0

Dramat.Messi wypoczywa i nic to nie wnosi.Busi to już do Barcy B się nadaje.

1

@michalch9 Jakiej obrony przecież on nawet nie udaje że broni strata i głowa w dół.Taki kapitan.Dużo lepiej wygląda gra jak jego nie ma.

0

@Tatazolwinia Dwa błędy ale młody jest i jeszcze się uczy,fajnie z piłką wychodzi ma zadadki na dobrego grajka.

0

@Piotrek_OSW Po pierwszym trafili w słupek.

0

@Borneo I po co na emeryture będzie dorabiał.Już nie bedzie najmłodszy.

1

@Bartex Brat Gomesa!!!!

0

@Majsteer co ty p..sz po co bramkarz tam wyszedł a Pique żle przyjął ale ile od Pola karnego.

5

A gdzie Messi coś go nie widać w drugiej połowie???

1

@JiqSaw Brawo ty,Piqe awoim doswiadczeniem dużo robi samym ustawieniem dużo odbiorów ma.

2

@noface Antek daje wiecej jak Pedri!!!

0

@Bulos11 Jeżeli chodzi o sezon to nie było lepszego,nawet Messi był cieniem samego siebie a i teraz jeszcze nie odzyskał formy.

0

@Bulos11 Nie jeden napastnik chciałby mieć takie liczby nawet jak by mu dogrywali to niewielu ma takie liczby.Nie jedna drużyna by chciała takiego drewniaka mieć w drużynie.

5

@Bulos11 To chyba nie ogladasz jego meczów potrafi technicznie nawet z wolnego uderzyc,co Messiemu ostatnio wogóle nie wychodzi poprzedni i ten sezon napewno nie należa do Leo.Może za bardzo chce,powinien troche odpocząć i poczuć głód grania,może by się odrodził.

0

Starość nie radość,młodość nie wieczność!!!

0

@mildan1704 Ja kibicuje barcelonie !!!!a nie Messiemu ,jak gra na taka krytyke zasługuje jak kazdy inny zawodnik.

1

@mildan1704 sam żeś pajac Messi też ostatnio mistrz zmarnowanych szans,jakoś nikt po nim nie jedzie a do tego truchta po boisku.

0

@El Plutoninho Brathwait przynajmniej 3 klasy niżej tu się z tobą zgodzę.

0

@PJ777 a wczesniej cztery lata pauzy,jak na taki klub to troche mało.

0

@PJ777 Zobacz kiedy strzelił ostatniego gola w lidze mistrzów na wyjezdzie.

0

Przy jego obecnej formie to raczej ciężko będzie inaczej!!!

0

@gaq Po co kopać się po czole jak przez wiekszosc poprzedniego sezonu.

0

@Alan_fcbfan Dembele to jezdziec bez Głowy nigdy nie byłem za jego transferem a Grizmann myśle że z czasem zacznie się poprawiać.

1

@Alan_fcbfan Wkładał , ale jest bez formy i był jednym z najgorszych na boisku .Nikt nie mówi że prosta ale niech zacznie grać więcej zespołowo i odpocznie ze dwa mecze,to może mu się bardziej będzie chciało.

0

@Alan_fcbfan Inne czasy inny sport wybrałem.A na hali grałem i też potrafie technicznie strzelić.a jak nie wychodzi to innemu się oddaje nie zasze jest dobry dzień.

1

@Alan_fcbfan Fati jakoś swojej szansy nie wykorzystał to jest doświadczenie kolego Grizmann je ma.A Messi lata i widać że formy nie ma a ten ostatni wolny to ja bym lepiej wykonał.

0

@Pawlusek Messi bo Grizmann chociaż broni!!

0

@PJ777 Messi też dzisiaj do zmiany bo ewidentnie mu nie idzie i przez to sie irytuje.Chlop potrzebuje odpoczynku i to conajmniej dwóch spotkań.

0

@ramon59 Racja!!!

0

@ToJa79 Co ty hamulcowy musi być ktoś musi spowalniać akcje bo nie nadażają:-)))

1

Hamulcowy musi być!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?