0

Teraz wejscie Busqetsa ,trzymamy wynik!!!

0

@mikokarla Do Suareza to on nawet podjazdu nie ma!!!!

0

@Conthino1993 Takie zmiany powinny być!!!

0

@lukas1442 A coś się spodziewał przecież on już w Leganes nie grał w podstawie.

0

@HavertzKai oby kontuzji nie złapał!!!

1

@mikokarla A co Braitwhaite pokazał jeden strzał i tyle go widzieli,nie potafi się nawet dobrze zastawić.Niestety to był tylko rezerwowy Leganes!!!

0

@youngsmiec jeden dwa mecze i potem pauza 2 miesiace to robi wiatr!!!!!

0

@Ratamahatta Dokładnie nota taka sama jak Busqets przez którego o mało nie wpadły dwie bramki.Te noty to jak wybieranie zwyciezcy złotej piłki przez france footbol.!!!

1

@van Baster Był by wstyd jak by ich zabiegali!!!

9

@Gregsky10 No Dembele niewiele pomaga w pressingu a Griezmann wczoraj harował za dwóch w defensywie było widać dziure po jego zejsciu jak Trincao zajął jego miejsce.

1

De Jong zagrał lepszy mecz niestety pierwsza bramka to odpuszczenie krycia przez Pedriego.

4

Co za ślepiec ocenił Griezmanna na równo z Pjanicem,przecież to Pjanic przynajmniej 2 oczka niżej zagrał!!!Gryzek dobry mecz ,niestety brak szczęscia ale nie da się dymać cały mecz z przodu i z tyłu.

8

Dobry mecz do zmian,po zmianach dramat.Żadna zmiana nie trafiona Alenia powinien się pożegnać za wysokie progi dla niego.Trincao na wypożyczenie bo narazie dramat.Pjanic nie ma dziwne że nie gra w lidze bo nie nadąża za grą niestety.

0

Zobaczcie jak Trincao ustawia się w defensywie i wszystko jasne!!!!!

0

@mikokarla A Busi od 2 sezonów bez formy a gra w pierwszym jakoś nie widzę tu różnicy.

6

@capm widać ze Valverde mocno wszczepił w nich swój styl.Zmiana gry będzie tylko jak odejdzie kilku starych graczy którzy grają od 4lat to samo.

0

@Marjando Zobaczymy czy tak wciąga,dostaje wiecej szans ale jakoś też mnie nie przekonał,ale go nie przekreślam.

0

@Marjando wszystkie mecze oglądam od wielu lat i widzę jak się coś zmienia.Trincao jest za słaby na Barce ma tylko jedną nogę a druga do podpierania i łatwo go rozczytać.Pedri też jak narazie mnie nie przekonuje.Pomocnicy to już na emeryturze powinni być Pjanić razem z Busqtsem.

0

@Nivenz0 Messi poza akcja bramkowa niewiele wnosił a wolne narazie powinien sobie odpuścić bo to co teraz strzela to tragedia jest.Bardzo słaby mecz.

0

@Marjando jaki kret ,taktykę sprzedawał przeciwnikom zreszta której i tak nie ma a to ze powiedział ze będzie miał mało szans na grę to jakoś nie widzę w tym nic złego,nie wyjawił żadnych tajemnic klubu.

1

@Marjando a co ma waga do gry,zobacz co on robi po wejściu na boisko a zobacz co taki Trincao jednonożny daje?

0

@szpildinioO Griezmanie zapomniałeś ,solidny występ !

2

@yoli Widzę że są jeszcze ludzie którzy widzą ile złego wnosi Messi w tym sezonie ,naprawdę dwa mecze w tym sezonie fajnie się oglądało jak nie było go na boisku.

0

@Ciuus Ale jak wchodzi robi wiecej niż inni przez wieksza część meczu,nie pasuje ale jakoś jest w formie a grają drewniaki za nazwisko.

9

Puiq więcej pokazał po wejściu niż ten wynalazek Trincao!!!!

0

@parara1986 Pobiegał chwilę!!!!

2

@Fetta Prawda a za zabranie piłki z pod nogi Griezmanna to powinien zjebe dostać.

1

@endriu754 Ale zauważ jaki skład gra w tych meczach a jaki w innych.Jednym się chce innym nie!!!

0

@Hiri Andre nic nie pokazuje narazie!!!

0

@Marjando Biega chyba inny mecz oglądam tyle strat co dzisiaj ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?