catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kaamil1910 A to on jest zablokowany,myślałem że to jego max.dzieki za uświadomienie!!
0
@DzizuSS No Messi też ostatnio nie pociągnął!!!!
1
@DonRybson Tylko pensje trzeba by mu opłacać do końca kontraktu:-))
28
Taki Malcolm go zjadał na śniadanie!!!!
0
@MaŁolat Dokładnie tak a czekanie na powrót Piqe który swoje lata ma za sobą to już żenada w takim klubie!!
0
@pasquda To samo o Messim możesz powiedzieć.
1
@Jamiro Na ławce tak naprawdę to nie mamy żadnego zawodnika może poza Rikim któremu sie chce i ma jakieś umiejetności a wynalazki typu Trincao czy Braitdrewno to nieporozumienie w Barcelonie!!!!
0
@pasquda Grizmann bez formy ale dzisiaj swoje zrobił!Z resztą się zgodzę chociaż Messi nie powinien dzisiaj wychodzić widać było że jest niedoleczony.
1
@Totti94 Myśle że Messi zostanie widać u niego znowu radośc z gry to się przekłada na bramki.Zarobki napewno dopsuje do panującej sytuacji.
0
@igimigi18 Napewno pensja była za wysoka ale nie wierzę że by się nie zgodził na obniżke.Szkoda bo oczy bolą jak wchodzi ten brajtdrewno.
0
To samo było z Suaresem wszyscy jechali po nim jak kopał się po czole przez większosc sezonu a i tak nakrył by czapką bez formy Brajtdrewno.
3
@karolaskarol To tak samo jak Pedri nie powinien grać?Też cięzko mu sie gra z takimi rywalami.
2
@Michalak robi wprowadzi drewnianego Trincao i Mingeze no może jeszcze Firpo.
0
@swiergol2 Alenia miał szanse się pokazać na wypożyczeniu i nic z tego nie wyszło dlatego nie wierzę już że nagle będzie grał jak natchniony,poprostu jest za słaby na Barce a może i na lalige!!!
0
@swiergol2 Puig pokazuje dojrzalszy futbol,nie boi się niekonwencjonalnych zgrań w porownaniu do Alenii.Jak by coś z niego miało być to w takim Betisie by się wyróżniał a nie oddali go po jednym sezonie.
1
Sprzedać ,a nie ciągle wypożyczać z tego pieca chleba już nie będzie, szkoda trzymać chłopa który i tak nie odpali!!!!
0
@noface Tyle co Martin przez cały mecz!!
3
I Riki w 88 minucie wejdzie!!!
1
Co ten Martin jeszcze robi na boisku???
1
@th@les Trener bramkarzy:-)))
0
@Merher no bo Umtitiego nie ma:-))
1
Busi obowiązek,żeby potem nie było że wchodzi jak już bedą przegrywać!!!!
2
@qbarca Tylko kto kupi??
0
@X37 A kiedy ostatnio nasza reprezentacja coś osiągnęła???Przecież tam nie ma kto grać i do tego trener z łapanki!!!
0
@hazo428 Będzie, jak podpiszą na pięć lat a czy wzmocnienie? to się okaże.
0
@X37 Jak idziesz tą drogą to co Messi osiągnął z reprezentacją.Piłka to gra zespołowa a jeden zawodnik nie zdobędzie mistrza świata!!!!!
3
Trincao 4 a za co,za podanie do najblizszego gracza???przecież on grał na swoim poziomie bez wyrazu!!!!!
0
@X37 Napastnika rozlicza się z bramek jak strzeli to jego broszka,a Lewy jest dobry w tym co robi.
0
@X37 Ale zgodnie z przepisami i przede wszystkim skutecznie, co najważniejsze.
0
@X37 Od Lewandowskiego też czegoś by się nauczyli ,jeżeli chodzi o karne.