catalunya77
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CuleLbn To czemu tak Rafhinie wypychają jest lepszy od Alenii??
2
@VanBarca A co Xavi ma zmienić narazie kształci swój warsztat powinien zacząć od Barcy B albo innej drużyny w europie,za małe doświadczenie.Co do Busqetza to też powinien już zakonczyc kariere.messi też już nie pogra od deski do deski już nie te lata niestety,wieku nie oszukasz nie ta wydolność.Obrońcy dają jeszcze rade w tym wieku.
1
Tak się gra zespołowo!!!!
0
@Pawel1980 Dokładnie tak tylko niech nie boi się stawiać na młodych i sadzać na ławkę nawet Messiego a będzie dobrze suarezowi załatwić miejsce na trybunach jak mają płacić za kontrakt i niech posiedzi to zteskni za piłką,sam zrezygnuje z pensji.
0
@PoGGi Oboje będą mieli okazje pokazać swoje umiejetosci,mam nadzieje ze nie rozczarują.
3
Przecież on nie puści stołka bo do pierdla trafi jak wszystko wyjdzie a tak zdązy wszystko zatuszować!!!
0
@PoGGi a co on pokazał do tej pory???i dalej wszyscy że Dembele, a graczy skreślaja po jednym sezonie,to jak to nazwać?Liczę że teraz wszyscy pokażą swoją wartość jak nie to na sprzedaż łacznie z Dembele.
0
@Gall Tak naprawdę też nie pokazał wiele przez te trzy lata ,zobaczymy ten sezon czy cos zmieni.niech dadza go na srodek to zobaczymy czy cos pokaze nie kazdy odnajduje sie na swojej pozycji liczę na Couthinio jeszcze może bedzie wiecej strzałów z 16 metrów a nie próby wjazdu do bramki.
1
Dembek trzy lata szans a Couthinio po sezonie skreslony żenada!!!!
0
Pokazał w ostatnim meczu z Niemcami jak nie należy zagrywać dwa zagrania po których mogły paść bramki taki zawodnik a gra przez środek boiska to żenada!!!!
0
@tomFCB Dokładnie tak a jak bedzie za słaby to trybuny.
0
Jak mają zapłacić to lepiej zostawić a jak nic nie bedzie grał to na trybuny co za różnica czy tak wydadzą czy tak.Pokażą chociaż jaja że pieniądze nie grają.
0
@CarloCule Nie kibicuje się zawodnikowi a klubowi to po pierwsze a niektórzy to pamietają jeszcze obecnego trenera jak grał w tym klubie.
2
@marcin000019 Skreślasz zawodnika ale nie skreślasz klubu to jest różnica tak nie powinien się zachować kapitan i już tej opaski nie powinien mieć bo marny z niego kapitan.
0
Lepiej niech zostanie niż maja oddac go za frajer.
0
Już nakręca film u Piqe,pozazdroscił Griezmanowii!!!
0
@Greenalley Mam nadzieje!!!!
0
@monsterrize operacja kolana.
0
@monsterrize Kolego Mats nie bedzie na początku sezonu.
7
Oby zmienili kapitana Messi się kompletnie nie nadaje,jak zostanie to powinien udowodnić swoją przydatność dla zespołu jak każdy inny gracz.
1
Czemu ekstraklasa się nie wybierze na zakupy do Barcelony????Taniej niż w Biedronce!!!!!
0
@Esio Cieżko się gra bez biegania PL.
0
@kokodzambo13 Po co go trzymać nie chce niech idzie,nic na siłe !!!
0
@paquito88 Kolego a nie myślisz że już czas Messiego minął już młodszy nie będzie i nie można układać drużyny tylko pod niego.Myśle że dobrze dla klubu jak odejdzie no i Bartek jak by odszedł to już całkiem by można wszystko ukłdac od nowa.
0
@VenoM i dorzucą Garcie do pakietu.
1
Z drugiej strony jakie oszczędnośći ,nie będzie trzeba obniżać pensji reszty zawodników!!!! suarez 25 i leo 50 razem 75 mln oszczednosci.
0
@Greenalley Mysle ze powinien postawić na Griezmanna na tej pozycji jak beda szybsze skrzydła to będą też okazje ten Lautaro jeszcze nie pokazał że jest wart takich pieniedzy jakie ma Barca zapłacić za niego.
1
@VenoM W tym sezonie to wszyscy wyglądali bardzo blado zobaczymy jak pouklada wszystko nowy trener.
0
@pax Może zmiana trenera pomoże???
0
@pax a co to za sens grac jak jest jeden napastnik przeciwko czterem bo reszta nie nadąża.