catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dramat.Messi wypoczywa i nic to nie wnosi.Busi to już do Barcy B się nadaje.
1
@michalch9 Jakiej obrony przecież on nawet nie udaje że broni strata i głowa w dół.Taki kapitan.Dużo lepiej wygląda gra jak jego nie ma.
0
@Tatazolwinia Dwa błędy ale młody jest i jeszcze się uczy,fajnie z piłką wychodzi ma zadadki na dobrego grajka.
0
@Piotrek_OSW Po pierwszym trafili w słupek.
0
@Borneo I po co na emeryture będzie dorabiał.Już nie bedzie najmłodszy.
1
@Bartex Brat Gomesa!!!!
0
@Majsteer co ty p..sz po co bramkarz tam wyszedł a Pique żle przyjął ale ile od Pola karnego.
5
A gdzie Messi coś go nie widać w drugiej połowie???
1
@JiqSaw Brawo ty,Piqe awoim doswiadczeniem dużo robi samym ustawieniem dużo odbiorów ma.
2
@noface Antek daje wiecej jak Pedri!!!
0
@Bulos11 Jeżeli chodzi o sezon to nie było lepszego,nawet Messi był cieniem samego siebie a i teraz jeszcze nie odzyskał formy.
0
@Bulos11 Nie jeden napastnik chciałby mieć takie liczby nawet jak by mu dogrywali to niewielu ma takie liczby.Nie jedna drużyna by chciała takiego drewniaka mieć w drużynie.
5
@Bulos11 To chyba nie ogladasz jego meczów potrafi technicznie nawet z wolnego uderzyc,co Messiemu ostatnio wogóle nie wychodzi poprzedni i ten sezon napewno nie należa do Leo.Może za bardzo chce,powinien troche odpocząć i poczuć głód grania,może by się odrodził.
0
Starość nie radość,młodość nie wieczność!!!
0
@mildan1704 Ja kibicuje barcelonie !!!!a nie Messiemu ,jak gra na taka krytyke zasługuje jak kazdy inny zawodnik.
1
@mildan1704 sam żeś pajac Messi też ostatnio mistrz zmarnowanych szans,jakoś nikt po nim nie jedzie a do tego truchta po boisku.
0
@El Plutoninho Brathwait przynajmniej 3 klasy niżej tu się z tobą zgodzę.
0
@PJ777 a wczesniej cztery lata pauzy,jak na taki klub to troche mało.
0
@PJ777 Zobacz kiedy strzelił ostatniego gola w lidze mistrzów na wyjezdzie.
0
Przy jego obecnej formie to raczej ciężko będzie inaczej!!!
0
@gaq Po co kopać się po czole jak przez wiekszosc poprzedniego sezonu.
0
@Alan_fcbfan Dembele to jezdziec bez Głowy nigdy nie byłem za jego transferem a Grizmann myśle że z czasem zacznie się poprawiać.
1
@Alan_fcbfan Wkładał , ale jest bez formy i był jednym z najgorszych na boisku .Nikt nie mówi że prosta ale niech zacznie grać więcej zespołowo i odpocznie ze dwa mecze,to może mu się bardziej będzie chciało.
0
@Alan_fcbfan Inne czasy inny sport wybrałem.A na hali grałem i też potrafie technicznie strzelić.a jak nie wychodzi to innemu się oddaje nie zasze jest dobry dzień.
1
@Alan_fcbfan Fati jakoś swojej szansy nie wykorzystał to jest doświadczenie kolego Grizmann je ma.A Messi lata i widać że formy nie ma a ten ostatni wolny to ja bym lepiej wykonał.
0
@Pawlusek Messi bo Grizmann chociaż broni!!
0
@PJ777 Messi też dzisiaj do zmiany bo ewidentnie mu nie idzie i przez to sie irytuje.Chlop potrzebuje odpoczynku i to conajmniej dwóch spotkań.
0
@ramon59 Racja!!!
0
@ToJa79 Co ty hamulcowy musi być ktoś musi spowalniać akcje bo nie nadażają:-)))
1
Hamulcowy musi być!!!!