bez messiego zagrac pomoc couhinio ,De Jong i Vidal np ewentualne któryś z młodych.Skreslili go już po sezonie a Dembele siedzi trzeci i nic nie pokazał do tej pory.

0

@Greenalley Na emeryturke w przyszlym sezonie za free do sevilli.

0

@Ogonek45 Dembele to chyba przeceniasz,on wiecznie na l4 siedzi.

0

@slayer Oszczednosci powinni szukac na zawodnikach którzy sa przepłacani taki Dembele to powinien na l4 dostawac najwyzej mln z tych jego 7.To jego powinni się pozbyć.

0

@geass Od Suareza w tym momencie to chyba gracz z okregówki by sie lepiej pokazał napewno by mu się chciało.

2

@marcin000019 wpusc mlodego a zobaczysz jak sie biega a nie statyczny stary Rakitic!!!

0

Rakitic Nie był może zbyt widoczny, ale zrobił swoje. W 1’ dobrze wychodził na wolne pole, ale nie otrzymał piłki. to jest dobre kazdemu mozna tak napisac i podniesc ocene.

0

@Cobra303 zobacz jak on sie porusza po boisku,i gdzie zagrywa pilke.Najlepszy to chyba w meczu sprzed dwóch lat bo ostatnio to ma ciezary w nogach i nie podejmuje zadnych ryzykownych dogran do przodu.

2

Semedo za nisko dopiero po jego wejsciu ruszyla prawa flanka.Suarez na równi z Grizmanem przeciez on mial jeden kontakt z pilka i skiksował kto to ocenia.Rakitic gra do tylu i zjebka od Messiego za passiv.

0

@SinMistico Przeciez mial ze dwa kontakty z pilka i dogrywał do najblizszego zawodnika.:-)))

3

@xavi890 Ale jest lepszy od Dembele bo przynajmniej jest i gra i dużo daje w defensywie bo tak naprawde to jest tylko 10 Messi juz rzadko gra w odbiorze a i Rakitic jaksos wczoraj uciekał od gry momentami zapominałem ze jest na boisku jak juz dostał pilke to szybko oddac do najblizszego zawodnika Arthur podania do tyłu i bez motoryki słaby wystep tych panów.

5

każdy bez Hamulca Rakitica!!!

0

@hazo428 A skąd wiesz że nie wskoczy w pierwszy sład jak będzie w gazie,nie można odrazu stawiać że to rezerwowy.

4

Dajcie sobie siana z tymi transferami na ten sezon,Couthinio niech wróci i dostanie prawdziwa szanse takie gomese i Dembele dostaja po trzy sezony szans i niczego nie wnoszą a chłopa po jednym sezonie skreślaja w dodatku z wuefistą na ławce trenerskiej no zarząd to śmiech starego Rakitica powinni sie pozbyc a nie młodych wypychać.

1

@Scross Lautaro tez jakis wielkich stat nie ma to jego pierwszy lepszy sezon i juz wolaja 100mln za niego smiech!!!!

0

@Midast Kolega jak najbardziej ma racje,było to widac w meczch z Realem w poprzednim sezonie jak kontuzjowani byli messi i suarez.

0

@MarioVeB! Nie ze nie chce tylko mu nie chcą dać podwyżki a za co taki Dembele zgarnia 9 mln za sezon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?